• veľký výber tovaru
    • ceny?
    • zabalenie tovaru - s niečím takým som sa ešte nestretol - skrátka odfláknuté
    • kaz na koži -jedná sa o detail, ale aj tak ... dlho som váhal, či tovar vrátim, nechal som to tak. Toto bola moja prvá a posledná vec ktorú som kúpil v tomto obchode
    • dĺžka doručenia tovaru (ide to z Poľska)

Reakcia obchodu eobuv.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, ktorá je pre nás veľmi dôležitá. Na spokojnosti klientov nám skutočne záleží a preto i vďaka Vám podnikneme kroky, aby sme podobným nepríjemnostiam v budúcnosti predišli. Kontaktovali sme Vás prostredníctvom emailovej komunikácie za účelom riešenia situácie. Príjmite prosím naše úprimné ospravedlnenie.

S priateľským pozdravom a prianím krásneho dňa

Za tím Eobuv.sk
    Janka P.
    Špecialista zákazníckej podpory

• poskodene balenie (krabicka) na drahych hodinkach (140e)

Reakcia obchodu eobuv.sk

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, ktorá je pre nás veľmi dôležitá. Na spokojnosti klientov nám skutočne záleží a preto i vďaka Vám podnikneme kroky, aby sme podobným nepríjemnostiam v budúcnosti predišli. Príjmite prosím naše úprimné ospravedlnenie.

S priateľským pozdravom a prianím krásneho dňa

Za tím Eobuv.sk
    Janka P.
    Špecialista zákazníckej podpory

• Nevýhoda pri vrátení tovaru - navrhujem zjednodušiť ako to ma iný obchod ako answear, tovar zabalim vyklikam na stranke ako vratený s dátumom a viac sa o nič nestarám , kurier vyzdvihne tovar a peniaze sú vrátené automaticky na účet z ktorého bola vykonaná úhrada.

• Rychle dodanie
    • Tovar mi 1.krat prisiel zle zabaleny, v krabici boli len tenisky, ziadny papier. Tenisky su spinave nakolko cela krabica bola spinava

• Kvalitny tovar
    • Velmi velmi zle forucenie kurierom balik bol odoslany do 24 hodin a prisuel my za 6 dni cele zle