• Rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

• Tovar mi prisiel uz otvoreny.

Neviem preco tovar otvaraju msli by o tom aspom informovat zamaznika.

Dobrý deň p. Adrian,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ponúkame tovar európskej distribúcie, danú informáciu uvádzame aj na našej internetovej stránke a spolupracujeme s najprestížnejšími európskymi dodávateľmi. Tovar je originál zabalený priamo od dodávateľa (výrobcu). Ponúkame iba nový a nepoužívaný tovar, výstavné kusy nemáme v ponuke na našej internetovej stránke. Niektoré kusy sú náhodne kontrolované našimi skladníkmi, či obsahujú príslušenstvo ako uvádza náš dodávateľ. Ak s tovarom nie ste spokojný, tak je možné odstúpiť od zmluvy.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220123 alebo na e-maily: ahoj@bestcena.sk.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

Objednal som Motorolu Moto G6 Plus vo farbe silver a bez akehokolvek informovania mi ho poslali vo farbe nimbus, ktoru ani nemaju v ponuke na eshope. To som samozrejme zistil az pri rozbaleni. Ich "sluzba" PREMIUM, ktora naskoci akonahle zvolite dobierku spolu s tym ich prenajmom su tiez uplne topky.

Dobrý deň p. Nespokojný zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Neevidujeme sme od Vás žiadne informácie, ohľadom nesprávne obdržaného farebného prevedenia daného zariadenia, až teraz v recenzii na heureka.sk. Prosíme Vás viete nám zaslať fotografie daného zariadenia a krabičky kde je uvedený model, IMEI, EAN? Samozrejme, ak s tovarom nie ste spokojný, tak je možné odstúpiť od zmluvy.

nemám ešte skusenosť

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

Cenove znevyhodnovanie pravnickych osob (uvedena cena plati s 0-mesacnou zarukou, doprava zadarmo je spoplatnena)

Dobrý deň p. Overený zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Pre firmy (právnické osoby) platia individuálne podmienky, ktoré uvádzame aj na našej internetovej stránke www.bestcena.sk .

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

• komunikácia na vysokej úrovni
    • cena tovaru
    • dostupnosť tovaru

Ďakujem len tak ďalej.
    Maximálna spokojnosť.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

• Výborná komunikácia a dodržali všetko aj doručenie, kedže to bolo pred vianocami,tak som sa bála či to príde, ale všetko dopadlo super. A najlepšia cena tovaru akú som našla. Veľká spokojnosť, určite odporúčam.
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

• bezproblémové dodanie tovaru, veľká spokojnosť
    • žiadne

Velmi rychle dodanie

• Naj cena
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

Bol som maximalne spoko, rychle dorucenie aj pocas Vianoc a najlepcia cena.
    Odporucam :)

• Kvalita, ochota
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

Nemožnosť platiť kartou pri dobierke.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 mesiacmi

• Odporúčam obchodu aby k doručovateľom tovaru pridal aj Slovenskú poštu pretože kuriéri nie sú schopný doručovať tovar v poobedňajších hodinách, keď človek príde z roboty a každý nemá doma dôchodcu ktorý by tovar prevzal. Navyše doba dodania je vyše týždňa. Z tohto dôvodu neviem ani presne zadať adresu kde sa budem nachádzať.

Dobrý deň p. Romčo,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Objednávku sme prijali v sobotu dňa 08.12.2018 v podvečerných hodinách. Zásielka bola prevzatá prepravnou spoločnosťou dňa 11.12.2018 a doručovaná mala byť v priebehu nasledujúcich 1-2 pracovných dní. Bol Vám taktiež odoslaný e-mail s odkazom na sledovanie zásielky, aby ste mohli sledovať kde sa aktuálne Vaša zásielka nachádza. Prepravu zásielok nám zabezpečuje prepravná spoločnosť Slovak Parcel Service s.r.o. (UPS). Vašu sťažnosť preposielame aj prepravnej spoločnosti, aby sa podobné situácie neopakovali.

• Komunikácia super
    • Rýchla reakcia na otázky zaslané na e-mail
    • E-mail notifikácia pri každej zmene objednávky
    • Služba PREMIUM by mala byť vysvetlená priamo pri zadávaní objednávky (alebo link kde sa táto služba patrične zákazníkom vysvetlí)
    • Dobierka len pri službe PREMIUM

Objednával som mobil. Najprv so službou PREMIUM. Keďže som si to poriadne nepozrel o 2 dni som zistil, že túto službu v mojej objednávke nechcem. Kontaktoval som obchod kde mi odporučili objednávku zrušiť a zadať novú. Nová objednávka už bola v poriadku a podľa mojich predstáv. Komunikácia ústretová, výborná aj napriek tomu, že som spravil chybu pri prvej objednávke ! Odporúčam! Platba za tovar online.

serioznosť, rýchlosť, kvalita

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 mesiacmi

• dá sa dovolať,pred nákupom si vykonzultovať nejasnosti,ochota,ústretovosť
    • dodržaný termín dodania,najvýhodnejšia cena daneho produktu
    • ja osobne neviem o ničom

potreboval som tovar do určitého termínu(darček),napriek termínu dodania na hrane,a nakolko to ide zo zahraničia,splnený termín a ochota po telefone vysvetlit ake su podmienky a realne fungovanie dodávky...žiadne medové reči,aby nalákali na kúpu produktu,takže u mňa férové jednanie,ústretovosť a dobrá cena

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 mesiacmi

• Vsetko prislo v poriadku.Dakujem.
    • Dodacia doba.
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 mesiacmi

• včasné informovanie o dátume a čase dodania tovaru a tovar bol dodaný do pár dní od objednania