Práve prebiehajú Dni dopravy zdarma. Nakúpte za viac ako 15 € v e-shopoch označených ikonou a za dopravu neplatíte.

Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

• Rýchla dodávka tovaru, výborne ceny
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

Komunikacia ohladne mojej objednavky bola velmi neprofesionalna, viac menej som vobec nemal prehlad co sa s nou deje. Asi tyzden po objednavke, som dostal spravu ze moja objednavka bola zrusena, pretoze som ju odmietol prevzat. Avsak k ziadnemu dorucovaniu nikdy nedoslo, nikto ma ani nekontaktoval. Navyse, hned po zruseni objednavky som volal do obchodu s tym ze ja mam o objednavku zaujem, akurat mi nebola nikdy dorucena. Bolo mi povedane, ze to nie je mozne, a ze si musim objednavku vytvorit nanovo. Ake vsak bolo moje prekvapenie, ked som zistil, ze ten isty smartphone uz teraz ponukaju o 70 EUR drahsie. Takze mi je vlastne jasne preco moja objednavka zo strany obchodu bola zrusena.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Dobrý deň p. Michal,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Dňa 31.10.2018 sme prijali od Vás objednávku na mobilný telefón. Tovar Vám bol odoslaný dňa 02.11.2012 s doručovaním na 05.11.2018, nakoľko 03-04.11.2018 bol víkend. E-mail ohľadom doručovania Vám bol odoslaný prostredníctvom kuriérskej spoločnosti na Váš e-mail uvedený v objednávke, ale taktiež aj od našej spoločnosti Vám bol odoslaný odkaz na sledovanie zásielky, aby ste mali prehľad, kde sa aktuálne Vaša zásielka nachádza a v prípade potreby, aby ste mohli kontaktovať aj kuriérsku spoločnosť (kuriéra). E-maily ohľadom doručovanie Vám boli odoslané dňa 02.11.2018 a 05.11.2018. Podľa dostupných informácií sa Vám kuriérska spoločnosť pokúšala objednaný tovar doručiť, avšak doručovaný tovar ste odmietli prevziať. Daná informácia je zaznamenaná aj u prepravnej spoločnosti. Dňa 07.11.2018 sme Vám písali e-mail, že objednávka bola stornovaná. Odmietnutý tovar sa vrátil ku nám a bol automatický priradený ku inej objednávke. Ceny na našej stránke sa automatický menia v závislosti od viacerých faktorov.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220123 alebo na e-maily: ahoj@bestcena.sk.

Ďakujeme.

S pozdravom bestcena.sk

• Najlepšia cena

Bez

• Naj cena bola na Heuréke
    • Trocha viac čakal na telefón, ale tie dni s trasúcou rukou vydržal... :)
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

Spokojná, nemám žiadne výhrady, obchod odporčam.

• Rychla dodavka.

• SPOLAHLIVY,RYCHLY.
    • Nič.
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

Proste super rýchlosť dodania, komunikácia a kvalita. Vrelo odporúčam.

• Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Mobil bol doručený rýchlo. Celkovo som spokojný.
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Samozrejme cena a rýchlosť dodania
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Dobra cena rychle dodanie. Bez problemov.

Nezistil som.

OK. Funguje ako má.

• Rýchle dodanie tovaru.

• Cena a rýchlosť

výborné ceny

• Rýchlosť

• dodanie tovaru na čas
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

Dajte si pozor, počas nákupu sa vám eshop snaží ponúknuť výhody v ponuke "PRÉMIUM".
    V obchodných podmienkach je pasáž:
    VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ A OBCHODNÉ PODMIENKY NA PRENÁJOM TOVAROV
    PRE OSOBY, KTORÉ SÚ SPOTREBITEĽMI (Prémium)
    Neviem čo tým sledujú, ja so si PRÉMIUM radšej nedal. Celé sa mi to ani nechcelo čítať.

• dobré ceny
    • žiadne