Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

2.1 objednaný fón a 4.1 na obed doručený

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Komunikacia, rychlost dodania, dobra cena
    • Premium kupa nikde podrobne vysvetlena. Treba si to odkomunikovat a na zaklade vysvetlenia si rozmysliet ci je lepsie pre vas Premium alebo obycajna kupa - Prevodom na ucet.

• Rýchlosť dodania

• super komunikácia

Môžem odporučiť

• Rýchle dodanie objednaného tovaru /3dni/

• Tovar bol doruceny
    • nedalo sa platit u prepravcu kartou, lebo to obchod, kde bol tovar objednany, nepodporuje :(

Tovar bol novy z Talianska (predvolena bola taliancina), ale uz rozbaleny a mal na sebe mnozstvo mastnych odtlackov (bol som z toho sklamany).

Dobrý deň p. Jaro,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ponúkame tovar európskej distribúcie, danú informáciu uvádzame aj na našej internetovej stránke a spolupracujeme s najprestížnejšími európskymi dodávateľmi. Tovar je originál zabalený priamo od dodávateľa (výrobcu). Ponúkame iba nový a nepoužívaný tovar, výstavné kusy nemáme v ponuke na našej internetovej stránke. Niektoré kusy sú náhodne kontrolované našimi skladníkmi, či obsahujú príslušenstvo ako uvádza náš dodávateľ. Ak s tovarom nie ste spokojný, tak samozrejme je možné odstúpiť od zmluvy a peniaze v plnej výške Vám budú poukázané naspäť na Vaše číslo účtu.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220123 alebo na e-maily: ahoj@bestcena.sk.

• rýchlosť, spoľahlivosť
    • o ničom neviem

Super, inde už ani nebudem hľadať ak budem niečo potrebovyať.

• Komunikácia

• Zlava
    • Zaruka
    • Zatial nic
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Rychle dodanie aj počas sviatkov

• Rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Ukázal mi ako nadhodnocuju ceny veľké internetové obchody
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 4 týždňami

Super.

• Rýchle vybavenie objednávky
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• Tovar mi prisiel uz otvoreny.

Neviem preco tovar otvaraju msli by o tom aspom informovat zamaznika.

Dobrý deň p. Adrian,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Ponúkame tovar európskej distribúcie, danú informáciu uvádzame aj na našej internetovej stránke a spolupracujeme s najprestížnejšími európskymi dodávateľmi. Tovar je originál zabalený priamo od dodávateľa (výrobcu). Ponúkame iba nový a nepoužívaný tovar, výstavné kusy nemáme v ponuke na našej internetovej stránke. Niektoré kusy sú náhodne kontrolované našimi skladníkmi, či obsahujú príslušenstvo ako uvádza náš dodávateľ. Ak s tovarom nie ste spokojný, tak je možné odstúpiť od zmluvy.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

Objednal som Motorolu Moto G6 Plus vo farbe silver a bez akehokolvek informovania mi ho poslali vo farbe nimbus, ktoru ani nemaju v ponuke na eshope. To som samozrejme zistil az pri rozbaleni. Ich "sluzba" PREMIUM, ktora naskoci akonahle zvolite dobierku spolu s tym ich prenajmom su tiez uplne topky.

Dobrý deň p. Nespokojný zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Neevidujeme sme od Vás žiadne informácie, ohľadom nesprávne obdržaného farebného prevedenia daného zariadenia, až teraz v recenzii na heureka.sk. Prosíme Vás viete nám zaslať fotografie daného zariadenia a krabičky kde je uvedený model, IMEI, EAN? Samozrejme, ak s tovarom nie ste spokojný, tak je možné odstúpiť od zmluvy.

nemám ešte skusenosť

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

Cenove znevyhodnovanie pravnickych osob (uvedena cena plati s 0-mesacnou zarukou, doprava zadarmo je spoplatnena)

Dobrý deň p. Overený zákazník,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Pre firmy (právnické osoby) platia individuálne podmienky, ktoré uvádzame aj na našej internetovej stránke www.bestcena.sk .

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• komunikácia na vysokej úrovni
    • cena tovaru
    • dostupnosť tovaru

Ďakujem len tak ďalej.
    Maximálna spokojnosť.

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• Výborná komunikácia a dodržali všetko aj doručenie, kedže to bolo pred vianocami,tak som sa bála či to príde, ale všetko dopadlo super. A najlepšia cena tovaru akú som našla. Veľká spokojnosť, určite odporúčam.