• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

• Vsetko prislo v poriadku.Dakujem.
    • Dodacia doba.
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• včasné informovanie o dátume a čase dodania tovaru a tovar bol dodaný do pár dní od objednania
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 2 týždňami

• Co som tam objednal to prislo
    • Pri tomto nakupe som ziadne nezaznamenal

Seriozny shop...

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• cena, komunikácia a rýchlosť dodania

kupoval som tu prvýkrát a bol som milo prekvapený

• rýchlosť dodania tovaru
    • komunikácia so zakazníkom
    • výhodná cena

• Rýchlo bez problémov

• Najlacnejsi mobil
    • Rýchle dodanie
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Aj druhý mobil došiel načas a v poriadku, nerozbalený!

Spokojnosť!

• nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Bol to moj druhy nakup,ale neolutoval som najma velmi dobre ceny a pristup zo strany obchodu!

Myslim ze som sa dobre rozhodol pri vybere eshopu na nakup a velka vyhoda je doprava zdarma,ceny a mily pristup personalu!

• Neochota
    • Komunikacia
    • Zavádzanie zakaznikov
    • Dĺžka dorucenia

Objednala a zaplatila som si mobil 7.11 no chcela som ho bez sluzby premium a aj tak pri konecnej platbe kartou online sa automaticky zaskrtlo aj premium. Následne som hneď kontaktovala eshop aby mi to zmenili v objednávke pretože som nemala záujem o prenájom mobilu. Kedze to neboli ochotni opravit musela som rusit objednavku a cakat na peniaze spat (bolo zaujimave ze ked som rušila objednavku prisiel mi mail o tom ze tovar uz mam ODOSLANY) a nasledne si to znova objednat a zaplatit bankovým prevodom. Toto všetko trvalo jeden týždeň a aj druhá platba. Týždeň potom som čakala na odoslanie tovaru a nič. Zaslali mi ho teda až o dva a pol týždňa. Urcite ma presvedcili ze nie su taký ,,BEST,, ako sa prezentuju takže žiaľ neodporúčam tento obchod
    O tom čo je to vlastne služba premium sa nikde nedocitate

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Dobrý deň p. Veronika,
    v prvom rade by sme sa Vám chceli poďakovať za Vašu recenziu.

Dňa 07.11.2018 sme obdŕžali objednávku na mobilný telefón, kde bola zaškrtnutá aj daná služba. Následne sme niekoľkokrát spoločne komunikovali ohľadom Vami vytvorenej objednávky. Nakoľko ste nemali záujem o danú službu, tak objednávka bola ešte v rovnaký deň 07.11.2018 stornovaná a peniaze Vám boli dňa 07.11.2018 poukázané naspať na Vaše číslo účtu, ktoré ste nám uviedli v e-maily, keďže objednávka bola uhradená prostredníctvom platobnej karty. Prosím Vás viete nám preposlať e-mail, kde ste obdŕžali informáciu, že tovar Vám bol dňa 07.11.2018 odoslaný? Nakoľko neevidujeme danú e-mailovú a ani telefonickú komunikáciu o odosielaní tovaru v daný deň. Dňa 09.11.2018 sme prijali novú objednávku a dňa 12.11.2018 sme zaevidovali platbu. Následne sme Vás kontaktovali dňa 13.11.2018 prostredníctvom e-mailu s ospravedlnením, že došlo ku chybe na sklade a doručenie tovaru sa oneskorí. Potom sme Vám písali ďalší e-mail dňa 16.11.2018 kde bol uvedený aj termín expedície Vašej objednávky, kde sme sa Vás pýtali, či ste ochotná ešte počkať za daným tovarom, alebo si želáte objednávku stornovať a platbu poukázať naspäť na Vaše číslo účtu. Taktiež sme Vám telefonovali na tel. číslo, ktoré bolo uvedené v objednávke (telefónny kontakt nebol uvedený na Vás), kde sme sa opäť ospravedlnili a obdŕžali informáciu, že o daný tovar je naďalej záujem a tovar môžeme odosielať. Tovar Vám bol odoslaný dňa 19.11.2018 s doručením na 20.11.2018.

Ešte raz sa Vám ospravedlňujeme za prípadné komplikácie.

V prípade ak by ste čokoľvek potrebovali, tak sme tu pre Vás na tel.: 055/2220123 alebo na e-maily: ahoj@bestcena.sk.

Ďakujeme.

S pozdravom bestcena.sk

• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 3 týždňami

• Rýchle jednanie a prehľadnosť stranky

• ceny
    • pozor na možnosť "premium", treba si o tom prečítať pred objednávaním

• rýchle dodanie

• bez problémov
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• kupoval som teraz opäť Note 9 ocean blue objednavka síce meškala ale maximálna spokojnosť telefón bol originál zabalený, žiadny fake všetko na 100% ešte som dostal aj zľavu ďakujem veľmi pekne :) pre mňa top obchod (y) v budúcnosti opäť volím Bestcena.sk pretože ste naozaj best s takou ústretovosťou sa stretnem málokde :) milý kuriér doniesol až k dverám a ja som sa mohol už iba tešiť so super telefónu :) a doporučujem obchod ďalej
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• vsetko v najlepsom poriadku

vrelo odporucam, nakupoval som tu prvy raz a som spokojny

• Výhodná cena
    • Dobrá komunikácia
    • Dlhší čas doručovania než bol vypísaný

• skoré doručenie
  • nakúpil v obchode Bestcena.sk pred 1 mesiacom

• rychla donaska velka spokojnost