Tovar, ktory bol najskor skladom, aj napriek zaplateniu dopredu, na druhy den zmizol z ponuky. Na slovenskom telefonnom cisle nikto nedviha, skusane mnohokrat. Na mail reagovali, dokonca paralelne viacere, ale kazda mala inu protichodnu odpoved.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Bohužiaľ niektoré produkty máme len v obmedzenom množstve. Pokiaľ ide o posledný kus, je práve objednávkou automaticky stiahnutý z ponuky, aby nedochádzalo k jeho ďalším objednávkam, ktoré nemôžeme vykryť. Budeme radi, ak si z našej ponuky vyberiete čokoľvek ďalšieho.

team Bestcena.sk

• tovar objednany 29.6. nebol doruceny do dna 15.7., kedy sme sa ozvali na to, kedy uz bude vopred zaplatena objednavka v hodnote 283 eur dorucena, pricom tovar maju stale skladom.
    • napisali, ze sa stala niekde chyba, ale urgentne tovar predavaju prepravcovi. no uz 5 dni po tom sa stale nic nedialo, momentalne dokonca neodpovedaju na spravy a zaplatena objednavka neprichadza.
    • mailom sme stornovali objednavku a ziadali okamzite vratenie penazi. ak sa tak nestane do 3 dni, budeme situaciu riesit cez SOI, pripadne inou cestou.

neodporucam obchod, je nemozne, aby vopred zaplateny tovar, ktory je skladom, takmer cely mesiac nebol doruceny a obchod nereagoval na vyzvy.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Mrzí nás dlhšie dodacie doba určitých zákaziek, problém by sa mal zlepšovať k bežnému a avizovanému stavu.
    Ospravedlňujeme sa. Vaše financie sú už u Vás.

• super ceny
    • slabsia komunikacia

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Ďakujeme za kladné hodnotenie. Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku.

• produkt bol doručený
    • dlhé dodanie - namiesto 2-3 pracovných dní to boli takmer 2 týždne
    • zlá komunikácia s obchodom - nedvíhali telefón, veľmi slabé odpisovanie na emaily, bál som sa či mi tovar vôbec nepríde

Vyskúšal som 1.krát nakupovať v tomto eshope ale viac tak neurobím.
    Veľmi slabá zákaznícka podpora - nedvíhali telefóny (volal som niekoľko krát - mali obsadené a naspäť nevolali). Na emaily odpovedali automatizovane, nevedel som či mi produkt vôbec dorazí, keď mi prišiel uľavilo sa mi, ale bojím ako by som s nimi riešil prípadnú reklamáciu.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Máme nové telefonické spojenie - +421 2/222 007 22, vďaka ktorému by sme mali byť aj viac a ľahšie dostupní. Pôvodný neumožňovalo obslúžiť viac zákazníkov naraz. V prípade potreby reklamácie sme Vám na našich kontaktoch plne k dispozícii.

• Tovar dorazil v poriadku
    • Dobra cena
    • Viac nic....
    • Neskutočne dlhy cas doručenia...z deklarovanch 3 dní a tovaru "na sklade"boli dva týždne.
    • Tovar zaslaný az po urgencii po 10 dnoch.
    • Faktura za tovar nepribalena...
    • Na zákaznícku linku sa dovolat je maly zazrak....
    • Raz a uz radsej nikdy...
    • Netusim ako riesia pripadne reklamacie...

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Mrzí nás dlhšie dodacie doba určitých zákaziek, problém by sa mal postupne zlepšovať k bežnému a avizovanému stavu. Ospravedlňujeme sa. Máme nové telefonické spojenie, vďaka ktorému by sme mali byť aj viac a ľahšie dostupní. Pôvodný neumožňovalo obslúžiť viac zákazníkov naraz.

V prípade potreby reklamácie sme Vám na našich kontaktoch plne k dispozícii.

team Bestcena.sk

• Dodacia doba úplne nekorešponduje s danými informáciami na stránke bestcena.sk a ja dúfam, že mobilný telefón príde zvolenej značky, akú som si zvolila.......
    • Komunikácia je slabá, neviem z akého dôvodu udali číslo mobilného telefónu, pretože absolútne neprijímajú hovory. Sem tam je obsadzovací tón, čo vnímam ako ,prijímanie hovorov od iných klientov,. Pevná linka na fb stránke neexistuje,.... Všetko vypovedá o tom, že firma je maximálne neseriózna.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Mrzí nás dlhšie dodacie doba určitých zákaziek, problém by sa mal postupne zlepšovať k bežnému a avizovanému stave. Ospravedlňujeme sa.

team Bestcena.sk

Nebola zaslana faktura k objednavke.
    Telefonicke spojenie - nemozne
    Mail - neodpovedaju na to co sa pytate.
    Rozhodne neodporucam
    Dorucovacia doba udava 2-3 dni, v skutocnosti 2 tyzdne (a ziadny mail o predlzenej dodacej dobe)

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Ospravedlňujeme sa za dlhšie dodacie dobu. Doklad nájdete vždy v zásielke s produktom. Ak by nedopatrením chýbal, radi Vám ho kedykoľvek pošleme v elektronickej podobe.

team Bestcena.sk

• Rýchla dodávka. Všetko v poriadku.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Sme radi, že všetko prebehlo v poriadku. Ďakujeme za kladné hodnotenie.

team Bestcena.sk

• Pevná linka chybné číslo, nedá sa dovolať.
    • Cez FB stránku som našiel mobilný telefón, ale ten žiaľ tiež nikto nezdvihol ani nevolal späť.
    • Tovar bol písaný, že je skladom a ani po týždni neprišiel a ani žiadna info, či vôbec bude.

Žiadna komunikácia s obchodom, žiadne info o objednávke až keď som napísal po týždni, že ruším objednávku, odpísali, že objednávka je zrušená. Tak si myslím, že tovar vôbec nemali.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Naša zákaznícka podpora je k dispozícii každý pracovný deň. V prípade, že sa nedovoláte prosíme o trpezlivosť, zvlášť v niektorých dňoch majú kolegyne veľké množstvo hovorov. Prípadne Vám radi zodpovieme dotaz na našom emailu či via Facebook Messenger.

team Bestcena.sk

Dlha dodacia doba. Manuál nebol v slovenčine.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Všetky manuály sú dnes v elektronickej podobe u produktov. Ak budete potrebovať pomôcť s jeho nájdením, sme radi k dispozícii.

• Ziadne

Radšej nie...

• Komunikácia
    • Dlhé doručenie

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Ospravedlňujeme sa za mierne dlhší oneskorenie s doručením a ďakujeme za Vašu trpezlivosť aj kladné hodnotenia.

• - ceny
    • - dlhšia dodacia lehota
    • - absencia vlastného účtu s históriou objednávok
    • - nemožnosť sledovať stav objednávky. Po pár dňoch od objednávky, keď som nemal možnosť zistiť v akom stave je objednávka, som mal veľké pochybnosti o správnosti mojej voľby obchodu. Tovar mi však nakoniec bol doručený v poriadku.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Ďakujeme za Vašu priazeň. Sme radi, že všetko dorazil v poriadku a že ste spokojný.
    Za menšie oneskorenie na ceste sa ospravedlňujeme.

team Bestcena.sk

• produkt doručený v poriadku
    • dĺžka doby doručenia
    • slabá komunikácia

tovar bol objednaný 29.6., platbu prijali 30.6. a tovar mi bol doručený až 7.7. napriek deklarovanej dobe na stránke 2-3 dni

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Ospravedlňujeme sa Vám za menší oneskorenie, dúfame, že bude telefón v poriadku slúžiť.

• Rýchlosť +kvalita

Všetko v pohodervý nákup tu...mala som trochu obavy...balíček prišiel o päť dní....to je za mňa ok...dobrá cena...dodanie..balenie..komunikácia-všetko v poriadku.

Děkujeme Vám!

team Bestcena.sk

Tovar po 10 dňoch nebol dodaný, platba musela prebehnúť predom, na dobierku neakceptovali. Neodporúčam odkliknúť prémiovú službu.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

V prípade služby premium máte na výber zo všetkých platobných možností. Teda platba kartou (via GoPay), bankový prevod a dobierka. U bankového prevodu je nutné počkať na pripísanie platby a teda môže dôjsť k omeškania.

team Bestcena.sk

Komunikácia s obchodom jedna katastrofa, ináč dobré ceny tovaru.

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Mrzí nás Vaše výhrada k zákazníckemu servisu. Pokúsime sa zlepšiť. Napriek tomu ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie.

• rýchle jednanie
    • jednoduché orientovanie na stránke
    • záruka
    • ponuka
    • poštovné zdrama

Reakcia obchodu Bestcena.sk

Teší nás Vaša spokojnosť .. :)