• rýchlosť dodania, komunikácia na úrovni

Ahoj Klaudia,

Sme veľmi radi, že naši kolegovia ti poskytli odbornú pomoc na úrovni a tešíme sa tvojej maximálnej spokojnosti s dobou dodania.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš mať rovnako príjemnú skúsenosť.

Tím GAFA AUTO

Kvalitné diely, rýchle dodanie.

Ahoj,

Záleží nám na tvojej maximálnej spokojnosti. Preto sme veľmi radi, že ti sadla doba dodania ako aj kvalita dielov objednaných v našom e-shope.

Ďakujeme za výbornú recenziu.

Tím GAFA AUTO

• Nakupuje sa veľmi jednoducho aj ako laik podľa uvedených rozmerov,a správnosť kontroluje aj gafa podľa vin čísla.

Je to super

Ahoj Jozef,

Sme radi, že si bol 100% spokojný s jednoduchým procesom objednania ako aj so službou overenia kompatibility dielov. Ďakujeme za super hodnotenie.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Tím GAFA AUTO

Všetko bol OK. Tovar bol originál zabalený a nepoškodený. Na druhý deň bol v obchode.

Ahoj Octavius,

Tešíme sa, že sme splnili všetky tvoje očakávania ohľadom rýchleho vybavenia objednávky a bezproblémového nákupu v našom obchode.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a výborné hodnotenie.

• Rýchle vybavenie a doručenie

Maximálna spokojnosť, ústretovosť a profesionálne jednanie pri vybavovaní objednávky.

Ahoj Maroš,

Waw, výborná recenzia. Ďakujeme. Veľmi radi počujeme, že si bol 100% spokojný s prístupom kolegov na infolinke. Ak by si čokoľvek potreboval, kontaktuj náš helpdesk.

Kolegovia ti ochotne poskytnú odbornú pomoc a radu.

Tím GAFA AUTO

Rýchly obchod s plným sortimentom. Ja som spokojný.

Ahoj Laco,

Vieme, aké dôležité je pre teba rýchle doručenie a veľký výber sortimentu. Preto sme veľmi radi, že si ocenil rýchle spracovanie objednávky ako aj širokú ponuku tovaru. Veľmi pekne ďakujeme za super recenziu.

Ak by si čokoľvek potreboval, sme tu pre teba.

• Všetko OK.

Ahoj Pet,

Tvoja spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá. Preto nás teší, že si bol s nákupom v našom e-shope maximálne spokojný a celý proces objednania prebehol bezproblémovo.

Veríme, že si u náš čoskoro objednáš znova.

• Rýchlosť a profesionalita

Ahoj Michal,

Veľmi si ceníme tvoje najlepšie hodnotenie a sme radi, že ti sadol profesionálny prístup našich kolegov. Vždy sa snažíme, aby si mal čo najpríjemnejší zážitok z nakupovania v našom e-shope.

Vďaka za výbornú recenziu.

• spokojnosť

Ahoj Milan,

Radi počujeme, že si bol s našimi službami úplne spokojný. Ďakujeme, že si si našiel čas na výborné hodnotenie nášho e-shopu.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

Všetko v poriadku.

Ahoj Greksa63,

Tešíme sa, že celý proces objednania v našom obchode prebehol bezproblémovo. Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš mať rovnako pozitívnu skúsenosť.

Vďaka za super hodnotenie.

S Autogafa som spokojný.

Ahoj,

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Sme radi, že si bol s nákupom u nás spokojný. Boli by sme radi, ak by si sa nám ozval s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby k tvojej 100% spokojnosti.

Prajeme ešte pekný deň.

Ok

Ahoj Štefan,

Je super, že celý proces objednania prebehol bezproblémovo a OK. Teší nás, že si bol s nákupom maximálne spokojný.

Pekne ďakujeme za prejavenú dôveru.

• Výhoda žiadna
    • Nevýhoda nikdy nedoručia tovar ktorý potrebujete ani podľa vin čísla jednoznačne im poviete predfaceliftom dodajú tovar po facelifte výmena tovaru zložitá vypisovať formuláre pri výmene tovaru keď stačí napísať výmena .poslať faktúry v pisomnej forme ktoré sú vám doručené elektronický nie každý má možnosť si to stiahnuť z internetu a urobiť kópiu. Materiál v hodnote skoro 30 € skončil v koši ďakujem nikdy viac.

Ahoj,

Veľmi nás mrzí, že si s nákupom u nás nebol spokojný. Kompatibilitu dielu v objednávke sme ti overili a po telefonickej konzultácii si diel aj dodatočne odsúhlasil. Je nám ľúto, že ti tovar nevyhovoval. Nevhodný diel k nám môžeš vždy vrátiť, alebo ho vymeniť. A však je potrebné zaslať ho spolu s vyplneným formulárom pre rýchle spracovanie, ktorého vypísanie ti zaberie pár sekúnd.

Pre promptné vyriešenie situácie sme sa s tebou snažili opätovne spojiť a pomôcť ti tovar vymeniť. Táto snaha však nebola úspešná, pretože si nemal záujem a hovor si predčasne ukončil.

Ak by si zmenil názor a chcel by si k nám tovar vrátiť, môžeš sa obrátiť na našu infolinku, kde ti kolegovia vždy ochotne pomôžu.

• Prijatelna cena daneho produktu

Ahoj Marek,

Našou snahou je ponúkať kvalitný tovar za férové ceny. Tvoja pozitívna recenzia je pre nás potvrdením, že ideme správnym smerom. Budeme radi, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby, aby si bol 100% spokojný.

Pekne ďakujeme za hodnotenie.

• Richlost

Ahoj Vojto,

Veľmi nám záleží na tvojej spokojnosti. Preto sme radi, že sme maximálne vyplnili tvoje očakávania z rýchleho vybavenia a doručenia tvojej objednávky.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš rovnako spokojný.

Promtne vybavená objednávka

Ahoj Ľuboš,

Rozumieme, aké je pre teba rýchle vybavenie objednávky dôležité. Preto sa tešíme, že ti služby nášho e-shopu sadli na 100%.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a za skvelé hodnotenie.

Tím GAFA AUTO

Rýchle dodanie, overenie dielov podľa vin čísla.

Ahoj,

Sme radi, že ti maximálne vyhovovala doba dodania ako aj overenie kompatibility dielov na tvoje auto. Vďaka za výbornú recenziu.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tím GAFA AUTO

Trochu slabší popis produktu.

Ahoj,

Pekne ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že si bol s procesom objednania spokojný. Ak by si pri produkte nenašiel informácie, ktoré sú pre teba dôležité, kontaktuj našich kolegov na infolinke.

Vždy ti ochotne poradia a pomôžu.

• GAFA je 1

Ahoj Lupo,

Je fantastické, že sme pre teba jednotkou. Veľmi sa tešíme z tvojej maximálnej spokojnosti z nákupu v našom e-shope.

Pekne ďakujeme za skvelú recenziu a prejavenú dôveru.

Služba 21.storočia-ďakujem

Ahoj Miro,

Záleží nám, aby každý náš zákazník mal čo najpríjemnejší zážitok z nákupu. Preto nás teší, že si bol so službami nášho obchodu 100% spokojný. Vďaka za skvelú recenziu.

Vážime si tvoju prejavenú dôveru.