• Rýchlosť,cena, profesionálny prístup.

• Jednoduchá objednávka platba kartou

Ahoj,

Je super, že si jednoducho objednal diely z pohodlia domova a využil online platbu kartou v našom e-shope. Pevne veríme, že aj tvoj ďalší nákup bude rovnako bezproblémový a pohodový.

Tím GAFA AUTO

Na balíku bolo označenie Pozor Krehké, a ajtak bol balík poškodený aj vo vnútri balenia boli poskodene krabice od pádu dosť roztrhané dansa povedať že takmer na dve časti. Ale diely vyzerajú byť v poriadku takže dúfam že to bude Okey a nabudúce radšej zvolíme inú prepravnú spoločnosť.

Napadá ma otázka čo v takomto prípade keď otvorím balík a dnu bude poškodené balenie pripadne aj samotný tovar.
    Ďakujem za odpoveď.

[email protected]

Ahoj Zin,

Veľmi pekne ti ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Mrzí nás, že balenie tvojej objednávky bolo poškodené. Z nášho skladu sme expedovali nepoškodenú zásielku. Preto sa domnievame, že k poškodeniu došlo pri preprave.
    V prípade, ak nie si spokojný s dodanými dielmi alebo ich kvalitou, vždy ich k nám môžeš vrátiť. Týka sa to aj balenia produktov. Pokiaľ sa chceš poradiť s postupom vrátenia tovaru, kontaktuj našu infolinku. Kolegovia na helpdesku ti vždy ochotne pomôžu. O možnostiach a postupoch sme Ťa už informovali na e-mail, ktorý si nám vypísal do recenzie.

Veríme, že celá situácia sa vyrieši k tvojej maximálnej spokojnosti.

SUPER

Ahoj Štefan,

Radi počujeme, že si mal super skúsenosť s nákupom v našom obchode. Veľmi nám záleží na tvojej spokojnosti, preto je tvoje hodnotenie pre nás potvrdením, že ideme správnym smerom.

Ceníme si tvoju prejavenú dôveru.

Max spokojnost

Ahoj Miňo,

Skvelá recenzia, ďakujeme. Teší nás, že si sa s nami podelil o tvoju pozitívnu skúsenosť a bol si s objednaním v našom obchode maximálne spokojný.

Vďaka za prejavenú dôveru.

Rychlosť

Ahoj Martin,

Pekne ďakujeme, že si si našiel čas a dal nám najlepšie hodnotenie. Jednou z našich priorít je rýchle dodanie. Preto sme veľmi radi, že si bol s dobou dodania úplne spokojný.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Serióznosť

Ahoj Dušan,

Ďakujeme za pozitívnu recenziu. Našou snahu je pristupovať individuálne ku každému zákazníkovi a čo najviac naplniť jeho očakávania z príjemného nákupu.

Tím GAFA AUTO

• dobre ceny, rychle dodanie

Ahoj Štefan,

Rozumieme, že rýchle dodanie a prijateľné ceny tovaru sú pre teba prioritou. Preto sa tešíme tvojej 100% spokojnosti s objednávkou v našom e-shope. Veríme, že s ďalším nákupom budeš mať rovnako pozitívny zážitok.

Prajeme pekný deň.

• Dobry vyber
    • Rychlost odoslania
    • Slusne ceny

Ahoj,

Teší nás, že si maximálne spokojný nie len s dobou dodania, ale aj s výberom širokého sortimentu za férové ceny v našom obchode.
    Vďaka za výbornú recenziu a prejavenú dôveru.

Všetko ok

Ahoj Pilar,

Veľmi nám záleží, aby každá objednávka v našom obchode prebehla bezproblémovo. Preto nás teší, že tvoj nákup prebehol OK. Budeme radi, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby k tvojej 100% spokojnosti.

Vďaka za prejavenú dôveru.

Tím GAFA AUTO

nakupoval som tu iba jeden raz, tak zatiaľ O.K.

Ahoj,

Sme radi, že tvoja maximálna spokojnosť s celým procesom objednania v našom e- shope sa odrazila vo výbornom hodnotení. Ďakujeme za pozitívnu recenziu.

Tešíme sa na tvoju ďalšiu objednávku.

VSETKO OK SPOLAHLIVOST PORADENSTVO SPOKOJNOST

Ahoj Štefan,

Ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme veľmi radi, že tvoj nákup v našom obchode prebehol bezproblémovo a bol si maximálne spokojný s odborným poradenstvom. Ak by potreboval pomôcť, kedykoľvek kontaktuj našu infolinku.

Kolegovia na helpdesku ti vždy ochotne poradia.

• Rychle dorucenie

Ahoj,

Teší nás, že doručenie tvojej objednávky prebehlo podľa tvojich predstáv a si 100% spokojný s nákupom v našom obchode. Ďakujeme za skvelú recenziu.

Veríme, že aj s ďalšou objednávkou budeš rovnako spokojný.

• komunikacia je ok

Ahoj,

Je výborné, že ti sadol štýl komunikácie našich kolegov na infolinke. Ak by si čokoľvek potreboval, kedykoľvek nás kontaktuj. Sme tu pre teba.

Vďaka za najlepšie hodnotenie.

• Rýchlosť, spoľahlivosť, dobré ceny

Ahoj Ladislav,

Pekne ďakujeme za skvelú recenziu. Veľmi nás teší tvoja 100% spokojnosť s rýchlym vybavením tvojej objednávky ako aj s férovými cenami produktov v našom obchode. Ak by si mal akékoľvek otázky, kedykoľvek kontaktuj našu infolinku. Kolegovia ti vždy ochotne pomôžu a poradia.

Môžeš sa na nás spoľahnúť.

Tím GAFA AUTO

Vôbec nereagujú na mailové správy.Po troch písomných správach žiadna odpoveď.

Ahoj,

Ďakujeme za tvoju spätnú väzbu, no tvoja recenzia nás nepríjemne zaskočila. Na tvoje e-maily, ktoré si nám poslal (prvý 16.4. o 12:29 a druhý 12:30, ti kolegovia obratom odpovedali a to 16.4. 14:39 a 16:13). Následne sme ťa kontaktovali telefonicky a chceli ti pomôcť riešiť vzniknutú situáciu ,no ty si nemal záujem a hovor si predčasne ukončil. Z tvojho prístupu sme zmätení, pretože vždy máme ochotu každý problém hneď riešiť.

Veríme, že k tomuto nedorozumeniu došlo nedopatrením a správy od nás ti padli do nevyžiadanej pošty, alebo si ich omylom odstránil.

Prajeme všetko dobré.

Tím GAFA AUTO

• rychle vybavenie mojej objednavky
    • žiadna

Ahoj Milan,

Sme radi, že ti maximálne vyhovovalo rýchle vybavenie objednávky a prispeli sme k tvojej celkovej spokojnosti z nákupu v našom obchode. Vďaka za najlepšie hodnotenie.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Rýchlosť dodania

Ahoj Peter,

Rozumieme, aké dôležité je pre teba rýchle dodanie, preto sme radi, že tvoja objednávka k tebe dorazila podľa tvojich očakávaní.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a za skvelú recenziu.

• Ok

Ahoj,

Tvoja spokojnosť s nákupom v našom obchode je pre nás veľmi dôležitá. Teší nás, že celý proces objednania prebehol OK a bezproblémovo. Vďaka za výbornú recenziu.

Prajeme pekný deň.

Tím GAFA AUTO

Tovar mi prišiel v poriadku na druhý deň od objednania.

Ahoj,

Vďaka objednaniu produktov z nášho e-shopu s označením '' môžeš mať hneď '' sme ti objednávku vyskladnili expresne rýchlo. Sme radi, že si s dobou dodania maximálne spokojný.

Ďakujeme za prejavenú dôveru a výborné hodnotenie.