Super obchod s autodielmi

Odporúčam vždy kvalitne a rýchlo Gafa

Páči sa mi záujem o zákakazníka a prípadná konzultácia a porada o tovatre.Vinikajúce.

• Super rýchle dodanie tovaru.

Ahoj Marek,

Je skvelé, že si 100% spokojný s dobou dodania. Sme radi, že sme ti poskytli bezproblémový nákup a dodanie tovaru z nášho obchodu.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Mozem doporučiť každému!

Ahoj Imrich,

Veľká vďaka za skvelú recenziu a za tvoje odporúčanie. Našou snahou je vyjsť v ústrety každému zákazníkovi, preto nás veľmi teší tvoja maximálna spokojnosť s našim obchodom.

Prajeme všetko dobré.

• veľký výber súčiastok
    • rýchle vybavenie objednávky

Ahoj Matej,

Sme radi, že si v našej širokej ponuke sortimentu našiel presne to, čo si potreboval a sadlo ti aj rýchle vybavenie objednávky.

Vďaka za prejavenú dôveru a výbornú recenziu.

• Rýchle doručenie.

Ahoj Rudolf,

Vždy sa snažíme, aby naši zákazníci mali čo najlepší zážitok z nákupu tovaru v našom obchode. Preto sme veľmi radi, že ti sadla doba dodania a celý proces objednania prebehol bezproblémovo.

Ahoj,

Teší nás tvoja maximálna spokojnosť s nákupom v našom obchode a sme veľmi radi, že sme vyhoveli všetkým tvojim očakávaniam z príjemného objednania tovaru.

Veľmi pekne ďakujeme za najlepšie hodnotenie.

Tím GAFA AUTO

Za rýchlosť vybavenia a doručenia objednávky dávam veľké +

Ahoj Juraj,

Rozumieme, aké dôležité je pre teba rýchle vybavenie ako aj doručenie objednávky. Preto nás teší, že si bol s dobou dodania a doručenia úplne spokojný.

Pevne veríme, že s ďalšou objednávkou budeš mať rovnako pozitívnu skúsenosť.

Vrelo doporučujem

Ahoj Roman,

Je výborné počuť, že si bol 100% spokojný s procesom objednania tovaru v našom e-shope. Je to pre nás potvrdenie, že ideme správnym smerom.

Vďaka za skvelú recenziu a tvoje odporúčanie.

Nič

Ahoj Strážca,

Veľmi pekne ti ďakujeme za najlepšie hodnotenie. Tvoja pozitívna skúsenosť s nákupom nás veľmi teší a sme radi, že ti sadli služby nášho obchodu.

Prajeme všetko dobré.

• Rychlost dodania tovaru
    • velky vyber
    • dobre ceny

Ahoj,

Výborná recenzia, ďakujeme. Tešíme sa, že ti vyhovovala nie len doba dodania a výhodné ceny tovaru, ale aj široký výber dielov v našom e-shope.

Veríme, že aj tvoja ďalšia objednávka u nás bude pre teba pozitívnym zážitkom.

Spokojnost
    Odporucim inym priatelom

Ahoj Juraj,

Vďaka za odporúčanie a pozitívnu recenziu. Tešíme sa, že si bol spokojný s objednaním v našom obchode. Chceli by sme však, aby si mal 100% príjemný zážitok k nákupu u nás. Preto budem radi, ak sa nám ozveš s tipom, ako môžeme naše služby vylepšiť k tvojej úplnej spokojnosti.

Prajeme ešte pekný deň.

• rýchlosť, spoľahlivosť

Ahoj Juraj,

Rýchle dodanie je pre nás jednou z priorít. Preto sme radi, že sme úplne vyhoveli tvojim očakávaniam a pri výbere dielov sa na nás môžeš vždy spoľahnúť.

Ďakujeme za skvelú recenziu.

Dobre ceny ochota predavajuceho

Ahoj Števo,

Veľmi nás teší tvoja 100% spokojnosť s dobrými cenami tovaru v našom e-shope odrazila vo výbornej recenzii. Sme radi, že ti vyhovoval aj ochotný prístup našich kolegov na infolinke.

Ak by si čokoľvek potreboval, sme tu pre teba.

• Dobrá komunikácia
    • Dobré ceny
    • Neviem o žiadnej

Ahoj Laco,

Sme radi, že si nám dal pozitívne hodnotenie. Vďaka. Boli by sme radi, ak by si bol maximálne spokojný s objednaním v našom obchode. Preto oceníme, ak sa nám ozveš s nápadom, ako by sme mohli vylepšiť naše služby.

Tím GAFA AUTO

Všetko bez problémov, rýchle dodanie tovaru.

Ahoj,

Ďakujeme za najlepšie hodnotenie. Tešíme sa, že celý proces objednávky prebehol bezproblémovo a ty si bol 100% spokojný aj s dobou dodania.

Veríme, že aj tvoj ďalší nákup u nás prebehne rovnako úspešne.

Tím GAFA AUTO

• Rýchlosť,cena, profesionálny prístup.

Ahoj Dudko,

Sme veľmi radi, že si ocenil profesionálny prístup a poradenstvo našich kolegov. Taktiež nás teší tvoja maximálna spokojnosť s dobou dodania a férovými cenami produktov v našom obchode.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

• Jednoduchá objednávka platba kartou

Ahoj,

Je super, že si jednoducho objednal diely z pohodlia domova a využil online platbu kartou v našom e-shope. Pevne veríme, že aj tvoj ďalší nákup bude rovnako bezproblémový a pohodový.

Tím GAFA AUTO

Na balíku bolo označenie Pozor Krehké, a ajtak bol balík poškodený aj vo vnútri balenia boli poskodene krabice od pádu dosť roztrhané dansa povedať že takmer na dve časti. Ale diely vyzerajú byť v poriadku takže dúfam že to bude Okey a nabudúce radšej zvolíme inú prepravnú spoločnosť.

Napadá ma otázka čo v takomto prípade keď otvorím balík a dnu bude poškodené balenie pripadne aj samotný tovar.
    Ďakujem za odpoveď.

[email protected]

Ahoj Zin,

Veľmi pekne ti ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Mrzí nás, že balenie tvojej objednávky bolo poškodené. Z nášho skladu sme expedovali nepoškodenú zásielku. Preto sa domnievame, že k poškodeniu došlo pri preprave.
    V prípade, ak nie si spokojný s dodanými dielmi alebo ich kvalitou, vždy ich k nám môžeš vrátiť. Týka sa to aj balenia produktov. Pokiaľ sa chceš poradiť s postupom vrátenia tovaru, kontaktuj našu infolinku. Kolegovia na helpdesku ti vždy ochotne pomôžu. O možnostiach a postupoch sme Ťa už informovali na e-mail, ktorý si nám vypísal do recenzie.

Veríme, že celá situácia sa vyrieši k tvojej maximálnej spokojnosti.