Recenziu na tento obchod môžu písať iba overení zákazníci - tým máte istotu pravdivosti recenzií. Hodnotenie je možné zadať vyplnením dotazníku spokojnosti, ktorý zákazníkom príde po nákupe. Viac o Overené zákazníkmi.

• Najlepší obchod top
    • Komunikácia a rýchlosť dodania

Ak chcete mat niečo na druhý deň doma odporúčam

• Komunikácia zo strany obchodníka
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 1 mesiacom

• Super rýchle dodanie. Tovar som jeden deň objednala a druhý deň mi ho kuriér priniesol.

Žiadna.

• nakúpil v obchode arco.sk pred 1 mesiacom

• Tovar mi bol doručený až po 8 dňoch, po oznámení nedoručenia predajca nebol ochotný jednať s kuriérskou spoločnosťou a dodať produkt skôr.

Reakcia obchodu arco.sk

nedovolí mi reagovať na Vašu recenziu a to z dôvodu, že v prípade, že si vyberiete úhradu tovaru prevodom na účet, predajca očakáva pred odoslaním tovaru prijatie finančných prostriedkov na účet, ktorý je uvedený v komunikácii. To že sa manžel dotazoval kedy príde tovar po troch dňoch a zistilo sa, že nie je objednávka uhradená je Vaša chyba. To vy ste urobili objednávku, a vy ste si nesprávne vybrali spôsob platby. Následne sme na požiadavku manžela urobil zmenu v spôsobe úhrady a tovar poslali. To, že dodávateľ doručil tovar nie nesledujúci deň, ale o deň neskôr je žiaľ štandardný čas na doručenie a v jeho rozpätí nedokáže nikto vstúpiť do procesu doručovania nejakou reklamáciou. Preto si treba uvedomiť, kto urobil chybu a treba byť objektívny v hodnotení akýchkoľvek chýb aké v budúcnosti urobíte.

Prajem Vám v tom veľa úspechov.

• Rýchle doručenie
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 2 mesiacmi

Všetko v poriadku. Ďakujem.

• Rýchla dodávka. Bezchybný tovar
    • Chýba oko uplatniť záruku.
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 2 mesiacmi

• rychle dorucenie, tovar dokladne zabaleny
    • nic
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 2 mesiacmi

Bola som veľmi spokojná, rýchle dodanie, vynikajúce balenie, prompnosť, obchod môžem len odporučiť.

• nakúpil v obchode arco.sk pred 2 mesiacmi

• Výborné ceny a neuveriteľná rýchlosť dodania. Dávam maximálny počet hviezdičiek :)
    • o žiadnych neviem

• Seriózne jednanie

• Dobrá komunikácia
    • Rýchlosť dodania
    • Nič
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 3 mesiacmi

• Objednané v nedeľu večer na dobierku a v utorok mi prišla faktúra. Tak som volal na číslo vo faktúre že som už čakal tovar na dobierku a dostal som faktúru. Pán sa ospravedlnil a že mi to už posielajú. Klimatizácia prišla vo štvrtok dopoludnia.
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 3 mesiacmi

• Vybavené veľmi rýchlo, bez problémov

• Dobrá komunikácia
    • Rýchlosť
  • nakúpil v obchode arco.sk pred 3 mesiacmi

• komunikácia, promptnosť, cena tovaru

• Niekedy cena

Obchod na nizkej urovni. Predavac niekedy chyba...

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Vaše požiadavky na zabalenie televízora proti dažďu a vyrobenie rúčky aby ste mohol s televízorom ísť na vlak do Žiliny vám boli vyhovené. Napriek tomu ste sa bez slova vzdialil a odišiel ste bez vysvetlenia a prevzatia tovaru. Kolega vás hľadal ešte 20 min a telefón ste uviedol je vymyslený. Stojí to za úsmev. Aj Vaša rekcia na nákup ktorý ste nezrealizoval. Pre zaujímavosť stojí kontakt ktorý je uvedený v objednávke:
    Stepan S.
    Komenskeho 50
    01001 ZA
    SR
    tel.: 0949 890 88

• nakúpil v obchode arco.sk pred 3 mesiacmi

• poškodený tovar, niesú schopný ho skontrolovať pred odosielaním, zbytočné náklady na vrátenie

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Tovar zásadne neotvárame a posielame v originálnom balení. Klient je veľmi citlivý, keď je poškodená originálna plomba a pod. Žiaľ pri preprave môže dojsť k poškodeniu čo nevieme vylúčiť.

To že ste tovar poslal bez konzultácie a sám ste si spôsobil výdavky? Štandardne poškodený tovar vymeníme za nový bez toho aby s tým mal klient akékoľvek výdavky. Náhradu škody ste mal zaplatenú na druhý deň.

• nakúpil v obchode arco.sk pred 3 mesiacmi

• Objednany tovar prisiel nacas a v poriadku.

Prvykrat som spolupracovala s tymto obchodom a vsetko dopadlo dobre. Tovar som dostala v poriadku a nacas.

Reakcia obchodu arco.sk

Ďakujeme za prejavenú dôveru.