• Pri NHL bola doprava zdarma
    • Chýba piriadny popis produktu

Z obchodom som spokojný, dostal som NHL ihneď v deň vydania hry.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj dôveru. Sme radi, že ste spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a budete rovnako spokojný. Zároveň sa ospravedlňujeme za nedostatky v popise. Pokúsime sa aby nám dodávateľ zabezpečil jeho kvalitnejší obsah,

Andrea Shop

• Cena, rýchlosť dodania, osobný odber.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a budete 100%-ne spokojný.

• sledovanie stavu obj.

ok

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie a odporúčanie. Sme radi, že ste aj napriek drobnej komplikácii spokojný. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi.

Andrea Shop

• konkurencne ceny, doveryhodnost, komunikacia

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite.

• Ziadne
    • Zla a pomala stranka, neprehladna, zla komunikacia. Dodnes neviem ci tovar dostanem

Tento obchod nepouzivajte v pripadr, ak najdete tovar i v inom e shope

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a budeme Vás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sa problém odstránil.

Andrea Shop

• Tovar doručený do 24 hodín :-)

Odporúčam :-)

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom u nás. Budeme radi, ak sa k nám opäť vrátite.

• vyborna komunikacia

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie a odporúčanie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

Andrea Shop

• veľmi dobrý sortiment a ceny a rýchla dodávka tovaru

veľmi dobrý sortiment a ceny,rýchla dodávka tovaru a výborná komunikácia s obchodom. Určite tu budem nakupovať aj v budúcnosti a odporúčam.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie a odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite.

Andrea Shop

• dodacia doba, uz par dni nic neviem o mojej objednavke

• Treba skusiť

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Boli by sme Vám vďační, keby ste nám presnejšie definovali Vaš výhrady, aby sme sa im mohli v budúcnosti vyvarovať.

• Rýchlosť, ceny

Andrea Shop

• Objednaná počítačová hra nebola podľa nášho názoru nová, obal bol zjavne už používaný a disk bol poškodený a nedal sa nainštalovať. Po reklamácii nám bola doručená originál nová hra v nepoužívanom obale. Malo to tak byť pri prvom dodaní. Počítačové hry si u vás už nebudeme objednávať, lebo to nebola prvá zlá skúsenosť.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Aj keď bola reklamácia vybavená k všeobecnej spokojnosti, radi by sme Vás upozornili, že pri osobnom prebratí tovaru, tak ako to bolo vo Vašom prípade, nemusíte produkt prebrať. Samozrejme, že urobíme všetko preto aby sa situácia neopakovala a Váš prípadný ďalší nákup bol v absolútnom poriadku. Ešte raz sa ospravedlňujeme.

Andrea Shop

• profesionálny prístup,serióznosť, tovar skladom

odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite.

Andrea Shop

• široký sortiment, dobré ceny
    • nič mi nenapadá

nakupujte, je to bezbečný e-shop, žiadne ,,prekvapenia,, Vás tu nečakajú....

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

Andrea Shop

• prehladnost, velka rychlost vybavenia zakazky za vyhodnu cenu. Musim este podotknut velmi promtny pristup komunikacie a pomoci od pani Ingrid Avtanas.

Velka spokojnost, radi sa vratime.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie aj odporúčanie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a tešíme sa, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

• Rýchlosť

Dopilovať rýchlosť reakcie na položenú otázku a inak je to OK.....

Andrea Shop

• Tvari sa ze tovar ma, a az po objednani oznami ze tovar nieje na sklade; neda vediet stav objednavky ked treba cakat dlhsie ( tyzdne aj na drobny tovar); neda vediet kolko vlastne treba cakat

• Slusne ceny
    • Zatial nema

Doporucujem

• Dobrá cena, sortiment

Odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie aj odporúčanie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

• Široký sortiment
    • Dlhá čakacia lehota

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste aj napriek komplikáciám spokojný. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi.