• osobny odber
    • menej prehladny web, ale nic strasne
    • spracovatelsky poplatok 1,- € pri nulovom poplatku za osobny odber...

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite. Zároveň ďakujeme za pripomienky, určite sa nimi budeme zaoberať.

Andrea Shop

• tovar mi vyhovoval i dalsie podmienky
    • ziadne

mozem odporucat

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

Andrea Shop

• Tovar, ktorý som inde nenašiel.
    • Dlhšie dodacie lehoty

Dobrý obchod, určite v ňom ešte niečo kúpim.

• Rychle vybavenie
    • Bez vyhrad

Odporucam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj odporúčanie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi.

• výhodná cena

Andrea Shop

• Super komunikácia a snaha vyriešiť moju požiadavku.

Odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom u nás. Budeme radi, ak sa k nám opäť vrátite.

Andrea Shop

• Pri tovare majú dodanie do 3 dní zatiaľ prešlo viac ako 10 dní a tovar nikde. Takže objednávku zručím. Aj ked cena bola nižšia ako inde ale radsej si priplatim a mam tovar aj na druhý deň.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a budeme Vás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby bola vybavená bez ďalších problémov.

Andrea Shop

• objednaný tovar mi doposiaľ nebol dodaný

Andrea Shop

• Vynikajúce cena a pri nákupe nad určitú sumu - doprava zdarma. To poteší.

Andrea Shop

• ušetrí mi čas a nemusím behať po obchodoch
    • bol to prvý nákup , postupom času uvidíme

musia skúsiť

spokojnosť

Andrea Shop

• jednoduchost objednavky, vcetne dopravy a platby
    • - popis tovaru by mal byt komplexnejsi, vcetne fotiek

- najlacnejsie, vcetne dopravy v porovnani s ostatnymi obchodmi

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste spokojná s nákupom v našom eshope. Popisy produktov dostávame od výrobcu, každopádne sa budeme snažiť, aby sme ich doplnili. Ďakujeme za upozornenie.

Andrea Shop

• Nakup nad 300,- Eur doprava zadarmo.
    • Rad som chodil do Sale, bol mozny tovar vyzdvyhnut na pobocke, ale teraz len DS.

SUPER....

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný s nákupom v našom eshope. Ďakujeme aj za opätovný nákup, veľmi si to vážime.

• najlepšie ceny majú
    • nakupujem v tomto obchode pravidelne

velký výber ponúkaného tovaru
    najlepšie ceny
    pracovníčky sú milé
    rýchlosť pri vybavovaní objednávok
    maximálne odprúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj opätovný nákup. Sme veľmi radi, že ste s nákupom v našom obchode spokojná a veríme, že to bue tak aj naďalej.

Andrea Shop

• Ponuka bola zaujimava, ale napriek objednaniu dlhodobo nedostupa - zbytocne uvedena na eshope
    • Komunikacia so zakaznikom v pripade predlzenia dodacej doby nebola ziadna. Cakal som 22 dni od objednania. Nasledne stratil trpezlivost a objednavku zrusil

Nijak. Je to kazdeho rozhodnutie. Ja vsak do buducna neplanujem vyuzit tento eshop.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a v prípade potvrdenia nášho zlyhania vyvodíme dôsledky. Budeme Vás informovať aj prostredníctvom tejto reakcie. Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že ak sa niekedy v budúcnosti predsa len rozhodnete vyskúšať naše služby, bude všetko v absolútnom poriadku.

Andrea Shop

• Komunikacia o ničom.Ako skončila moja objednavka? Mam si tovar objednat v inom obchode?Urychlene ma informujte o stave objednavky
    • Peter Hornik 0903709888

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a budeme Vás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby Váš nákup prebehol bez ďalších problémov.

• Dobra cena, rychle dorucenie
    • Zatial nepoznam. Len zarucny list nemam este orazeny.

Zatial v pohode

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný. Na uplatnenie záruky Vám stačí doklad o úhrade zakúpeného tovaru.

• rychlost dodania
    • nekomunikacia, na maily neodpisuju a dovolat sa tam neda, pripadna reklamacia zavana velkym pruserom
    • pracka Whirlpool bola vyrobena bud v Rusku alebo aspon pre rusky trh, kedze vacsina dokumentov je v azbuke (co samozrejme nemusi nic znamenat)

Ak chcete len nakupit a viac vas nezaujima tak v pohode

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Ubezpečujeme Vás, že prípadná reklamácia bude bez problémová. Všetky dokumenty, ktoré sú pribalené k produktom tam vkladá výrobca a my na to enmáme žiaden vplyv. Pokiaľ však akékoľvek z nich potrebujete, radi Vám to zabezpečíme a zašleme.

Andrea Shop

• Ochota a prfesionalita ne zákazníckej linke
    • Neposterhol som žiadne

Bol som milo prekvapený prístupom k zákazníkovi. Zo začiatku som mal trochu obavy, lebo som čítal predošlé recenzie ktoré boli niekedy nie veľmi lichotivé na adresu obchodu. Po vlastnej skúsenosti s týmto internetovým obchodom som dospel k názoru, že tí ktorí písali tieto nepriaznivé recenzie nemali pravdu. Veľmi rád si v budúcnosti objednám tovar práve v Andrea Shope.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj dôveru. Sme radi, že ste spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a budete rovnako spokojný.

Andrea Shop

• Slabsia komunikacia o vybaveni mojej objednavky a jej odoslani!

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Preveríme to a zjednáme nápravu tak, aby Váš ďalší prípadný nákup prebehol k absolutnej spokojnosti.