• dobrá cena
    • dobrá komunikácia
    • žiadne sa neprejavili

Objednala som tovar, ktorý nebol na sklade, ozvali sa mailom aj telefonicky , tovar objednali a hneď mi ho kuriér doručil. Dovoz bol bez poplatku

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste spokojná a veríme, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a budete 100%-ne spokojná.

Andrea Shop

Obchod neodporúčam, zlá komunikácia, tovar bol vrátený naspäť a trvá im vrátenie peňazí.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. V prípade vrátenia peňazí za tovar postupujeme presne v zákonne stanovených lehotách a ubezpečujeme Vás, že ich určite dostanete v predpísanom termíne.

• manipulacny poplatok 1euro nie je standardna vec

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Manipulačný poplatok pri osobnom odbere je bežná vec aj v prípade iných eshopov. Odráža okrem iného náklady na prepravu z centrálneho skladu na odberné miesto. Je naozaj symbolický a pri tomto spôsobe vyzdvihnutia tovaru je aj výrazne lacnejší, ako iné spôsoby doručenia. Manipuloačný poplatok, resp. cena za prepravu býva v mnohých prípadoch zahrnutá priamo v cene výrobku, my ho transparentne deklarujeme.

• pohodlnosť nakupovania
    • prehľad tovaru

výhodna cena
    pohodlnosť nákupu

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

• operatívnost

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Boli by sme Vám vďační, keby ste nám presnejšie definovali Vaš výhrady, aby sme sa im mohli v budúcnosti vyvarovať. Veríme, že ak sa niekedy v budúcnosti rozhodnete opäť využiť naše služby, bude všetko v absolútnom poriadku.

Andrea Shop

Uzasni tim ludi, ktori nepoznaju nie ako odpoved a spravia aj nemozne, aby bol zakaznik spokojny.
    velmi dakujem za splnenie mojej komplikovanej a urgentnej poziadavky.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj milé slová. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite.

• široký sortiment
    • prijateľné ceny
    • optimálny čas dodania tovaru
    • nie každý má doma internet aby si vedel stiahnuť manuál v slovenskom jazyku

ako v predchádzajúcich bodoch
    vrele odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie aj odporúčanie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite. Pokiaľ potrebujete manuál a nie je výrobcom pribalený k produktu, pokojne nás kontaktujte. Radi Vám ho zašleme.

Andrea Shop

• informácie o stave objednávky
    • neviem o slabinách

odporúčam

Andrea Shop

• Vyhovuje mi vas sortiment a aj ceny. Paci sa mi moznost osobneho odberu na Starej Ivanskej ceste, ale prekvapilo ma, ze si za osobny odber uctujete 1 Eur.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Veríme, že ak sa k nám niekedy v budúcnosti opäť vrátite, budete rovnako spokojná. Manipulačný poplatok za osobný odber je štandardný postup, ktorý sa uplatňuje aj v iných eshopoch. Poplatok je symbolický a odráža náklady na prepravu na odberné miesto.

• neviem posúdiť
    • nikto so mnou nekomunikuje

som sklamaná, tovar stále nemám a nemám ani info kedy mi bude doručený, je to paradox a pošlete mi info dotazník

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a budeme Vás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby bola vybavená bez ďalších problémov. Dotazníky spokojnosti neodosielame my, ale portál Heureka.sk na základe Vašej objednávky.

Andrea Shop

• Komunikácia s obchodom.
    • Na stránke nebola udaná dostupnosť tovaru

Bohužiaľ som svoju objednávku kvôli nedostupnosti tovaru zrušila ale oceňujem bezproblémové stornovanie mojej objednávky zo strany obchodu ako aj rýchle odpovede na moje e-maily.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Preveríme to a zjednáme nápravu tak, aby Váš ďalší prípadný nákup prebehol k absolutnej spokojnosti.

Andrea Shop

• dlhý čas vybavenia objednávky
    • neodovzdanie informácií medzi zamestnancami

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Vašu objednávku preveríme a ak ešte nebola vybavená budeme Vás kontaktovať. Urobíme všetko pre to, aby sa problém aj do budúcnosti odstránil. Ešte raz sa ospravedlňujeme a veríme, že ak sa niekedy v budúcnosti predsa len rozhodnete vyskúšať naše služby, bude všetko v absolútnom poriadku.

Andrea Shop

• Čakacia doba tyžden na baterku?

V celku dobre

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste aj napriek dlhšej dodacej lehote spokojný. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi.

• dobrá cena
    • Zasielanie faktúr. Na prvý krát mi bola zaslaná cudzia faktúra, správna bola doručená až po piatich dňoch.

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Ospravedlňujeme sa za komplikácie. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi a ubezpečujeme Vás, že ak sa rozhodnete u nás opäť nakúpiť, bude všetko v absolútnom poriadku.

• veľmi výhodné ceny

obchod odporúčam

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za Vaše hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť s našim obchodom a veríme, že sa k nám niekedy v budúcnosti vrátite.

• rýchlosť

myslím že super môžem len odporúčať

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotnenie aj odporúčanie. Veľmi nás teší vaša spokojnosť s nákupom v Andrea Shope a veríme, že Vás budeme môcť opäť privítať medzi našimi zákazníkmi.

Andrea Shop

• kurier rozbil jeden z vyrobkov, zamestanci andreashopu ihned vymenila tovar a kurier dorucil vsetko nacas
    • uz dlho som sa nestretol s tak milym a ochotnym personalom
    • rychla komunikacia cez mail aj telefon

urcite obchod odporucam a nakupim znova

• Som spokojny
    • Dost neprehladny e shop

Musia vediet co chcu kupit znacku a tip tovaru inak sa tam strati

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Sme radi, že ste spokojný a veríme, že sa k nám v budúcnosti opäť vrátite a budete 100%-ne spokojný.

okrem Andrea Shop odporúčam aj pánsky e-shop s múdou na

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie aj odporúčanie. Veľmi nás teší Vaša spokojnosť s nákupom. Radi Vás opäť privítame medzi našimi zákazníkmi.

• slabsia stranka

Reakcia obchodu Andrea Shop

Ďakujeme za hodnotenie. Teší nás Vaša spokojnosť s nákupom. Boli by sme radi, keby ste nám presnješie defiovali VAše výhrady k eshopu, aby sme sa mohli zlepšiť a Váš prípadný ďalší nákup bol k Vašej plnej spokojnosti.