V tomto obchode som nakupila aj napriek zlým hodnoteniam. Ale veru spokojná som teda nebola skor naopak. Objednali sme tablet a ručný vysávač, tablet prisiel v poriadku ale s vysávačom som spokojná nebola. Neobsahoval ziadne casti ktoré podla popisu obsahovať mal. V popise bolo uvedené ze ma aj náhradnú bateriu, ale sak on bateriu ani nema vyberaciu je len na nabijačku, bola som sklamaná. a chcela som to riesiť reklamaciou, no ani na 3 maily mi nikto neodpovedal.Proste skontaktovat sa s predajcom bolo nemožné. Všetky maily absolutne ignoroval. A doba dodania tiez nic moc. Ja uz som si myslela ze objednavku ani nevybavia a zrazu ked uz som takmer zabudla na nu tak mi prisiel mail ze to posielaju. Jediné plus bola kurierska spoločnosť nič iné. Už by som tu nenakupila veru nikdy.A ani to nikomu neodporučam.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tie zle recenzie pisu presne taky isty zakomplexovanci ako si ty!
    Poslali sme ti vsetko co si si objednala a vsetko suhlasilo aj z popisom, tak neklam! A po 3 mesiacoch sa dokaze stazovat uz len uplny uboziak. Doba dodania bola presne 7 dni a objednala si len preto, ze sme to mali suverenne najlacnejsie! Tak druhykrat objednaj od najdrahsieho a ked na to nemas, tak tu ohovaraj dalej a bud zo sebou spokojna!

• výhodná cena
    • Nedodržaný termín doručenia,
    • nulová komunikácia
    • neodpovedanie ma maily
    • nefunkčné tel. kontakty

Nie je možné sa spoľahnúť, že tovar bude dodaný, kedy to potrebvujete

Reakcia obchodu elektrocentrum

Termin dorucenia sme dodrzali. Odislo to 7pracovny den presne ako piseme a inac zmluva ma platnost 30dni. Na maily odpovedame. Tel. kontakt nemame.

Objednala som si digestor so strieborným kominom, doručeny čierny!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Digestor Gorenje DVG 600ZBE je v prevedeni CIERNOM a mame to aj jasne napisane v popise. Za to ze tam ma Heureka zavadzajuce obrazky my nemozme. Nenakupujete od Heureky ale od nas a preto su smerodajne informacie na nasej stranke!

• Ako je možné predávať tovar ktorý nemá Slovenský návod ale len Polský.

Ked treba platit reaguju rýchlo, ale ak ptrebujete aby vám poslali návod na obsluch tak ako keby sa po nich zem zlahla, tel.kontakt nanich nieje a na email už neodpovedaju .
    Návod na obsluhu bol len v Polskom j

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tel. kontakt na nas nebol ani ked ste ten sporak objednaval, ale vtedy Vam to nevadilo, vtedy Vas zaujimala len najnizsia cena a doprava ZADARMO. Platil ste na dobierku az pri preberani vyrobku, tak neviem o akej reakcii pisete. Mail sme Vam napisali, ze navod bol nalepeny na obale sporaka a ked ste ho tam nenasiel, tak ze Vam zasleme dalsi. Zem sa po nas nezlahla a na taketo "Slovenske" prejavy vdacnosti za usetrene nemale peniaze sme si uz zvykli.
    Vacsina vyrobkov predavanych na SK je dovezenych z Polska, alebo vyrobenych v Polsku. Treba sa z tym uz konecne zmierit aj napriek obrovskej medialnej kampani vedenej proti tejto krajine.

• ziadny telefonicky kontakt a neschopnost odpovedat na email

Reakcia obchodu elektrocentrum

Odporne klamstva! Neschopny je tu jedine tento zakaznik. 2x sme mu menili objednavku a 2x zabezpecovali iny digestor a on tu napise toto...

• Otrasná nezdvorilá komunikácia, nedodržaná dodacia lehota,

Nespoľahlivý, nedvôverihodný

Reakcia obchodu elektrocentrum

Obycajny zbabelec, ktory si bez jedineho slova vyzdvihol vyrobok osobne u nas v odbernom mieste presne na 6den od objednania. Najprv dakuje v mailoch za ochotu a potom tu popise toto. Ak mal voci nasej praci nejake vyhrady, tak to mohol konzultovat priamo s pracovnikmi na mieste.
    Ale ako vidime, tak on a jemu podobni dokazu len poskodzovat, namiesto podakovania.

• nemá komunikáciu , nemá telefony kontakt .nemáte možnosť sa s nimy spojiť - ťažko aj cez email , žiadne oznámenia , nič len nečinosť
    • /manželka už bola donútená si kúpiť sporák sama
    • boly upozornený že to súry v piatok mal byť dodaný tovar / slúbily / a v pondelok ráno manželka kúpila sporák , ja som im dal na vedomie že objednávku ruším , keby zavolaly a oznámily nebol by žiaden problém .

Reakcia obchodu elektrocentrum

Takyto KLAMARI by mali mat zakaz nakupovat cez internet.
    Nikto nic neslubil! Termin dodania 7dni mame uvedeny vsade kde sa len da a dost vyrazne! Ziadne zrusenie objednavky neprebehlo a my sme samozrejme v piatok na 6 den sporak poslali. Zakaznik sa spamatal az v pondelok na vyzvu kuriera a sporak neprebral. Nam sporak zostava na sklade, preplacame dopravu tam aj spat a tento klamar tu dokaze popisat este taketo poskodzujuce klamstva!!!

• neodbornosť, nekompetentný, neinformovanosť,
    • nedodržiavanie hlavných zásad a predpisov na ochranu spotrebiteľa.

Neodporúčam.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Objednali ste si vstavanú rúru+ var.dosku 3.10. a 4.10 sme Vám výrobky odoslali.
    Dokonca ste v ten istý deň spravili duplicitnú objednávku, čo sme hneď vyriešili našou komunikáciou.
    Naozaj nevieme čo majú znamenať tieto hlúposti čo tu vypisujete. Nepatria tieto Vaše postrehy inému eshopu?
    S nami ste nespokojný ale naše výrobky spokojne používate, tak nech sa Vám darí!

• vôbec neodporúčam, telefonny kontak žiadny, a na emaily neodpovadajú vôbec

Reakcia obchodu elektrocentrum

Zakaznicka objedna pracku, prefinancuje ju cez Quatro. My pracku zabezpecime a chceme ju zakaznicke na 5 den zaslat. Posleme jej mail o odosielani a ona to stornuje, poposiela doporucene listy do Quatra aj nam a nakoniec nas tu takto poskodzuje.

• objednavku som stornovala
    • potom mi volal kurier ze mi vezie tovar
    • neni telefonicky kontakt

• Po precitani tych vsetkych recenzii som objednavku radsej zrusila. Pan predajca ma velke ego a mysli si ze je nejaky pan ..o chvilu spadnete na hubu akym pristupom komunikujete so zakaznikmi a kazdemu sa len vyhrazate.

Neodporucam...ten pristup aky mate k zakaznikom je hruby a arogantny. Zamyslite sa nad sebou a pozerajte aj na zakaznikov a nie len na zisk.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vy ste do objednavky zamerne zadala falosne cislo, falosne meno a kurier adresu pri dorucovani vobec nenasiel. Objednavku ste nezrusila, ale NEPREBRALA a bola to objednavka za 2700Eur a vahou cez 200kg( americka chladnicka, tv64",.....) Veci ked sa vracali spat boli poskodene!!! Uz su podniknute kroky k tomu, aby sa zistilo ktory konkurencny eshop to vymyslel. A verte tomu, ze na tu hubu spadnete Vy, lebo take zakernosti sa netoleruju!
    Pani G.M. z Michaloviec uz to mame potvrdene z policie.
    To ste dokedy chcela takto poskodzovat a vytvarat falosne objednavky? My nepredavame centove polozky ako Vy, takze Vy ako obchodnik, ktory ma tiez zaregistrovany eshop na tomto vyhladavaci, ste dostatocne poucena o pravidlach, ktore tu platia a vsetci ich musime dodrziavat!

• Ani sa mi veriť nechce,že tomuto obchodu ešte nezakázali činnosť.Zavádzajú zákazníkov a ešte sa im vyhrážajú keď napíšete zápornú recenziu.

Takto sa so zákazníkmi nejednalo ani za čias socializmu!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tato recenzia je znova od toho umelca s novym typom rury!
    Asi tu bude potrebne dat vsetky maily s tymi nezmyslami co popisal. Nikto sa mu nevyhrazal, len bol upozorneny, aby nezabudal, ze za Vsetky nepodlozene informacie, ktore rozsiroval o nas nesie zodpovednost!!!

• dlho trva od objednania ku skutocnemu doruceniu

Reakcia obchodu elektrocentrum

Terminy dodania mame napisane na stranke a ste o nich informovany este pred objednanim! Objednate len pre najnizsiu cenu a potom tu vypisujete taketo nezmysli!
    Vsetci co nas tu poskodzujete ste len obycajne ovce, jeden napise totalnu debilitu, tak podme vsetci za nim a pridajme sa aj mi zo svojim trapenim! Nech zije facebook!!!

• - doba dodania -komunikacia

zavadzanie zakaznika pišu doba dodania 3 az7 dni a uz presli 12 dni a nic ani sa neozvali viac by som u nich nic nenakupil

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nehnevajte sa, ale zavadzate Vy a este takto zakerne v recenzii. To uz snad nie je ani mozne, za to klamstvo sa mozte akurat tak hanbit! Tento mail Vam bol odoslany:
    Stornovaná objednávka 27.09.2013 18:11:24
    Dobrý deň.
    Vaša objednávka číslo: 3316 bola STORNOVANÁ z dôvodu: Nieje skladom.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• nato že tovar bol hneď na sklade a elektro sa nachádzalo cca 20km od miesta doručenia tak tovar bol doručený neskoro. A to som musela obchod upozorniť nato že ak mi do konca tyždna tovar nedoručia objednávku ruším

Treba vyskusať možno ja som nemala štastie ale ak to tak trva u každej objednavky tak, bol to môj posledný nakup

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nemala ste stastie len preto, lebo neviete napisat spravne ani len svoje telefonne cislo. Nechceme od Vas uz ziaden nakup, lebo Vy vazeny zakaznici nemate ani len sajn o tom kolko problemov sposobite nam a kurierom, ked si neskontrolujete kontaktne udaje! Nato, ze neviete napisat svoj telefon, viete poskodzujuce recenzie pisat perfektne.

• Neobjednavat si od nich nic posielaju poskodeni tovar

Reakcia obchodu elektrocentrum

Objednate si panvicu, preberiete ju od kuriera, samozrejme podpisete, ze v uplnom poriadku a neskor napisete, ze je prehnuta. Kazdy a jeden predajca, aj my, Vas upozornuje, aby ste si tovar pred prebratim dokladne skontrolovala. A Vy by ste sa v prvom rade mala zamysliet nad sebou a nad svojim pristupom k nakupu cez E-shop. Ale samozrejme, ze na SK je najjednoduchsie niekoho zakerne poskodit a obvinit z hocicoho, len nie priznat si vlastnu chybu!

• ziadne

Hnusny sedlacky pristup k zakaznikovi, dorucili mi uplne inu pracku ako som si objednala, ked som im napisala slusne, ze si uz od nich neobjednam, sedlackym pristupom napisali krasne emaily... Podla mna je zakaznik pan, pan Milan Mazurek to ma naopak !
    Ja som napisala :
    Dakujem, ale nabuduce si u Vas urcite nic neobjednam, neviem ako takto fungujete bez tel. kontaktu nerozumiem fakt, a ako sa da poslat namiesto Samsung pracky Amica... Uz len v to dufam, ze ta pracka nebude vadna...
    Kvoli Vasej chybe musi moj priatel zajtra opat odist z roboty !
    Moje hodnotenie na Vas bude urcite negativne.
    Majte sa
    Jeho odpoved :
    ked ste objednavali za suverenne najnizsiu cenu, tak Vam telefon
    nechybal??? teraz Vam neskutocne chyba, len preto, aby ste mohli niekomu
    nadavat, ale chvalabohu mame dost objednavok na to, aby sme toto
    nemuseli trpiet ako ty chudaci z bytovkovych Eshopov. Nemali ste od nas
    vobec objednat a bol by pokoj.
    vy ste urcite neomylna! ked posielate denne 100 a viac kusov sa to stat
    moze a zakon schvalnosti, ze sa to state akurat pri objednavke od takeho
    dokonaleho a chyby nerobiaceho cloveka.
    a hodnotenie si piste ake chcete! Konkurencia nam pise denne taketo a
    podobne sprostosti, takze si uz z toho tazku hlavu nerobim!
    dufam, ze obal na tej shitovej AMICE nie je dotrhany, lebo to kurier
    inac nevymeni.

fuj hanba takymto predavajucim, na zaver mi napisal, ze nemieni so mnou jednat, cize nech vratim zajtra kurierovi pracku a peniaze mi potom ako tu pracku odkontroluje, vrati

Zaver :
    Vcera mi dosla SMSka, ze zasielka mi pride v ten den, tak som zavolala kurierovi, ci ma pre pracku Samsung na vymenu tej Amici, alebo ci si pride len po tu Amicu. Povedal mi , ze nesie Samsung na vymenu, takze posudte, je ten predavajuci normalny ???? Najprv odmietne zaslat pracku na vymenu, s tym, ze nam vrati peniaze a potom urobi uplne inak...
    V predchadzajucom inzerate som napisala to iste, pan predavajuci si trikrat zmenil svoju odpoved, najprv ma nazval zbabelcom, potom doplnil nejaku tu vetu na zaver a treti inzerat znel Vazena pani Vajdova. Dufam, ze si kazdi, kto si chce od tohto hnusneho predavajuceho objednat, precita vsetky inzeraty a urcite nebude robit trzbu takemuto hulvatovi... Ked dostane nejaky negativny mail, ihned nadava do chudakov, zbabelcov, vraj ho kritika vobec nezaujima, ale podla mna je to veeeelmi zla reklama... Dufam, ze coskoro Vas firma skrachuje a potom mozte nariekat !!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

"no to moze len snivat o tom, ze nebudem mat v ruke ani pracku ani peniaze, dokym mi peniaze neuhradi, pracku neuvidi." Toto zabudla dopisat!
    Ked Vy mna nazyvate HNUSNYM SEDLIAKOM, HNUSNYM PREDAJCOM, NENORMALNYM a HULVATOM, tak ja Vam len podakujem a lutujem Vas. Len nechapem ako moze taky dokonaly manazer ako Vy prebrat uplne inu pracku a potom saliet ako psychopat a vyzadovat od nas nie 1 ale 2 ospravedlnenia.
    Vazena pani Vajdova!
    Postup je presne podla zakona a ked Vy mate problem pochopit zakon, tak za to ja uz nemozem. Pracku musim prebrat, skontrolovat a nasledne Vam vratim peniaze.
    Ospravedlnil som sa, ponukol som riesenie! Ale urazat sa tu donecna od psychopatov nenecham:
    1.Dobry den
    Okamzite Vas poprosim o odpoved, volam Vam a vobec nefunguje Vase
    tel. cislo. Prisla nam zasielka a vobec ste nam neposlali tu pracku
    ktoru sme si objednali, ale nejaky shit Amicu.
    Velmi ste ma nahnevali a hlavne tym tel.cislom, ze vobec nefunguje
    Odpoved:dobry den
    poprosim Vas o model pracky, ktory Vam bol doruceny, aby sme zistili chybu
    s pozdravom EL
    2.model amica awb510lp
    Odpoved:Dobry den
    posielam Samsung a Amicu kurier zoberie,vymena sa uskutocni zajtra, poprosim ju nerozbalovat, aby ju kurier mohol prevziat.
    za chybu sa ospravedlnujeme
    s pozdravom EL
    2013-10-03 19:41 odosielateľ napísal:
    Gratulujem Vam ozaj, krasny pristup, fuj arogancia na najvyssom stupni, neviem co ma spolocne telefon s tym, za aku cenu som si objednavala ten tovar. Nemala som od Vas vobec objednavat ? Co to je za vyjadrenie, urcite nie profesionalne, este som sa nestretla s takymto pristupom zo strany predavajuceho, hanba Vam... Ja som Vam doverovala, ze som Vam uhradila peniaze vopred, stacilo by ak by ste sa este raz ospravedlnili za svoju chybu a nie takto reagovali... Odporucala by som Vam kurz jednania so zakaznikmi !!! http://manazerske-kurzy.itlearning.sk... Zda sa mi, ze to Vy ste ten chudak obyvackovy, ktory to urcite nedotiahne dlho vo svojej kariere !!! Tak ste ma rozculili, ze to len takto nenecham, dozvie sa o Vas cely Facebook, dam Vasu spravu zdielat kolkokrat sa len da a poprosim aj svojich priatelov , takze nestratite urcite len mna ako zakaznicku. Tie negativne hodnotenia na Vasu adresu su urcite vsetky pravdive, na zaciatku som im neverila, ale uz som o tom presvedcena. Vy len dufajte v to, ze ta pracka bude funkcna. Urcite sme tu slavnu Amicu nevybalili, nemyslite si, no najradsej by som Vam ju otrepala o hlavu !!!!! Som manazerka v prosperujucej firme a ked spravim nejaku chybu, urcite mi stiahnu premie, znasam nasledky, nie ako vy s Vasou aroganciou. Toto jednanie Vas dotiahne do krachu, uvidite. Krasny vecer prajem Ing.Vajdova
    Dalej to uz nema vyznam, nakoniec sa asi uvedomila alebo jej niekto z jej facebookarov vysvetlil zakon a pyta sa, ze ked odovzda pracku kurierovy dokedy jej vratim peniaze.
    Samozrejme, ze hned, aby som mal od nej pokoj, lebo odvtedy co objednala, tak vypisovala kazdy den 2x ze poslala peniaze a kde ma pracku, pritom ju peniaze dopredu nikto neziadal.
    NECH SA PACI TAKY ISTY AKO CHORA VAJDOVA, KTORA TU PISE "INZERATY" MOZTE SA TU BAVIT, URAZAT, VYPISOVAT A UKAJAT SA !

• ZIADNE
    • VSETKY

Klamari

Vazena!
    Ked niekto preberie od kuriera zehliacu dosku v priesvitnom obale, potvrdi svojim podpisom, ze je v poriadku a o dva dni tvrdi, ze je cela znicena, tak je bud KLAMAR, alebo NESVOJPRAVNY HLUPAK! mozte si vybrat.

• VOBEC NEKOMUNIKUJE. NEEAGUJE ANI NA ELFONATY ANI NA MAILI.

ZIADNA KOMUNIKACIA TOVAR STALE NEPRISIEL (10 DNI)

Reakcia obchodu elektrocentrum

Telefon nemame, tak neviem kde ste volala!
    Maily ste dostala 3 a dnes Vam bol digestor odoslany.
    Inde cakaju aj mesiac a nakoniec su spokojny!

• Nevadi mi ani tak že mi doteraz nebol tovar dodaný ako mi vadí to že mi nikto neodpovedal na meil a na telefónne číslo sa nedá dovolať.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vazena pani, Vas tovar mame na sklade uz 2 tyzden!
    Kazdy den sa Vas snazime mailom kontaktovat o tom, ze ste zadali platbu prevodom na ucet a peniaze na nasom ucte stale nie su. My Vam ten tovar pri takto zvolenom sposobe platby nemozme odoslat. To, ze nam neodpovedate na maily a este tu aj napisete takuto recenziu je naozaj smutne.
    ELEKTROCENTRUM