elektrocentrum

Ako hodnotíte obchod?

Recenzie elektrocentrum

Nevolic

Pridané: 12. marca 2016

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.

lebedik

Pridané: 28. augusta 2015

Nerelevantné hodnotenie bolo odstránené.
Avatar používateľa

Gabika Schronková Zacharová

Pridané: 27. októbra 2014

• Aj nám sa pokazil kávovar KRUPS kupovaný minulý rok, neviem sa s nimi skontaktovať....

neodporúčam kupovať si cez tento internetový obchod

• Áno (14)
  • Nie (5)
Avatar používateľa

elcondor

Pridané: 26. apríla 2014

predajca nekontaktný, nefunguje už ani www stránka, reklamáciu tovaru riešim cez servisné stredisko, ktoré mi však reklamáciu nechce uskutočniť, lebo tovar nebol zakúpený od ich oficiálneho dealera (predajcu). Zistil som, že tovar bol predajcom elektrocentrum.sk kúpený niekde v Poľsku ...

• Áno (19)
  • Nie (5)

luboxx80

Pridané: 22. apríla 2014

• stranku už maju zrušenu-
  • nie je ich možnosť zavolať telefonom
  • neda sa u nich vybaviť reklamácia

tiež som si kupil u ních prehrávač 3D. pokazil sa mi ale reklamovať u ních ? nedovoláte sa a nič nevybavíte.
posielal som si výrobok do opravy sam....
aby som upresnil bolo to tohto roku.
preto ak nechcete mať problemi, nič od nich nekupujte.
a na margo w asi to je majiteľ elektrocentra a chcel si prilepšiť.

• Áno (16)
  • Nie (2)

w

Pridané: 16. apríla 2014

• nič,mínus 10000% je malo pre tento obchod
  • nuly,same nuly

to sa ani napísať nedá a nie ešte opísať,ludia dobrý utekajte čo najdalej,........................

• Áno (16)
  • Nie (4)

Ľubomír Hiľovský

Pridané: 8. apríla 2014

objednávku som stornoval cez email, žiadna odpoveď, o nejaká čas volá kuriér že príde s tovarom, neprevzal som ho a teraz prišla výzva z uhradeniu pokuty za neprevzatie tovaru :-D

• Áno (21)
  • Nie (3)

Reakcia obchodu elektrocentrum

obiednávku ste stornoval až keď vás kuriér vyzval na prebratie tovaru. deň predtým ste od nás dostal mail o tom, že vám posielame výrobok, vtedy ste ju ešte nestornoval a my sme vám tovar odoslali, ktorý ste vy samozrejme neprebral. tým nám vznikla škoda a tú si od vás nárokujeme.

leo

• vulgarnost
  • neprofesionalita
  • neodporucam objednavat z tejto stranky

Objednaval som umyvacku riadu z tejto stranky po precitani recenzii a argoantnom spravani som objednavku stornoval..dneska mi prisiel papiek od nejakeho pana advokata na zaplatenie...asi si pan majitel firmy neprecital mail so storno objednavkov a teraz odomna ziadaju nejakych 70e .ziadne podmienky som neporusil,stranka nefunguje takze pan to asi vzal po tisickach zlych recenzii

• Áno (21)
  • Nie (3)

Reakcia obchodu elektrocentrum

napíšte číslo objednávky, alebo aspoň svoje meno, aby sme mohli napísať ako to v skutočnosti bolo.

Peter

• Pochybné praktiky

Majiteľovi obchodu *** už Slovenská obchodná inšpekcia uložila pokutu kvôli reklamácii a ďalšie podania nasledujú. Rovnako sa o pána zaujíma kriminálna polícia. Preto by som sa na mieste každého potencionálneho zákazníka pozrel na vlastníka každej stránky, ktorá má slabšie hodnotenia, nízke ceny a poľské výrobky, a ak by bol tento pán v akomkoľvek spojení s takou stránkou, okamžite ju opustil.

• Áno (18)
  • Nie (2)

Reakcia obchodu elektrocentrum

Kriminálna polícia sa zaujíma o teba a o tvoju prácu, ktorú si vykonával v našej firme, keď už píšeš, tak píš aspoň pravdu.

Miroslav

Pridané: 7. apríla 2014

• NIC!
  • Arogantnosť
  • Nevedomosť ponúkaných služieb
  • Prístup
  • Neprofesionalita
  • Klamári
  • a dokonca, zmazávanie údajov a ponúkaných služieb z eshopu po tom, ako som mal namietky

Aby som Vám to zhrnul. Priateľka si objednala chladničku. Na internetovej stránke písali, že si prevezmú starú chladničku za novú a odvezú ju. Novú dopravia až domov DO BYTU. No tak sa nestalo. Jednoducho sme objednávku odmietli prevzať pre nedodržané podmienky.

A nám ide nejaký xxx ,,advokát" posielať výhražné listy, že do 7dní treba zaplatiť pokutu za neprevzatie tovaru ? Kde to kedy kto napísal, alebo povedal, že za neprevzatý tovar je pokuta, to je po prvé. Po druhé! Keď je Pán ,,advokát" taký šikovný posielať listy, neh si najskôr prečíta túto recenziu kde sa každý jeden sťažuje na firmu, že aký sú podvodníci a klamári s arogantným správaním. Keď sa naučia jednať, a správať. Môžme sa baviť ďalej.

PS: ešte by ma zaujímalo, prečo je stránka nefunkčná. Potom v podstate ani údajná stránka asi neexistuje. Dovidenia, viac sa s Vami nemám o čom baviť.

• Áno (22)
  • Nie (4)

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dalsi klamar a spekulant! Nikdy sme neponukali vynos chladnicky a nikdy sme neponukali odvoz starej chladnicky!
Spekulant ani nevie odkial objednava, lebo v honbe za najnizsou cenou sa mu popletu stranky a potom klame a uraza. Nikto neziada pokutu, ziadame len preplatit vzniknute naklady, tak NEKLAMTE!!!
PODVODNIK A KLAMAR ste vy a mohy dalsi, ktory si tu tiez budu vylievat srdce a klamat donekonecna.