• Máte čas rozmýšľať, kde ste urobili chybu. Na maily nikto neodpovedá, telefón nikto nedvíha.
    • Že vôbec existuje.

Pokiaľ sa chcete vyhnúť zbytočnému nerváčeniu a stresom, pokiaľ máte zabezpečeného majstra, ktorý Vám tovar vyskladá, pokiaľ ste si kvôli tomu brali úver a úroky Vám už zbytočne bežia, vyhnite sa nakupovaniu cez tento obchod.

Dobry den ...
    Ani si nezistite co sa stalo a hned urazate obchod.
    Odoslali sme Vam tovar (7.8.2013), ale prepravna spolocnost ho znicila, dozvedeli sme sa to az dnes a este sme Vas ani nestihli kontaktovat a uz ste nas tu dourazal ako sa len dalo.
    Kupa cez internet, nie je kupa z kamenneho obchodu, kde si to obzriete, nalozite do auta a idete domov.
    Pri objednavke cez internet si treba uvedomit, ze tovar od objednania az po dorucenie prejde cez vela ruk a vela prepravcov a nikdy sa neda zabezpecit na 100% ze sa s tovarom nic nestane, ale toto uz zakaznik zaslepeny vidinou obrovskeho usetrenia oproti kamennemu obchodu uz do uvahy neberie.
    To ze existujete Vy je naozaj velke +
    ELEKTROCENTRUM

• Je lacný.
    • Nepredáva na úver

Dobry den
    Na "uver" predavame cez spolocnost Quatro.

• neviem posúdiť
    • dlhá čakacia doba

aby zvážili svoje rozhodnutie

• maximalna nespokojnost
    • slabe naskladnenie tovaru a neochota personalu

nikdy viac

Dobry den
    Nesuhlasil ste s cenou dopravy, tak nevieme co ma s tym spolocny sklad. Z nikym z personalu ste nekomunikoval, tak nevieme preco posudzujete personal
    ELEKTROCENTRUM

• žádné
    • komunikace

Zásadně nedoporučuji!!!!! Při objednávce jsem si všiml hodně špatných recenzí i přesto jsem bohužel objednal u tohoto obchodu. Ostatním mohu jen doporučit, neudělejte stejnou chybu. Objednávka z 12.7., televizor na stránkách info dostupnost do 3 dnů, po potvrzení objednávky info z obchodu o naskladnění 24.-26.7., vyměnil jsem si s obchodem asi 2 emaily a čekám, po včerejším dotazu, kdy tedy televizor bude naskladněn jsem dostal email:

Dobrý deň. Televízor bol objednaný u dodávateľa, stále je odstupný a
    môžme ho naskladniť. Keďže sa jedná o pomerne veľkú sumu a nemali sme od
    Vás nijaký ďalší kontakt, tak sme objednávku zrušili. Ak nám dáte
    vedieť, kedy by ste si po televízor prišli, môžeme ho naskladniť.

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

Jen pro upřesnění dodávám, že obchod v objednávce samozdřejmě měl veškeré údaje, včetně telefonického kontaktu a email. Nikdo mě ani nekontaktoval, že objednávku zrušili, toto jsem se dozvěděl, až po mém dalším dotazu přes email.
    S obchodem se telefonicky nedá vůbec spojit, při objednávce měl na svých stránkách, info nedostupnost telefonu z důvodu stěhování, teď pro změnu z důvodu dovolené.
    Při takto špatné kominikaci si vůbec nedovedu představit situaci, kd by bylo potřeba zboží vrátit, nebo ho reklamovat to si myslím by byl nadlidský výkon. Při takovém jednání obchodu by bylo asi již lépe informovat obchodní inspekci.
    Takže za mě již nikdy více elektrocentrum!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vážený pán ...
    Objednali ste u nás televízor za cenu, viac ako o 1000€ menšiu ako obchod v poradí za nami. Televízor sme hneď objednali u dodávateľa. Zvolili ste si osobný odber, no ak objednávate tovar v hodnote skoro 6000€ je pre nás obrovským rizikom ho len tak doviezť a v prípade Vášho nezáujmu by sme ostali v tak obrovskej strate. Preto, len z dôvodu vysokej opatrnosti sme tovar zatiaľ nedoviezli a čakali, či nám odpoviete kedy, resp. či vôbec si po tovar z PRAHY naozaj prídete. Z Vašej strany bola komunikácia úplne na bode mrazu a my si nemôžeme dovoliť obvolávať zvlásť každého zákazníka a vypytovať sa na jeho súkromné a špecifické priania. To pri takomto množstve objednávok jednoducho nie je možné. A zvlásť ak ste mohli ušetriť viac ako 1000€. Ozvali ste sa až po viac ako desiatich dňoch, na čo sme Vám slušne, ako hore uvádzate odpovedali, že ak o tovar máte naozaj záujem a prídete si ho vyzdvihnúť, sme schopní ho stále do troch dní doviezť.

Po tejto Vašej arogantnej recenzii a absolútnej nevďačnosti, vzhľadom na neuveriteľne výhodnú cenu akú sme ponúkali sme nútení Vám vašu objednávku zrušiť a ukončiť našu spoluprácu.

Ak s nami nie ste spokojný, v kľude si ten televízor kúpte za cenu o 1000€ väčšiu. Je to Vaša voľba. Myslíme si, že za cenu, ktorú sme Vám ponúkli by od Vás bolo trochu vďačnosti na mieste. Dokonale ste tu ale ukázali svoj charakter.

• nekomunikuje

Reakcia obchodu elektrocentrum

Po telefonickom kontakte sa nám zákazník, ktorý túto recenziu napísal ospravedlnil a priznal, že ide len o nedorozumenie, pretože nedokončil formulár nákupu na splátky, no tovar máme na sklade a sme pripravení ho zákazníkovi expedovať.

• Nízke ceny
    • Zrušenie objednávky z dôvodu, že tovar nie je skladom, pričom ide o nový tovar, ktorý iné obchody naďalej predávajú.
    • Na otázku, prečo tovar nemôžu zohnať, obchod neodpovedal.

Obchod má nízke ceny, ale nemusia byť reálne na kúpu tovaru.

• Recenzia bola zmazaná z dôvodu opakovaného hodnotenia jedným užívateľom.

• Na stránke obchodu uvedené tovar na sklade

Dobry den
    mraznicku ste objednal o 18.40 to znamena, ze sa spracovavala az na druhy den kedy sa aj u dodavatela zistilo, ze uz su vypredane.
    Pri vyrobkoch mame uvedene do 7 dni(pracovnych) a nie SKLADOM
    Oznamili sme Vam, ze mraznicku nevieme zabezpecit hned na druhy den o 10.50 aby ste nemusel cakat a nakoniec sa tovaru vobec nedockat ako v podobnych E-shopoch
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

V tomto obchode som nakupovala preto, že cena bola dobrá. Bohužiaľ, viac tu kupovať nebudem, pretože s majiteľom sa vôbec nedá komunikovať. Na stránke má adresu pravdepodobne trvalého bydliska, telefón nefunguje a keď sme sa dovolali na nejaký mobil, odbil nás so slovami, že na tomto telefónnom čísle informácie neposkytuje. Chceli sme vedieť, na akej adrese si máme tovar vyzdvihnúť, keďže sa všade uvádza adresa nie predajne. Nakoniec po druhom telefonáte povedal adresu a položil telefón. Pýtali sme sa ľudí, kde to je, dostali sme sa tam, PÁN MAJITEĽ povedal, že on je tu šéf a hotovo. Ďakujem, nikdy viac. Radšej si priplatím.

Dobry den
    Boli ste u nas na predajni a vystup pana, ktory preberal pracku a vyhrazal sa slovami: VIES KTO SOM JA?
    ZAPAMATAJ SI MA atd., fotil si nas na telefon a zakoncil to slovami: JA SOM TU SEF!!! co sme mu potvrdili, ze ANO TY SI TU SEF, aby sme mohli pokracovat v praci, je zaznamenany v kamerovom zariadeni.
    Adresa odberu tovaru je jasne napisana na stranke v sekcii KONTAKT a ked som to chcel dotycnemu panovi ukazat, tak sa nechcel na to pozriet a ked sa ozvala kolegyna, tak zacal utocit aj na nu, ze co to povedala, tak sme mu radsej povedali, ze nic.
    Budeme velmi radi ak u nas uz NIKDY nebudete nakupovat!
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• tovar som obdržala nefunkčný, na základe čoho som ho v rámci práva na vrátenie tovaru do 7 dní chcela vrátiť naspäť; to mi však nebolo umožnené, vec mala byť vybavená ako reklamácia podľa reklamačného poriadku; právo na vrátenie tovaru do 7 dní bez udania dôvodu podľa zákona č. 108/2000 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji mi bolo zo stany elektrocentrum.sk odopreté!
    • uvedenú situáciu, t.j. vedomé porušovanie zákona idem riešiť cestou Štátnej obchodnej inšpekcie, nakoľko komunikácia s obchodom je bezvýsledná!

v žiadnom prípade neodporúčam, jedine, ak kupujúci chce ísť vedome do rizika, že doručený tovar nebude môcť vrátiť do 7 dní predávajúcemu tak, ako je to bežné v iných internetových obchodoch; ja som sa poučila a v budúcnosti budem tovar objednávať výlučne cez známe a veľké internetové obchody; teraz som prišla o 80 eur, ktoré mi elektrocentrum.sk odmieta vrátiť a musím podávať podnet na Štátnu obchodnú inšpekciu, aby som sa domohla svojich práv na ochranu spotrebiteľa; navyše majiteľ obchodu so mnou komunikoval veľmi hrubo, vulgárne mi nadával, kričal do telefónu a nakoniec zložil; zloženie telefonu počas komunikácie som zažila aj s pracovníkom tohto obchodu; som šokovaná, ešte som sa s takýmto prístupom osobne nestretla!!! nakupovanie cez elektrocentrum. sk neodporúčam aj napriek ich lákadlu - nízkym cenám tovaru, ktorý ponúkajú!

Dobry den ...
    Komunikacia s Vami je nemozna, vyhrazate sa vsetkym moznym, tvrdite o sebe, ze ste pravnicka atd.
    Toto co ste predvadzala Vy to ozaj nema obdobu, preco tu nenapisete ako ste sa vyjadrovala Vy, preco nenapisete ako ste vyvolavali po vsetkych moznych cislach atd. to sa neda ani opisat.
    Vsetky maily a telefonaty s Vasimi urazkami a invektivami su zaznamenane.
    My tu nie sme na to, aby nam kazdy druhy zakaznik sproste nadaval a hrubo nas urazal!
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Komunikacia ,oplzli predajcovia.

Nikdy viacej.

Dobry den ...
    Do telefonu ste mi vynadal do k....a, kretena a ze mam ist do riti, vtedy ked som Vas isiel informovat o stave objednavky.
    Slusne spravat, by sa mali nielen predajcovia ale aj zakaznici!
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Spracovanie objednávky im trvalo vyše týždňa.
    • Komunikácia len cez e-mail.
    • Na webových stránkach žiadne detaily o produktoch len názov a fotka a niekde nieje ani tá fotka.

Dobry den ...
    Objednali ste zubnu kefku, spracovanie objednavky trvalo 3dni.
    Dlhsie spracovanie a komunikacia len cez mail z dovodu: STAHOVANIA do vacsich priestorov a mame to uvedene aj na stranke.
    Na fotkach a popisoch sa pracuje a bude to hotove za niekolko dni.

• nekomukatívnosť so zákazníkom
    • neprofesionalita

"nie sme takí bohatí, aby sme mohli kupovať lacné veci"

Dobrý deň ...
    Chcete reklamovať chladničku, napísali sme Vám 4 maily a boli ste aj u nás na predajni, kde sme sa Vám postup reklamácie snažili vysvetliť aj napriek tomu, ze ho mame podrobne rozpísaný na stránke.
    Vašu recenziu považujeme za viac ako neopodstatnenú, lebo stále nevieme pochopiť v čom sme boli neprofesionálni a nekomukatívni.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Bola to cena. Ale to asi nie je všetko.
    • Slabá komunikácia so zákazníkom

Dobry den ...
    Komunikovali sme s Vami a Vy to dobre viete a vychadzali sme Vam vo vsetkom v ustrety a mraznicku sme odosielali este v ten den ako ste ju objednal.
    Kurier poskodil mraznicku, vy ste ju neprebral a dohodli sme sa, ze sa pokusime zohnat druhu, no zial uz nebola skladom.
    Objednavku ste nakoniec zrusil, ale to ze sme slabo komunikovali naozaj nie je pravda.
    Dakujeme Vam za tuto recenziu.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Nic nie dosla mi chladnicka a ani sa nie ozvali dakujem
    • Nie su spolachlivi

Dakujeme
    Poprosime o cislo objednavky, skusime zjednat napravu.
    Za sposobene komplikacie sa ospravedlnujeme
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

Ste asi zaneprazdneny ked ani objednavku nepotvrdite nedodate a chcete referencie aodpirucamia vam musi asi bit toplo!((

Dobry den ...
    Objednavku sme potvrdili a nasledne aj stornovali z dovodu, ze zehlicka sa docasne vypredala a uz nebola skladom.
    S tym teplom sme asi na jednej lodi, lebo mi sme tiez z Popradu.

• ziadne uz nikdy viac

Dobry den ...
    Objednal ste chladnicku, poslali sme Vam ju presne 6 pracovny den od objednania. Na 7 pracovny den ste ju prebral.
    Na stranke pri kazdom a jednom vyrobku mame uvedene od 3 do 7 pracovnych dni.

• Výhodná cena
    • strašne zdlhavo,v lete potrebujete chladničku ,viac ako v zimeaj nezaslali ste mi záručný list

Každý má iné názory,nech si každý urobí svoj názor

Dobry den ...
    Objednali ste chladnicku, bola Vam odoslana v 5 pracovny den.
    Na stranke pri kazdom a jednom vyrobku mame uvedene od 3 do 7 pracovnych dni.
    K vacsine vyrobkov sa uz zarucny list nedodava, postacuje doklad o kupe a ten zasielame kazdemu do mailu.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• tovar chodi a chodi len u mna nie je!

Dna 4.6.2013 ste objednal holiaci strojcek za 37,-
    Druhy predajca v poradi ho ponuka za 48,-
    Odoslali sme vam ho 10.6.2013, cize na 3 pracovny den, samozrejme, ze ste zadal postu, lebo je to najlacnejsi sposob prepravy.
    Ak by ste z usetrenych 11,- obetoval este 1,- a zadal si dopravu kurierom, ktora je ozaj drahsia len o 1 Euro, mohol vas kurier kontaktovat na druhy den 11.6.2013.
    Poprosime vas, aby ste isiel pozriet na postu ci tam pre vas nemaju nejaku zasielku, lebo vacsinou to tam sedi a nikto z posty zakaznika nekontaktuje.
    Aby sa viac taketo nedorozumenia neopakovali, sme prepravu postou zrusili.