• pisali dodanie 3-7dni, preslo 10 dni a stale nic

teraz je sobota. Ak tovar pride v po-ut a bude vsetko v poriadku, tak snad len vyhrada na omeskane dodanie.
    -mozno neposielat anketu 10dni od nakupu, radsej o 14 dni alebo neskor, aby ste predisli kritike ako doo mna.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Objednal ste 18.9. Vcera(piatok) 27.9. sme Vam to odoslali, je to presne 7den(pracovny) a dosiel Vam o tom aj informacny mail. Takze sme ako vo vacsine tychto neodporucani dodrzali to co sme pisali. Nebude to vobec omeskane dodanie.
    Anketu posiela Heureka, pokusime sa to prelozit, aby nam ta anketa pomahala a nie poskodzovala.

• Sledoval som iba čas dodania !!!
    • Nedodržaný termín !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nespokojnosť

• Rozhodol som sa v tomto obchode nakupiť hlavne kvôli cene.
    • Bola to chyba...
    • DODANIE!!!

12 dní a stále nič...Ani snaha obbchodu o akúkoľvek komunikáciu....

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dnes je presne 7den a dnes to k nam dojde. Tie dni sa pocitaju PRACOVNE, aj to mame dost vyrazne napisane a pise to aj Heureka:
    "Dostupnosť tovaru do týždňa
    Do týždňa znamená, že obchod je schopný naskladniť tento tovar do 7 dní a odoslať zákazníkovi.
    Podľa skúseností zákazníkov je priemerná doba dodania s dostupnosťou do týždňa z elektrocentrum 5,9 dňa."
    Takze pri rozhodovani od koho to objednat ste o dodacej dobe bol viac ako dostatocne informovany!
    Komunikacia: boli Vam odoslane 2 info mailom a den pred dorucenim(dnes) dojde dalsi mail a kurier v den dorucenia bude telefonovat. Aku dalsiu komunikaciu pozadujete?
    Znova ziadam zakaznikov, aby respektovali nas termin dodania!

• ide iba o fiktivny obchod, odberne miesto realne neexistuje, tovar sa ku mne nikdy nedostal

NENAKUPJTE A HLAVNE NEPLATTE VOPRED!!!
    JE TO PODFUK!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vsimnite si tych TUPCOV z konkurencie, ako po tejto recenzii zacali pouzivat frazu FIKTIVNY obchod. Su to neskutocne ovce, ktore uz kopiruju aj poskodzovanie.

• lákajú nízkymi cenami
    • žiadna komunikácia so zákazníkom

Nakupujem cez internet už niekoľko rokov, no prvý krát som sa stretol s e-shopom ktorý nemá žiadny záujem komunikovať so zákazníkom! Tovar som objednal 09. 09. 2013. Keďže sa mi po týždni nikto neozval, snažil som sa kontaktovať ELEKTROCENTRUM telefonicky aj e-mailom niekoľko krát, no stále žiadna odozva. Až keď som 20. 09. 2013 napísal e-mail kde som žiadal jasné info k mojej objednávke a ak sa neozvú tak nech považujú moju objednávku za zrušenú, mi za päť minút volal niekto z ELEKTROCENTRA a ešte sa ma snažil na drzovku poúčať hlúpymi rečami! Nech už na túto recenziu reaguje e-shop ako chce, ja už odpovedať určite nebudem, pretože tento obchod mi za to nestojí. Určite obchod nikomu NEODPORÚČAM!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Nemozem pochopit, preco zakaznici dokazu v recenziach takto klamat.
    Zakaznikovy sme sa snazili vysvetlit, ze sa oneskorime s dodavkou tovaru o 2 dni od slubeneho terminu.
    Pre zaujimavost jeho mail z ktoreho si mozte vytvorit obraz kto koho poucal:
    "Poprosím vás o info k objednávke č. 2868. Faktúra mi prišla 09. 09. 2013 a od vtedy ma nikto nekontaktoval čo je s objednávkou. Doručenie máte písané od 3 do 7 dní. Pokiaľ sa mi ešte dnes neozvete telefonicky alebo e-mailom, objednávku ruším! Kupujem cez internet veľa tovaru, ale takúto ignoráciu zo strany predávajúceho som ešte nikdy nezažil! Načo si otvárate E-shop ktorý je nefunkčný! Ďakujem za pochopenie."

• cenu
    • komunikacia

radsej nenakupovat v tomto obchode

• tovar som objednal 7.9, dnes je 20.9 a ziadny mail kedy mi tovar pride!!!

• Cena, ale čo z toho keď si neviem pračku poriadne zapnúť keďže chýba manuál!!!
    • Žiadny telefónny kontakt.
    • Neserióznosť!

Po zaslaní emailu že chcem poslať slovenský manuál, mi odpíšu že manuál bol nalepený na obale, čo nieje pravda!
    Bol tam len Poľský manuál ktorý mi je na dve veci.
    Ešte aj ovládanie na pračke je v poľštine , čo na ich stránke nebolo,a ani na obrázkoch.
    Absolútne nespokojný!
    Takže prvý a posledný krát som tu nakupoval!!!
    Otras.

Dakujeme
    Samozrejme, ze zakaznik ma zase pravdu aj ked ju v skutocnosti nema.
    ELEKTROCENTRUM

• dodacia doba, komunikácia so zákazníkom, chýba tel.kontakt

Reakcia obchodu elektrocentrum

Prave pre tieto pripady nemame tel. kontakt. Odoslali sme Vam to presne na 6 den od objednania a o kazdom pohybe objednavky sme Vas informovali. Od nas ste dostal 3 maily, od prepravky 1 a kurier Vam este aj telefonoval. Ak ste to chcel na druhy den a chcel ste sa pri tom aj vyrozpravat, tak ste mal ist do kamennej predajne a nehladat najnizsiu cenu na internete. NEOCAKAVAJTE U NAJLACNEJSIEHO PREDAJCU, SLUZBY NAJDRAHSIEHO!
    ELEKTROCENTRUM

• Objednal som si práčku a prišla mi bez slovenského návodu na použitie iba v polskom jazyku, tak uz len čakám či mi pošlú aspoň slovenský návod.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Navod bol nalepeny na obale, ak ste ho tam nenasli, posleme Vam dalsi.
    ELEKTORCENTRUM

• IBA MAILOVA KOMUNIKACIA
    • TELEFON NIK NEDVIHA
    • ZAVADZANIE ZAKAZNIKA

OBJEDNALA SOM SI GOLCE GUSTO LEBO TAM BOLA DOBRA CENA TAK SOM SA AJ POTESILA.HNED MI PRISLA FAKTURA NA MAIL.PO 3 DNOCH MI POSLALI MAIL ZE BOL TOVAR ODOVZDANY KURIEROVY A ZE MI BUDE DORUCENY DO 48 HODIN.BALIK NECHODIL TAK SOM PISALA ASI 4 MAILI ABY MI POSLALI CISLO BALIKA ABY SOM SI MOHLA ZISTIT KDE SA NACHADZA ALE NIC .NULA BODOV.PO DALSICH MAILOCH MI POSLALI ASI NA 7 DEN ODPOVED ZE SA TOVAR ROZBIL KURIEROVY A VRATILI HO SPAT DO ELEKTROCENTRA.PISALI MI CI CHCEM POCKAT NA NOVY TOVAR A KED SOM IM ODPISALA ZE KEDY ASI BUDE ZE BY SOM POCKALA TAK MI DALSI DEN RADSEJ STORNOVALI OBJEDNAVKU BEZ VYSVETLENIA A BEZ POSLANIA CISLA ZASIELKY ABY SOM SI MOHLA OVERIT CI JE TO NAOZAJ PRAVDA S TYM ROZBITIM.TAK AKO IM MAM VERIT KED MI TO NECHCU POSLAT.TAK SI MYSLIM ZE TO BOLO VSETKO VYMYSLENE,LEN NEVIEM PRECO.CO TYM SLEDUJU ZE ZAVADZAJU ZAKAZNIKA.A AKO SOM CITALA V RECENZIACH TAK NIESOM SAMA.TAK IM DAKUJEM MALA SOM V PLANE OBJEDNAT SI SPOTREBICE ALE PO TEJTO SKUSENOSTI SI OBJEDNAM RADSEJ DRAHSIE ALE BEZ PROBLEMOU.TAKZE PO MOJEJ SKUSENOSTI NEODPORUCAM!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vysvetlenie je zbytocne, zakaznik ma samozrejme pravdu aj ked ju v skutocnosti nema.
    Tieto "vystizne" recenzie su dan za nase nizke ceny.
    Ak neposkodzuje konkurencia, tak zakaznik, ktory nema vobec predstavu co je E-shop a myli si to z kamennou predajnou, kde si tovar obzrie, skontroluje a preberie v uplnom poriadku bez poskodeni. Zial v E-shope ide tovar cez mnoho ruk a stat sa moze hocico a tu je potom vysledok.
    ELEKTROCENTRUM

• Obchod nemá tel. kontakt na ktorom sa dá informovať.

Príde mi dotazník na spokojnosť a hodnotenie obchodu, pričom tovar nie je doručený, asi hodnotenie nebude kladné.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Dotaznik Vam prisiel dnes, mail o tom, ze Vam bola odoslana pracka Vam vsak prisiel uz vcera(7den) a dnes je sobota, to znamena, ze bude dorucena v pondelok.

• neponúka
    • tento obchod je neseriózny
    • zavádzajú zákazníka
    • pri emailovej komunikácii sa správajú arogantne a urážajú

vyhnite sa tomuto obchodu
    nedajte sa nachytať nízkymi cenami
    tovar za nízke ceny je len reklama, aj tak vašu objednávku stornujú

Reakcia obchodu elektrocentrum

Uz ste popisali dost 26.8. 2013 a nase objasnenie problemu je tam a ked prevadzkovatel dovoluje zakaznikom vypisovat aj viackrat, to uz my nemozme ovplyvnit.

Tovar som si msela objednavat 2 x a 2x my objednavku stornovali. Prvy krat koli zle vygenerovanej cene a to mi povedalu az po dvoch dnoch od objednavky a hned na to som objednavku zopakovala ako mi kazali.No zhruba o dva dni mi znova zrusili objednavk s tym ze im prislo menej tovaru ako maju obednavok a musia ist podla poradia objednavok.akze sa.mi jednoduho "neuslo ".A to som si vybarala odchod s tym ze mi to pride najrychlejsie kedze som to potrebovala surne kym odcestujem.

Reakcia obchodu elektrocentrum

To iste ako predchadzajuca recenzia.
    Vybrala ste si najlacnejsie a nie najrychlejsie, bolo vela obchodov, ale z uplne inou cenou.
    Nie menej tovaru, ale mali sme len 15ks vo vypredaji a objednavok prislo cez 50.
    ELEKTROCENTRUM

• - ceny nezodpovedajú skutočnosti, zodpovednosť sa hádže na "externého programátora"

- neseriózny prístup

Reakcia obchodu elektrocentrum

Posleme Vam vysvetlenie situacie aj s ospravedlnenim a aj tak nam musite verejne poskodit.
    ELEKTROCENTRUM

• Nesla som na ich web stranke kontakt na telefon.
    • Poslali mi inu farbu tovaru, ako som si objednala.
    • Neodpovedali mi na moj e-mail

• Nedá sa komunikovať telefonicky

• Rýchlosť dodania.
    • Žiadny telefonický kontakt.Tel. číslo ktoré je uvedené je neustále z dôvodu dovolenky nedostupné.

Zo strany obchodu mi bol tovar doručený na druhý deň po objednaní. Tovar som na ďalší deň vrátil z dôvodu, že som s daným tovarom nebol spokojný. Do dnešného dňa ma nikto z obchodu nekontaktoval a ani mi nebola do dnes vrátená suma, ktorú som, za tovar zaplatil. Tel. číslo, ktoré majú uvedené je neustále z dôvodu dovolenky nedostupné. To nie je seriózne.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Do dnesneho dna sme od Vas nedostali nijaky tovar a ani pisomne oznamenie(doporuceny list) o tom, ze tovar vraciate. To vsetko ste mal uskutocnit do 7dni.
    Tak nevieme preco tu zavadzate.
    ELEKTROCENTRUM

• nekomunikacia so zakaznikom, objedna som si tovar v slovenskom ochode prisiel mi polsky manual a zariadene v posltine nie je tam slovensky jazyk v ponuke a ked som na to upozornila neodpovedali mi a nehladaju riesenie

neodporucim nikomu z okolia

Dobry den
    Na prvy mail sme Vam odpovedali obratom.
    Vcera(piatok) o 18.49 ste nam pisala dalsi mail.
    My nepracujeme NONSTOP, tiez mame volnu sobotu aj nedelu a preto na mail odpovedame az v pracovny pondelok, tak ako v kazdej a jednej predajni.
    Vo Vasom pripade Vam ale odpovieme prednostne a verejne:
    Zaslite nam tel. a my Vam v menu vyhladame SK alebo CZ jazyk a nastavime Vam to. Dalsia moznost je tel. vratit, samozrejme podla VOP.
    Odpovedali sme a nasli sme riesenie hned v prvom maily a teraz znova, ale Vy stale len hladate problem.
    ELEKTROCENTRUM

• -zlá a nevhodná komunikácia so zákazníkom

- neodporúčam
    - už nikdy viac nekliknem na tento e-obchod, nakúpim tam, kde si vážia každého zákazníka

Reakcia obchodu elektrocentrum

Na stranke a aj pri kazdom a jednom vyrobku mame jasne napisane, ze ho zabezpecime do 7dni(pracovnych).
    A zase len, pretoze sa zakaznicka stahovala a potrebovala digestor uz na 4den od objednania sme si museli precitat seriu urazok a nadavok v mailoch a samozrejme aj tu.
    My si zakaznika vazime a kazdemu vyjdeme v ustrety, ale zakaznicka sa zo dna na den dozadovala terminu dodania, ktory sme jej nikde negarantovali a ani nas vopred neupozornila na to, ze ten digestor potrebuje skor ako do 7dni.
    Ziadame zakaznikov, aby respektovali nas termin dodania.
    S pozdravom ELEKTORCENTRUM