V tomto obchode som nakupila aj napriek zlým hodnoteniam. Ale veru spokojná som teda nebola skor naopak. Objednali sme tablet a ručný vysávač, tablet prisiel v poriadku ale s vysávačom som spokojná nebola. Neobsahoval ziadne casti ktoré podla popisu obsahovať mal. V popise bolo uvedené ze ma aj náhradnú bateriu, ale sak on bateriu ani nema vyberaciu je len na nabijačku, bola som sklamaná. a chcela som to riesiť reklamaciou, no ani na 3 maily mi nikto neodpovedal.Proste skontaktovat sa s predajcom bolo nemožné. Všetky maily absolutne ignoroval. A doba dodania tiez nic moc. Ja uz som si myslela ze objednavku ani nevybavia a zrazu ked uz som takmer zabudla na nu tak mi prisiel mail ze to posielaju. Jediné plus bola kurierska spoločnosť nič iné. Už by som tu nenakupila veru nikdy.A ani to nikomu neodporučam.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tie zle recenzie pisu presne taky isty zakomplexovanci ako si ty!
    Poslali sme ti vsetko co si si objednala a vsetko suhlasilo aj z popisom, tak neklam! A po 3 mesiacoch sa dokaze stazovat uz len uplny uboziak. Doba dodania bola presne 7 dni a objednala si len preto, ze sme to mali suverenne najlacnejsie! Tak druhykrat objednaj od najdrahsieho a ked na to nemas, tak tu ohovaraj dalej a bud zo sebou spokojna!

• výhodné ceny
    • menšia prehľadnosť vo výbere tovaroch

spokojnosť

• výhodná cena
    • Nedodržaný termín doručenia,
    • nulová komunikácia
    • neodpovedanie ma maily
    • nefunkčné tel. kontakty

Nie je možné sa spoľahnúť, že tovar bude dodaný, kedy to potrebvujete

Reakcia obchodu elektrocentrum

Termin dorucenia sme dodrzali. Odislo to 7pracovny den presne ako piseme a inac zmluva ma platnost 30dni. Na maily odpovedame. Tel. kontakt nemame.

• jedna z najnizsich cien na internete (vratane dopravy) za tento konkretny tovar
    • neviem

Tovar som objednavala asi na 3x, kedze v prvyc 2 predajniach (kde ponukali uplne najnizsiu cenu), mi objednavku vystornovali z dovodu nedostatku na sklade. Tato predajna sice tovar takisto nemala, ale slusne a milo ma informovali, ze do 4 - 6 tyzdnov ho vedia dorucit. Milo som bola sokovana, ked im to trvalo len 7 pracovnych dni, samozrejme za internetovu cenu v case objednavky. S komunikaciou obchodu som velmi spokojna.

Dakujeme
    Snazime sa vyhoviet kazdemu, ale ako vidite konkurencia a zufalci, ktory nie su spokojny sami zo sebou, tak sa spravaju ako hlupaci, sa nas snazia vsemozne poskodzovat.

• Dobrá komunikácia s obchodom
    • Krátka dodacia doba
    • Kvalitná doprava tovaru
    • Niekedy môže vadiť málo tech. informácii o tovare

Obchod odporúčam aj ostatným zákaznikom

• cena za tovar
    • ziadna osobna komunikacia zo strany obchodu, ani reakcia na moj email

vyhodna cena za dany tovar, ale chyba osobny kontakt a moznost spytat sa na pripadne otazky emailom

Objednala som si digestor so strieborným kominom, doručeny čierny!!!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Digestor Gorenje DVG 600ZBE je v prevedeni CIERNOM a mame to aj jasne napisane v popise. Za to ze tam ma Heureka zavadzajuce obrazky my nemozme. Nenakupujete od Heureky ale od nas a preto su smerodajne informacie na nasej stranke!

• nema číslo telefónu, inkašiu chybu nevidim nikde

celkom spokojnost, niektori tam vypisovali vselico mozne ze sa im to nepaci ale aj napriek tomu som si objednal tovar a bol v pohode doruceny. Ďakujem

Dakujeme
    Na maily odpovedame a pri kazdej zmene stavu objednavky informujeme zakaznika.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Ako je možné predávať tovar ktorý nemá Slovenský návod ale len Polský.

Ked treba platit reaguju rýchlo, ale ak ptrebujete aby vám poslali návod na obsluch tak ako keby sa po nich zem zlahla, tel.kontakt nanich nieje a na email už neodpovedaju .
    Návod na obsluhu bol len v Polskom j

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tel. kontakt na nas nebol ani ked ste ten sporak objednaval, ale vtedy Vam to nevadilo, vtedy Vas zaujimala len najnizsia cena a doprava ZADARMO. Platil ste na dobierku az pri preberani vyrobku, tak neviem o akej reakcii pisete. Mail sme Vam napisali, ze navod bol nalepeny na obale sporaka a ked ste ho tam nenasiel, tak ze Vam zasleme dalsi. Zem sa po nas nezlahla a na taketo "Slovenske" prejavy vdacnosti za usetrene nemale peniaze sme si uz zvykli.
    Vacsina vyrobkov predavanych na SK je dovezenych z Polska, alebo vyrobenych v Polsku. Treba sa z tym uz konecne zmierit aj napriek obrovskej medialnej kampani vedenej proti tejto krajine.

• Nakupovanie cez internet

• + cena
    • + komunikacia
    • + dodacia lehota

• rýchlosť dodania
    • žiadne som nenašla

jednoznačne odporúčam

• najnižšie ceny
    • tovar značiek,ktoré sa bežne nepredávajú
    • ocenila by som informačný mail,že objednávka bola uhradená

Tovar som objednávala,bol doručený,dodacia doba zodpovedala tomu,čo bolo napísané na stránke,komunikácia s obchodom dobrá,aj keď som mailovala neskoro večer.Možno by som ale ocenila informačný,automatický mail,že objednávka bola uhradená.Potom sa nervujem,že či peniažky prešli alebo nie.Lacnejší tovar oproti iným el.obchodom a značky bežne nepredajné na SVK.Že manuál nie je v slovenčine mi vôbec neprekáža.Chybičky na tovare neboli a bonus bol naozaj zlatý kurier.Len fakt by som dala asi automatické maily,že bolo uhradené.Inak nemám ani najmenšiu sťažnosť a mám dojem,že tu budem ešte nakupovať.

• Najlepšia cena
    • Trošku dlhšie trvalo dodať tovar - ale zase bolo to do doby, ktorú sľubovali.

V pohode

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Recenzia bola vymazaná z dôvodu porušenia obchodných podmienok. Hodnotenie bolo napísané konkurenčným obchodom.

• vybrala som si v klidu doma a mali tento výrobok za najnižšiu cenu
    • neviem

bola som spokojná

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Super komunikácia, ochotný personál. kedykoľvek som ich kontaktoval mailom, odpovedali mi do 15 min, takže vynikajúca komunikácia s pracovníkmi obchodu.

Odporúčam každému, aby využili služby tohto internetového obchodu, nakoľko moje skúsenosti s nimi sú len a len pozitívne. odporúčam každému, kto chce spojiť nákup s vynikajúcimi cenami a ochotou personálu, aby ich služby využil.

• Mal najlacnejsiu ponuku aj s dopravou.
    • Neviem

Sledoval som ceny,aj pri ostatnych vyrobkoch boli ceny najnizsie.

• nevšimol som si

pozitívna skúsenosť

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• ziadny telefonicky kontakt a neschopnost odpovedat na email

Reakcia obchodu elektrocentrum

Odporne klamstva! Neschopny je tu jedine tento zakaznik. 2x sme mu menili objednavku a 2x zabezpecovali iny digestor a on tu napise toto...