• dobrá cena

• rýchlosť, dobrá cena
    • chýba tel. kontakt

odporúčam

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Otrasná nezdvorilá komunikácia, nedodržaná dodacia lehota,

Nespoľahlivý, nedvôverihodný

Reakcia obchodu elektrocentrum

Obycajny zbabelec, ktory si bez jedineho slova vyzdvihol vyrobok osobne u nas v odbernom mieste presne na 6den od objednania. Najprv dakuje v mailoch za ochotu a potom tu popise toto. Ak mal voci nasej praci nejake vyhrady, tak to mohol konzultovat priamo s pracovnikmi na mieste.
    Ale ako vidime, tak on a jemu podobni dokazu len poskodzovat, namiesto podakovania.

• nemá komunikáciu , nemá telefony kontakt .nemáte možnosť sa s nimy spojiť - ťažko aj cez email , žiadne oznámenia , nič len nečinosť
    • /manželka už bola donútená si kúpiť sporák sama
    • boly upozornený že to súry v piatok mal byť dodaný tovar / slúbily / a v pondelok ráno manželka kúpila sporák , ja som im dal na vedomie že objednávku ruším , keby zavolaly a oznámily nebol by žiaden problém .

Reakcia obchodu elektrocentrum

Takyto KLAMARI by mali mat zakaz nakupovat cez internet.
    Nikto nic neslubil! Termin dodania 7dni mame uvedeny vsade kde sa len da a dost vyrazne! Ziadne zrusenie objednavky neprebehlo a my sme samozrejme v piatok na 6 den sporak poslali. Zakaznik sa spamatal az v pondelok na vyzvu kuriera a sporak neprebral. Nam sporak zostava na sklade, preplacame dopravu tam aj spat a tento klamar tu dokaze popisat este taketo poskodzujuce klamstva!!!

Dobré ceny a spolahlivost !

spokojnosť

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• všetko prebehlo ako bolo uvedené v objednávke a na stránkach obchodu

bol to moj prvy nakup v tomto obchode a bol som s nim spokojny, nakolko vsetko bolo dodrzane podla objednavky

• Výhoda - splátky Quatro

Kupoval som cez Quatro. Odporúčam bol som spokojný aj cena aj komunikácia s obchodom.
    Chladnička mala najlepšiu cenu na trhu.

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Nízke ceny,flexibilita v komunikácií prostredníctvom emailu,

Kúpa v internetovom obchode Elektrocentrum mi vyhovoval s dôvodu nízkej ceny.Úplne mi vyhovoval kontakt prostredníctvom emailu.Dodanie tovaru bolo v poriadku. Odporučila by som tento obchod a určite to nebol môj posledný nákup v danom obchode. Ušetrila som peniaze , čas, energiu oproti kamennému obchodu.
    S pozdravom.

• neodbornosť, nekompetentný, neinformovanosť,
    • nedodržiavanie hlavných zásad a predpisov na ochranu spotrebiteľa.

Neodporúčam.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Objednali ste si vstavanú rúru+ var.dosku 3.10. a 4.10 sme Vám výrobky odoslali.
    Dokonca ste v ten istý deň spravili duplicitnú objednávku, čo sme hneď vyriešili našou komunikáciou.
    Naozaj nevieme čo majú znamenať tieto hlúposti čo tu vypisujete. Nepatria tieto Vaše postrehy inému eshopu?
    S nami ste nespokojný ale naše výrobky spokojne používate, tak nech sa Vám darí!

• vôbec neodporúčam, telefonny kontak žiadny, a na emaily neodpovadajú vôbec

Reakcia obchodu elektrocentrum

Zakaznicka objedna pracku, prefinancuje ju cez Quatro. My pracku zabezpecime a chceme ju zakaznicke na 5 den zaslat. Posleme jej mail o odosielani a ona to stornuje, poposiela doporucene listy do Quatra aj nam a nakoniec nas tu takto poskodzuje.

• Dobré ceny

Odporúčam tento obchod

• objednavku som stornovala
    • potom mi volal kurier ze mi vezie tovar
    • neni telefonicky kontakt

• Najlepšia cena daného výrobku na internete.
    • Horšia komunikácia so zákazníkom. Podľa sms z obchodu mi mal byť tovar doručený do 24 hodín, ale prišiel, ale došiel až o 50 hodín. Kuriér mi zatelefonoval len 45 minút pred dodaním tovaru. Dovtedy som nevedel, čo s tovarom je.

S obchodom som spokojný, ale mal by prehodnotiť spoluprácu s kuriérskou spoločnosťou.

• dobre ceny
    • dlha dodacia doba

celkom dobre až na dodaciu dobu

Dakujeme
    Nase ceny, nam zatial nedovolia tovar drzat u nas na sklade, preto sa tovar odosiela az po prijati zo skladu dodavatela a to trva v priemere 5-7dni(pracovnych) + kurier a je z toho nakoniec aj 10-12dni(kalendarnych). Rokovania z dodavatelom, by mali tuto dobu dodania skratit.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• zaujala ma cena tovaru a prepravy
    • neviem

doporučujem

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• najnižšia cena a ešte aj doprava zdarma
    • chýba telefonická komunikácia

Obchod by som odporučila,pretože každý zákazník hľadá,čo najnižšiu cenu.A s tou komunikáciou?No dá sa mailom,odpovedajú vždy.
    Telefonicky nie.Tovar bol dodaný v poriadku,takže som spokojná.

Dakujeme
    Na kazdy mail odpovedame. Otazky typu: "dnes si to objednam a zajtra si pridem po tovar", alebo "beriem 2 holiace strojceky, chcem zlavu" budeme aj nadalej ignorovat.
    Vsetky info ohladne dodacej doby su tiez na stranke a kazdy jeden zakaznik od nas dostane najmenej 4maily o stave svojej objednavky, samozrejme ak zada spravnu mailovu adresu.
    S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Po precitani tych vsetkych recenzii som objednavku radsej zrusila. Pan predajca ma velke ego a mysli si ze je nejaky pan ..o chvilu spadnete na hubu akym pristupom komunikujete so zakaznikmi a kazdemu sa len vyhrazate.

Neodporucam...ten pristup aky mate k zakaznikom je hruby a arogantny. Zamyslite sa nad sebou a pozerajte aj na zakaznikov a nie len na zisk.

Reakcia obchodu elektrocentrum

Vy ste do objednavky zamerne zadala falosne cislo, falosne meno a kurier adresu pri dorucovani vobec nenasiel. Objednavku ste nezrusila, ale NEPREBRALA a bola to objednavka za 2700Eur a vahou cez 200kg( americka chladnicka, tv64",.....) Veci ked sa vracali spat boli poskodene!!! Uz su podniknute kroky k tomu, aby sa zistilo ktory konkurencny eshop to vymyslel. A verte tomu, ze na tu hubu spadnete Vy, lebo take zakernosti sa netoleruju!
    Pani G.M. z Michaloviec uz to mame potvrdene z policie.
    To ste dokedy chcela takto poskodzovat a vytvarat falosne objednavky? My nepredavame centove polozky ako Vy, takze Vy ako obchodnik, ktory ma tiez zaregistrovany eshop na tomto vyhladavaci, ste dostatocne poucena o pravidlach, ktore tu platia a vsetci ich musime dodrziavat!

• Nizka cena s dopravou mojho vyrobku
    • Neviem

Absolutna spokojnost

S pozdravom ELEKTROCENTRUM

• Ani sa mi veriť nechce,že tomuto obchodu ešte nezakázali činnosť.Zavádzajú zákazníkov a ešte sa im vyhrážajú keď napíšete zápornú recenziu.

Takto sa so zákazníkmi nejednalo ani za čias socializmu!

Reakcia obchodu elektrocentrum

Tato recenzia je znova od toho umelca s novym typom rury!
    Asi tu bude potrebne dat vsetky maily s tymi nezmyslami co popisal. Nikto sa mu nevyhrazal, len bol upozorneny, aby nezabudal, ze za Vsetky nepodlozene informacie, ktore rozsiroval o nas nesie zodpovednost!!!