• super ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si našli čas na jej zdieľanie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a s cenami, ktoré ponúkame. Našim cieľom je poskytovať výnimočnú hodnotu a služby, ktoré presahujú očakávania našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť a odporúčanie sú pre nás dôležité a inšpirujú nás k ďalšiemu zlepšovaniu. Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám naše služby aj v budúcnosti.

• Professionalne poradenstvo

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na jej napísanie. Sme nesmierne radi, že ste boli spokojní s naším profesionálnym poradenstvom. Naše tímy sa neustále snažia poskytovať vysokú úroveň služieb a podpory, aby sme zabezpečili, že každý zákazník odíde spokojný.

Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motivuje nás to v našom úsilí o neustále zlepšovanie našich služieb. Tešíme sa na ďalšie príležitosti poslúžiť Vám v budúcnosti.

• Rýchly bezproblémový nákup

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojní a že všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

Takéto pozitívne spätné väzby sú pre nás veľmi cenné, keďže nám potvrdzujú, že sme na správnej ceste v poskytovaní kvalitných služieb našim zákazníkom. Budeme sa aj naďalej snažiť udržiavať tento štandard a poskytovať Vám aj naďalej rýchly a bezproblémový nákup.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc v budúcnosti, neváhajte sa na nás obrátiť.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na ďalší Váš nákup.

• rýchle odoslanie
    • výborná cena

Celková spokojnosť, rýchle doručenie tovaru, dobrá cena, dobrá komunikácia.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu spätnú väzbu a teší nás, že ste s našimi službami spokojná. Ďakujeme za ocenenie rýchlosti odoslania, konkurencieschopných cien a kvality našej komunikácie. Snažíme sa vždy poskytovať služby, ktoré prekračujú očakávania našich zákazníkov a Vaše slová nám dávajú istotu, že ideme správnym smerom.

Budeme sa naďalej snažiť udržiavať vysoký štandard našich služieb a dúfame, že aj Vaše budúce skúsenosti s nami budú rovnako pozitívne. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na budúce nákupy.

Tím drezyonline.sk

Kvalifikovaný a profesionálny prístup k zákazníkom.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu skvelú recenziu a za ocenenie rýchleho doručenia tovaru a nášho prístupu k zákazníkom. Naším cieľom je poskytovať kvalifikované a profesionálne služby a vaša spokojnosť nám potvrdzuje, že sme na správnej ceste.

• rýchlosť

doba dodania tovaru od objednania až neuveriteľne rýchla

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a ocenenie rýchlosti doručenia, ceny a celkovej doby dodania. Snažíme sa neustále pracovať na tom, aby sme našim zákazníkom poskytovali služby na najvyššej úrovni a Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.

Tím drezyonline.sk

top pristup mila predavačka ochotna poradit supeeer

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Sme naozaj radi, že ste boli spokojní s prístupom našej predavačky a že ste ocenili jej ochotu a radu. Váš pozitívny názor je pre nás veľmi dôležitý a motivuje nás k ďalšej práci na zlepšovaní našich služieb.

• Kvalitné prevedenie
    • Kvalitný obal
    • Dostatok príslušenstva v balení
    • Asi cena

Dostal som čo som si objednal. Drez dorazil vo veľmi kvalitnom a precíznom balení so všetkým potrebným príslušenstvom.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a za vysoké hodnotenie. Sme radi, že tovar dorazil včas a že ste boli spokojní s kvalitou prevedenia, obalu, ako aj s obsahom balenia. Vaša spokojnosť s produktom a službami je pre nás najdôležitejšia a teší nás, že sme splnili Vaše očakávania.

• spokojnosť

tovar prišiel v poriadku, chválim komunikáciu s obchodom

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si ceníme Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojní s komunikáciou a že tovar dorazil v bezchybnom stave. Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a tešíme sa na ďalšie možnosti spolupráce s Vami.

• Rýchle dosanie

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vaše pozitívne slová a za to, že ste si všimli našu snahu o rýchle dodanie. Je pre nás veľmi dôležité, aby naši zákazníci dostali svoje objednávky v čo najkratšom možnom čase a s najvyššou kvalitou služieb. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás veľkým povzbudením.

Aj naďalej budeme pracovať na tom, aby Vaše budúce nákupy boli rovnako hladké a rýchle.

Prajeme Vám príjemný deň.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za vyzdvihnutie rýchlosti našich služieb. Sme radi, že naša snaha o rýchle a efektívne dodanie tovaru bola pre Vás významným plusom. Naším cieľom je vždy zabezpečiť, aby naši zákazníci boli so svojimi nákupmi maximálne spokojní a aby ich zážitok z nakupovania bol čo najlepší.

Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám rovnako kvalitný servis aj v budúcnosti.

Prajeme Vám príjemný deň.

Všetko tip-top :)

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste s našimi službami a produktami maximálne spokojný. Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás v neustálom zlepšovaní našich služieb.

Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám kvalitný servis aj pri Vašich budúcich nákupoch.

Tím drezyonline.sk

• Rýchlosť dodania, tovar precízne zabalený

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie našeho e-shopu. Sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlosťou dodania a precíznym zabalením tovaru. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás veľkou motiváciou a zároveň potvrdením, že sa uberáme správnym smerom.

Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy a budeme sa snažiť poskytnúť rovnako kvalitný servis aj v budúcnosti.

• Rychle doručenie

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že odporúčate náš obchod. Sme veľmi potešení, že ste spokojná s rýchlosťou doručenia. Naším cieľom je vždy poskytnúť našim zákazníkom vysokú úroveň služieb a rýchle dodanie tovaru.

Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a veríme, že budete s našimi službami rovnako spokojná.

• Prehľadnosť široká ponuka
    • Platba vopred

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste spokojní s prehľadnosťou a širokou ponukou našich produktov.

Chceli by sme reagovať na Vašu poznámku týkajúcu sa platby vopred. Táto forma platby je vyžadovaná len pri zasielaní do Alzaboxu z dôvodov bezpečnosti a efektivity. Pri iných spôsoboch doručenia ponúkame viaceré alternatívy, kde platba vopred nie je potrebná.

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu, ktorá nám pomáha zlepšovať naše služby.

• vedia poradit
    • dobrý výber

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie a ocenenie našej schopnosti poradiť.
    Sme radi, že sme dokázali vyhovieť Vašim potrebám a že ste boli spokojní s naším sortimentom a službami. Naším cieľom je poskytovať nielen široký výber kvalitných produktov, ale tiež zabezpečiť, aby naši zákazníci dostali odborné a užitočné poradenstvo.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy a sľubujeme, že aj naďalej sa budeme snažiť poskytovať len tie najlepšie služby.

• RÝCHLE

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za vaše vysoké hodnotenie a za pozitívny komentár o rýchlosti dodania. Sme veľmi radi, že ste spokojní s tým, ako rýchlo Vám tovar dorazil. Našim cieľom je vždy zabezpečiť, aby zákazníci dostali svoje objednávky v čo najkratšom možnom čase.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú pre nás veľmi dôležité a motivujú nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že aj naďalej budeme spĺňať Vaše očakávania.

• Dobrá dostupnosť
    • Ochotný personál
    • Prijemne prostredie

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a za pozitívne komentáre týkajúce sa dostupnosti našich služieb, ochoty nášho personálu a príjemnosti prostredia. Sme radi, že ste ocenili našu snahu vytvoriť prívetivé a efektívne prostredie pre našich zákazníkov.

Váš názor nám veľmi pomáha pri ďalšom zlepšovaní našich služieb a pracovného prostredia. Budeme sa usilovať udržiavať a zlepšovať štandardy, ktoré ste spomenuli, aby sme aj naďalej spĺňali očakávania.

Ak máte akékoľvek ďalšie pripomienky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím drezyonline.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.

Rýchle dodanie, všetko OK, spokojný s tovarom.

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľké ďakujem za Vašu skvelú recenziu a maximálne hodnotenie! Veľmi nás teší, že ste boli spokojný s rýchlosťou, akou sme Vám dodali tovar, a že ste spokojný aj s kvalitou produktu. Naším hlavným cieľom je vždy dosiahnuť plnú spokojnosť našich zákazníkov a sme radi, že sa nám to podarilo.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby pomoci v budúcnosti, prosím, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na Vaše ďalšie nákupy.