• rýchle dodanie tovaru

• Rýchle vybavenie objednávky,komunikácia, ústretovosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a za vysoké hodnotenie rýchlosti vybavenia objednávky, komunikácie a ústretovosti. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a motivuje nás to k poskytovaniu čo najlepších služieb aj naďalej. Tešíme sa na možnosť poslúžiť Vám aj v budúcnosti.

• Veľmi spokojná

Vážená zákazníčka,

veľmi si ceníme Vašu pozitívnu recenziu a teší nás, že ste s našimi službami veľmi spokojná. Je pre nás dôležité, aby každý zákazník odchádzal s pocitom úplnej spokojnosti. Dúfame, že aj Vaše budúce nákupy budú takéto príjemné.

Tím drezyonline.sk

Rýchle dodanie a najlepšia cena na trhu,,odporučam

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za odporúčanie našeho obchodu a za pozitívnu spätnú väzbu na rýchlosť dodania a konkurencieschopné ceny. Sme radi, že Vaša skúsenosť bola tak pozitívna a že sme dokázali splniť Vaše očakávania. Naďalej sa budeme usilovať ponúkať vynikajúce služby a produkty za najlepšie možné ceny. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

• Rýchle dodanie.

Spokojnosť. Splnili očakávania.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za zdieľanie Vašej pozitívnej skúsenosti s našim obchodom a za to, že ste nám dali vedieť, že sme splnili Vaše očakávania. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a že celý proces objednávky prebehol hladko.

Vaša spokojnosť je pre nás veľmi dôležitá a teší nás, že sme mohli prispieť k pozitívnemu zážitku. Náš tím neustále pracuje na tom, aby sme našim zákazníkom poskytovali vynikajúci servis a kvalitné produkty.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu podporu, neváhajte sa na nás obrátiť. Tešíme sa na možnosť poslúžiť Vám aj v budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

Všetko prebehlo bez jedinej chyby.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na zdieľanie Vašej skúsenosti s nami. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s celkovým priebehom Vašej objednávky a že tovar dorazil v očakávanom čase bez akýchkoľvek problémov.

Naším cieľom je poskytovať len tie najlepšie služby a produkty, a Vaša spätná väzba je pre nás dôležitá, pretože nám pomáha v neustálom zlepšovaní našich služieb. Tešíme sa na ďalšiu príležitosť poslúžiť Vám v budúcnosti.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky alebo potrebovali pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím drezyonline.sk

• Rychle doručenia, dobrá komunikácia, tovar došiel v poriadku.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za to, že ste si vybrali náš obchod. Sme radi, že ste boli spokojná s rýchlosťou doručenia, kvalitou komunikácie a bezproblémovým dodaním tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou, a preto nás teší, že naše úsilie prináša pozitívne výsledky.

Oceňujeme Vaše odporúčanie a veríme, že aj v budúcnosti budeme môcť splniť Vaše očakávania. Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tím drezyonline.sk

Super obchod,komunikácia na úrovni, profesionalita, tovar doručený podľa dohody, spokojnost, ďakujem a odporúčam

Vážená zákazníčka,

ďakujeme za vašu úprimnú recenziu a za vysoké hodnotenie našich služieb. Sme nesmierne radi, že ste boli spokojná s rýchlostou doručenia, komunikáciou a profesionalitou nášho tímu. Vaša spokojnosť a odporúčanie sú pre nás cenným uznaním, ktoré nám dodáva energiu na ďalšiu prácu a zlepšovanie našich služieb.

Tešíme sa na vaše budúce nákupy a dúfame, že vaša ďalšia skúsenosť s nami bude rovnako príjemná, ak nie ešte lepšia.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo potreby poradenstva, sme tu pre vás.

• Odbornosť personálu.
    • Ochota poradiť s výberom (výhody/nevýhody toho ktorého tovaru).
    • Skutočný záujem vyjsť zákazníkovi v ústrety.
    • Rýchle vybavenie objednávky.

Vážený zákazníčka,

veľmi si ceníme, že ste si našli čas a podelili sa s nami o svoje skúsenosti. Je pre nás nesmierne povzbudzujúce čítať, že ste boli spokojná s celkovým procesom vašej objednávky - od rýchlosti doručenia až po odbornú pomoc a osobný prístup nášho tímu. Naším cieľom je poskytovať nielen kvalitné produkty, ale aj nadštandardnú zákaznícku podporu, aby sme zabezpečili, že každý zákazník odchádza s pocitom spokojnosti a istoty, že bolo jeho požiadavkám v plnej miere vyhovené.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo keď budete potrebovať v budúcnosti pomoc pri výbere, neváhajte sa na nás obrátiť.

• Milí personál, vysoká spokojnosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za vysoké hodnotenie našich služieb. Sme nesmierne radi, že ste ocenili náš milý personál a že Vaša spokojnosť s naším obchodom dosiahla vysokú úroveň. Naším hlavným cieľom je poskytovať prvotriedny zákaznícky servis a zabezpečiť, aby každý zákazník odchádzal spokojný.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá, pretože nám pomáha neustále sa zlepšovať a zvyšovať kvalitu našich služieb. Budeme sa snažiť udržať si vysokú úroveň spokojnosti aj v budúcnosti a tešíme sa na ďalšie príležitosti, ako Vám môžeme byť nápomocní.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc s budúcimi objednávkami, neváhajte sa na nás obrátiť.

• tovar je skladom

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a dostupnosťou tovaru. V drezyonline.sk sa snažíme udržiavať tovar skladom, aby sme mohli zabezpečiť rýchle dodanie a spokojnosť našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť a pozitívne hodnotenie sú pre nás veľkou motiváciou a potvrdením, že naša snaha o kvalitný servis má zmysel. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo potrebovali ďalšiu pomoc, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Tešíme sa na Vaše budúce nákupy u nás.

Vážená zákazníčka,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za vysoké hodnotenie našich služieb. Sme nesmierne potešení, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania Vášho tovaru. V drezyonline.sk si dávame za cieľ poskytovať rýchle a efektívne služby, aby sme zabezpečili spokojnosť našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a vaše odporúčanie nás motivuje v našej neustálej snahe o zlepšovanie. Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, sme tu pre Vás.

Tešíme sa na ďalšiu príležitosť.

Tím drezyonline.sk

• Rychle dodanie, informovanie vopred ako prebrat zasielku

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a za odporúčanie nášho e-shopu. Sme nesmierne radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a s komunikáciou z našej strany ohľadom prevzatia zásielky. Naším hlavným cieľom je zabezpečiť, aby bol celý proces od objednávky až po doručenie čo najpohodlnejší a najefektívnejší pre našich zákazníkov.

Váš pozitívny zážitok nám dáva istotu, že sme na správnej ceste, a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Dúfame, že budeme mať možnosť Vás opäť obslúžiť v blízkej budúcnosti.

Ďakujeme za Vašu dôveru v náš e-shop a tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím drezyonline.sk

• Milá pani v show room, veľmi nápomocná
    • Bezproblémová kúpa
    • Majú showroom
    • Umývadlo bolo na sklade tak sme ho mali doma do pár dní
    • Prišlo nepoškodené, kontrolujete spolu s kuriérom pri donáške domov.
    • Donáška bola zdarma.
    • Komunikácia (email) o každom kroku..

Inštrukcie sú skôr pre inštalatéra, pre neodborníkov ako sme my musel pomoct youtube, aby sme tie rúry poriadne dali dokopy. Ale zvládli sme a umývadlo je krásne.

Vážený zákazník,

veľmi si vážime, že ste si našli čas a zanechali nám takúto pozitívnu recenziu. Je pre nás potešením počuť, že Vaša skúsenosť s naším showroomom a s našou zamestnankyňou bola na tak vysokom štandarde. Vaša spokojnosť s bezproblémovým priebehom nákupu a s rýchlosťou doručenia je pre nás kľúčová.

Oceňujeme, že ste si všimli naše úsilie o transparentnú komunikáciu a bezplatnú donášku, ktorá je súčasťou našej snahy poskytovať vynikajúci zákaznícky servis. Je pre nás dôležité, aby sme zabezpečili, že každý aspekt Vašej skúsenosti s nami je čo najpohodlnejší a najpríjemnejší.

Vaša spätná väzba a odporúčanie sú pre nás veľkou motiváciou a záväzkom udržiavať vysokú kvalitu služieb, ktoré ponúkame. Dúfame, že drez bude vo Vašej domácnosti slúžiť nielen ako praktický, ale aj ako estetický prvok.

Tešíme sa na príležitosť poslúžiť Vám znova v budúcnosti a ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru v náš e-shop.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• siroky sortiment tovaru
    • velmi slusne ceny
    • musim pochvalit velmi dobru komunikaciu obchodu, kde ma upozornili na dlhsiu dodaciu lehotu, ocenujem
    • trosku dlhsia dodacia lehota ale to bolo sposobene posviatkovym obdobim, nic podstatne

Dobry eshop ktory mozem pokojne doporucit.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi si vážime, že ste ocenili náš široký sortiment tovaru a prijateľné ceny. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali vynikajúcu komunikáciu a transparentnosť, najmä pokiaľ ide o dodacie lehoty, ktoré môžu byť ovplyvnené posviatočným obdobím.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti spôsobené dlhšou dodacou lehotou, ale sme radi, že ste toto pochopili a ocenili našu snahu informovať Vás v predstihu.

Vaša spokojnosť a doporučenie sú pre nás veľkou motiváciou do budúcnosti a zároveň záväzkom udržiavať vysokú úroveň služieb, ktoré poskytujeme. Dúfame, že budeme mať možnosť Vás opäť obslúžiť v blízkej budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

• Kvalitný tovar, ochotné poradenstvo po telefóne, dobrý výber. Bonus boli zľavy.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a spokojnosť s kvalitou tovaru, poradenstvom a našimi zľavami. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

Tím drezyonline.sk

Super produkty,len miska mi nesedí na zakúpený drez.Drez a batéria super

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že odporúčate náš obchod. Sme radi, že ste spokojní s kvalitou našich produktov, vrátane drezu a batérie.

Pokiaľ ide o problém s miskou, ktorá nesedí na zakúpený drez, chceli by sme Vám ponúknuť našu pomoc pri riešení tejto situácie. Môže ísť o nedorozumenie ohľadom kompatibility alebo špecifických vlastností produktu. Radi by sme Vás ubezpečili, že nám na Vašej spokojnosti záleží a sme tu, aby sme Vám pomohli nájsť najlepšie možné riešenie.

Prosím, kontaktujte náš zákaznícky servis s podrobnosťami o Vašej objednávke a popisom problému. Náš tím sa Vám bude venovať s cieľom vyriešiť situáciu k Vašej spokojnosti čo najskôr.

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na Vašu spätnú väzbu, aby sme mohli zlepšiť naše služby.

• super ceny

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a za to, že ste si našli čas na jej zdieľanie. Sme veľmi radi, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a s cenami, ktoré ponúkame. Našim cieľom je poskytovať výnimočnú hodnotu a služby, ktoré presahujú očakávania našich zákazníkov.

Vaša spokojnosť a odporúčanie sú pre nás dôležité a inšpirujú nás k ďalšiemu zlepšovaniu. Tešíme sa na možnosť poskytnúť Vám naše služby aj v budúcnosti.

• Professionalne poradenstvo

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas na jej napísanie. Sme nesmierne radi, že ste boli spokojní s naším profesionálnym poradenstvom. Naše tímy sa neustále snažia poskytovať vysokú úroveň služieb a podpory, aby sme zabezpečili, že každý zákazník odíde spokojný.

Vaša spokojnosť je pre nás najväčšou odmenou a motivuje nás to v našom úsilí o neustále zlepšovanie našich služieb. Tešíme sa na ďalšie príležitosti poslúžiť Vám v budúcnosti.

• Rýchly bezproblémový nákup

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme veľmi radi, že ste s nákupom u nás boli spokojní a že všetko prebehlo rýchlo a bez problémov.

Takéto pozitívne spätné väzby sú pre nás veľmi cenné, keďže nám potvrdzujú, že sme na správnej ceste v poskytovaní kvalitných služieb našim zákazníkom. Budeme sa aj naďalej snažiť udržiavať tento štandard a poskytovať Vám aj naďalej rýchly a bezproblémový nákup.

Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo potrebovali pomoc v budúcnosti, neváhajte sa na nás obrátiť.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na ďalší Váš nákup.