• Rýchle vybavenie objednávky,komunikácia, ústretovosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a za vysoké hodnotenie rýchlosti vybavenia objednávky, komunikácie a ústretovosti. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a motivuje nás to k poskytovaniu čo najlepších služieb aj naďalej. Tešíme sa na možnosť poslúžiť Vám aj v budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

• Kvalitný tovar, ochotné poradenstvo po telefóne, dobrý výber. Bonus boli zľavy.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a spokojnosť s kvalitou tovaru, poradenstvom a našimi zľavami. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

• Dobrá dostupnosť
    • Ochotný personál
    • Prijemne prostredie

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za Vaše hodnotenie a za pozitívne komentáre týkajúce sa dostupnosti našich služieb, ochoty nášho personálu a príjemnosti prostredia. Sme radi, že ste ocenili našu snahu vytvoriť prívetivé a efektívne prostredie pre našich zákazníkov.

Váš názor nám veľmi pomáha pri ďalšom zlepšovaní našich služieb a pracovného prostredia. Budeme sa usilovať udržiavať a zlepšovať štandardy, ktoré ste spomenuli, aby sme aj naďalej spĺňali očakávania.

Ak máte akékoľvek ďalšie pripomienky alebo potrebujete pomoc, neváhajte nás kontaktovať.

Tím drezyonline.sk

• Dobrá komunikácia a ochota zodpovedať moje otázky

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za odporúčanie a za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a ochotou odpovedať na Vaše otázky. Pre nás je dôležité, aby ste mali vždy pocit, že ste dobre informovaní a vaše otázky sú vždy vítané.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu a sme tu pre Vás, ak by ste potrebovali ďalšiu pomoc alebo informácie.