• Rýchle vybavenie objednávky,komunikácia, ústretovosť

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a za vysoké hodnotenie rýchlosti vybavenia objednávky, komunikácie a ústretovosti. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a motivuje nás to k poskytovaniu čo najlepších služieb aj naďalej. Tešíme sa na možnosť poslúžiť Vám aj v budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

• Milá pani v show room, veľmi nápomocná
    • Bezproblémová kúpa
    • Majú showroom
    • Umývadlo bolo na sklade tak sme ho mali doma do pár dní
    • Prišlo nepoškodené, kontrolujete spolu s kuriérom pri donáške domov.
    • Donáška bola zdarma.
    • Komunikácia (email) o každom kroku..

Inštrukcie sú skôr pre inštalatéra, pre neodborníkov ako sme my musel pomoct youtube, aby sme tie rúry poriadne dali dokopy. Ale zvládli sme a umývadlo je krásne.

Vážený zákazník,

veľmi si vážime, že ste si našli čas a zanechali nám takúto pozitívnu recenziu. Je pre nás potešením počuť, že Vaša skúsenosť s naším showroomom a s našou zamestnankyňou bola na tak vysokom štandarde. Vaša spokojnosť s bezproblémovým priebehom nákupu a s rýchlosťou doručenia je pre nás kľúčová.

Oceňujeme, že ste si všimli naše úsilie o transparentnú komunikáciu a bezplatnú donášku, ktorá je súčasťou našej snahy poskytovať vynikajúci zákaznícky servis. Je pre nás dôležité, aby sme zabezpečili, že každý aspekt Vašej skúsenosti s nami je čo najpohodlnejší a najpríjemnejší.

Vaša spätná väzba a odporúčanie sú pre nás veľkou motiváciou a záväzkom udržiavať vysokú kvalitu služieb, ktoré ponúkame. Dúfame, že drez bude vo Vašej domácnosti slúžiť nielen ako praktický, ale aj ako estetický prvok.

Tešíme sa na príležitosť poslúžiť Vám znova v budúcnosti a ešte raz ďakujeme za Vašu dôveru v náš e-shop.

Tovar dorazil za 1 mesiac

• siroky sortiment tovaru
    • velmi slusne ceny
    • musim pochvalit velmi dobru komunikaciu obchodu, kde ma upozornili na dlhsiu dodaciu lehotu, ocenujem
    • trosku dlhsia dodacia lehota ale to bolo sposobene posviatkovym obdobim, nic podstatne

Dobry eshop ktory mozem pokojne doporucit.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi si vážime, že ste ocenili náš široký sortiment tovaru a prijateľné ceny. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali vynikajúcu komunikáciu a transparentnosť, najmä pokiaľ ide o dodacie lehoty, ktoré môžu byť ovplyvnené posviatočným obdobím.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti spôsobené dlhšou dodacou lehotou, ale sme radi, že ste toto pochopili a ocenili našu snahu informovať Vás v predstihu.

Vaša spokojnosť a doporučenie sú pre nás veľkou motiváciou do budúcnosti a zároveň záväzkom udržiavať vysokú úroveň služieb, ktoré poskytujeme. Dúfame, že budeme mať možnosť Vás opäť obslúžiť v blízkej budúcnosti.

• Rýchlosť dodania
    • Komunikacia

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie, najmä Vašu spokojnosť s rýchlosťou dodania a komunikáciou. Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby, aby sme uspokojili potreby našich zákazníkov a poskytli im čo najpríjemnejší zážitok z nakupovania.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás v našom úsilí poskytovať prvotriedne služby. Tešíme sa na Vaše budúce nákupy a dúfame, že aj v budúcnosti budeme spĺňať Vaše očakávania.

Tím drezyonline.sk

• Rýchle dodanie a komunikácia, odporúčam

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše odporúčanie a pozitívne hodnotenie. Sme potešení, že ste boli spokojní s rýchlosťou dodania a úrovňou našej komunikácie. Naším cieľom je neustále zlepšovať naše služby a poskytovať zákazníkom pohodlný a efektívny zážitok.

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili odporúčaním nášho obchodu. Ak budete potrebovať ďalšiu pomoc alebo informácie, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť.

Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

Tím drezyonline.sk

• Dobrá komunikácia a ochota zodpovedať moje otázky

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za odporúčanie a za pozitívnu spätnú väzbu. Sme radi, že ste boli spokojní s našou komunikáciou a ochotou odpovedať na Vaše otázky. Pre nás je dôležité, aby ste mali vždy pocit, že ste dobre informovaní a vaše otázky sú vždy vítané.

Tešíme sa na budúcu spoluprácu a sme tu pre Vás, ak by ste potrebovali ďalšiu pomoc alebo informácie.