Tovar dorazil za 1 mesiac

• siroky sortiment tovaru
    • velmi slusne ceny
    • musim pochvalit velmi dobru komunikaciu obchodu, kde ma upozornili na dlhsiu dodaciu lehotu, ocenujem
    • trosku dlhsia dodacia lehota ale to bolo sposobene posviatkovym obdobim, nic podstatne

Dobry eshop ktory mozem pokojne doporucit.

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu. Veľmi si vážime, že ste ocenili náš široký sortiment tovaru a prijateľné ceny. Je pre nás dôležité, aby sme našim zákazníkom poskytovali vynikajúcu komunikáciu a transparentnosť, najmä pokiaľ ide o dodacie lehoty, ktoré môžu byť ovplyvnené posviatočným obdobím.

Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nepríjemnosti spôsobené dlhšou dodacou lehotou, ale sme radi, že ste toto pochopili a ocenili našu snahu informovať Vás v predstihu.

Vaša spokojnosť a doporučenie sú pre nás veľkou motiváciou do budúcnosti a zároveň záväzkom udržiavať vysokú úroveň služieb, ktoré poskytujeme. Dúfame, že budeme mať možnosť Vás opäť obslúžiť v blízkej budúcnosti.

Tím drezyonline.sk

• Kvalitný tovar, ochotné poradenstvo po telefóne, dobrý výber. Bonus boli zľavy.

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu recenziu a spokojnosť s kvalitou tovaru, poradenstvom a našimi zľavami. Vaša pozitívna spätná väzba je pre nás dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb.

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete pomoc, neváhajte sa na nás obrátiť.

• Prehľadnosť široká ponuka
    • Platba vopred

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu. Sme radi, že ste spokojní s prehľadnosťou a širokou ponukou našich produktov.

Chceli by sme reagovať na Vašu poznámku týkajúcu sa platby vopred. Táto forma platby je vyžadovaná len pri zasielaní do Alzaboxu z dôvodov bezpečnosti a efektivity. Pri iných spôsoboch doručenia ponúkame viaceré alternatívy, kde platba vopred nie je potrebná.

Ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu, ktorá nám pomáha zlepšovať naše služby.

• vedia poradit
    • dobrý výber

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vaše pozitívne hodnotenie a ocenenie našej schopnosti poradiť.
    Sme radi, že sme dokázali vyhovieť Vašim potrebám a že ste boli spokojní s naším sortimentom a službami. Naším cieľom je poskytovať nielen široký výber kvalitných produktov, ale tiež zabezpečiť, aby naši zákazníci dostali odborné a užitočné poradenstvo.

Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležitá a motivuje nás k ďalšiemu zlepšovaniu našich služieb. Tešíme sa na Vaše ďalšie návštevy a sľubujeme, že aj naďalej sa budeme snažiť poskytovať len tie najlepšie služby.

Tím drezyonline.sk

• Príspevok bol na žiadosť autora odstránený.