• Výhoda je vidieť produkty priamo v obchode, poradiť sa s personálom. Priame doručenie.

Dobrý deň pani Nagyová,

veľmi nás teší Vaša pozitívna spätná väzba. Sme radi, že oceňujete možnosť vidieť produkty naživo v našom obchode a poradiť sa s naším personálom. Taktiež sme radi, že Vás potešilo priame doručenie. Vďaka Vašim slovám vieme, že sme na správnej ceste. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Dobra lokalita predajne
    • Velmi ochotny personal

Reakcia obchodu drezyonline.sk

veľmi si vážime Vašu pozitívnu spätnú väzbu a sme nesmierne radi, že Vás potešila naša lokalita a ochotný personál. Snažíme sa pre našich zákazníkov vytvárať čo najlepšie nákupné prostredie a teší nás, že to oceníte. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• vynikajúca komunikácia, ochota

Reakcia obchodu drezyonline.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a vysoké hodnotenie. Teší nás, že ste spokojní s našou komunikáciou a ochotou. Naďalej sa budeme snažiť poskytovať len tie najlepšie služby. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s Vami.

• Rychle dorucenie, dobra komunikacia

Vážená pani BarboraG,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a odporúčanie. Teší nás, že ste spokojná s rýchlym doručením a komunikáciou z našej strany.

V prípade akýchkoľvek ďalších otázok alebo požiadavok, sme Vám k dispozícii.

Nesprávne tel.číslo

Vážená pani Elena,

ďakujeme za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho e-shopu. Osravedlňujeme sa za komplikácie spojené s doručením zásielky, ktoré boli zapríčinené nesprávnym telefónnym číslom. Sme radi, že sa situácia vyriešila a tovar bol úspešne doručený.

Tím drezyonline.sk

• siroka ponuka a vyhodne ceny
    • skvela komunikacia a informovanie o stave objednavky telefonicky a mailom
    • ultra rychle dodanie tovaru skladom
    • vyhotovenie otvoru v dreze pre bateriu v cene

Mala som velmi dobru skusenost s nakupom. Prehladna stranka, siroky vyber, zlava pri zaregistrovani sa ako zakaznik a dorucenie za menej ako 48 hodin od objednania. Vsetko tip top! Obchod odporucam a do buducna znova vyuzijem ich sluzby.

Vážená pani Kristína,

srdečne ďakujeme za Vašu podrobnú a pozitívnu recenziu. Sme nesmierne radi, že Vám naša široká ponuka a cenová politika vyhovujú, a teší nás, že komunikácia a informovanie o stave objednávky spĺňajú Vaše očakávania.

Vaša spokojnosť s rýchlosťou dodania a s pridanou hodnotou v podobe vyhotovenia otvoru v dreze pre batériu v cene je pre nás potvrdením, že sme na správnej ceste.

Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku a sme Vám aj v budúcnosti k dispozícii pre akékoľvek otázky alebo požiadavky.

všetko prebehlo OK, a rýchlo

Vážený zákazník,

ďakujeme Vám za Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie. Sme radi, že ste spokojní s rýchlym priebehom Vašej objednávky.

Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky alebo požiadavky, sme Vám k dispozícii.

Tím drezyonline.sk

• jednoduchá orientácia v obchode, tovar bol skladom

Vážený zákazník,

ďakujeme za vynikajúce hodnotenie a odporúčanie nášho e-shopu drezyonline.sk. Teší nás, že rýchla dodávka a prehľadný web splnili Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu.

• expresna dodavka
    • viborne ceny
    • velmi dobre informacne obsazny web

Vážený zákazník,

ďakujeme za vynikajúcu recenziu a maximálnu spokojnosť s našim e-shopom drezyonline.sk. Sme veľmi radi, že oceňujete rýchlu dodávku, konkurencieschopné ceny a informativnosť našej webovej stránky. Váš pozitívny názor nás motivuje k ďalšiemu zlepšovaniu služieb a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Veľká spokojnosť

Vážený pán Vlado,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a maximálne hodnotenie nášho e-shopu drezyonline.sk. Sme nesmierne radi, že ste veľmi spokojný s našimi službami. Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.
    Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu

Tím drezyonline.sk

• Bol pre mna walking sistance , a service v obchode bol rychli s vysvetlenim

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a maximálne hodnotenie našeho e-shopu drezyonline.sk. Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s našou rýchlosťou a kvalitou služieb. Našim cieľom je poskytovať vysoko profesionálny servis spojený s odborným poradenstvom.
    Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu

• Rýchlosť a komunikácia

Vážený pán Rudy,

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu. Sme veľmi radi, že ste spokojný s rýchlosťou a komunikáciou pri Vašom nákupe. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Tovar zatiaľ nebol dodaný

Vážený pán Jaro,

ďakujeme za Vašu recenziu a za odporúčanie nášho obchodu, napriek tomu, že tovar ešte nebol dodaný. Venujeme maximálnu pozornosť rýchlej a kvalitnej službe, a urobíme všetko pre to, aby ste boli s dodaním tovaru spokojný.

Ďakujeme

Odborne poradenstvo, TOP

Vážený pán Liska,

ďakujeme Vám za skvelú recenziu a za to, že odporúčate náš obchod. Sme nesmierne potešení, že odborné poradenstvo splnilo Vaše očakávania a získalo si Vašu dôveru. Naším cieľom je poskytnúť zákazníkom len to najlepšie a Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.

• Rychlost

Vážená pani Jana,

ďakujeme Vám za Vašu vynikajúcu recenziu. Sme veľmi radi, že ste ocenili našu rýchlosť. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

• Dodané veľmi rýchlo

Vážený zákazník,

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a za to, že ste si našli čas ohodnotiť nás. Sme nesmierne potešení, že ste spokojní s rýchlosťou dodania. Tešíme sa na Vašu ďalšiu objednávku.

Tím drezyonline.sk

Obchod komunikoval rychlo a rychlo mi bol dodany aj objednany tovar.

Vážená pani Beata,

sme veľmi radi, že ste spokojná s rýchlosťou našej komunikácie a dodania objednaného tovaru. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a vaša pozitívna recenzia nás veľmi teší.

Ďakujeme za Vašu dôveru a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Tím drezyonline.sk

• Obrovský výber a sety so zlavou

Vážený zákazník,

s veľkým potešením sme si prečítali Vašu pozitívnu recenziu. Sme nesmierne radi, že sa Vám náš výber tovaru a zľavové sety páčia. Vaša spokojnosť je pre nás tou najlepšou odmenou.

Ďakujeme Vám za dôveru a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Tím drezyonline.sk

Chyba sa moze stat , dolezite je zaujat spravny postoj a rychlo to napravit !

Vážený zákazník,

Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu a za odporúčanie nášho eshopu drezyonline.sk. Ospravedlňujeme sa za akékoľvek nezrovnalosti, ktoré ste mohli zažiť. Máte pravdu, chyby sa môžu stať, ale naším cieľom je vždy rýchlo a efektívne reagovať na potreby našich zákazníkov.
    Teší nás, že ste ocenili náš prístup.
    Dúfame, že nás navštívite opäť v budúcnosti.

Prajeme Vám príjemný deň!

Výborná komunikácia.

Vážený zákazník,

Ďakujeme za Vašu pozitívnu spätnú väzbu. Teší nás, že ste spokojní s našou komunikáciou. V drezyonline.sk si vážime každého zákazníka a snažíme sa poskytovať len tie najlepšie služby.
    Dúfame, že nás navštívite opäť v budúcnosti.

Prajeme Vám krásny deň!