• tovar za prijatelne ceny
    • nezistil som ziadne

komunikacia s obchodom na dobrej urovni,cena mojho tovaru tu bola najnizsia

Dobrý deň, Berry,
    teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Cena bola bezkonkurencna.
    • Nekomunikaciu. Ani raz som sa nedovolal, neodpisali mi ani na e-maily.

Bola to strata casu a zla skusenost, ocenujem vsak, ze dali vediet, ze cast tovaru v skutocnosti nemaju skladom a dodanie bude trvat viac ako mesiac. Dalsia komunikacia zo strany obchodu uz neprebehla, skusal som 4x - katastrofa.Objednavku som musel zrusit celu, kedze so mnou nekomunikovali.

Dobrý deň, Jozef,
    ďakujeme za informáciu a dodatočne sa ospravedlňujeme. Preveríme, kde nastala chyba a urobíme všetko preto, aby sa podobný prípad neopakoval. S pozdravom Andreashop Šaľa

Celkovo som objednaval 3 objednavky a doteraz nebola ziadna reakcia obchodu, pritom tovar bol podla stranok na sklade !!!

Dobrý deň, Erik,
    mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Ospravedlňujeme sa. Preveríme, kde nastala chyba. Zrejme šlo o technický problém. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Na niektoré tovary sú veľmi dobré ceny.
    • Sortiment by mohol byť širší. Stalo sa že som hľadaný tovar musel kúpiť v inom webshope.

Dobrý obchod, dobré ceny.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za nákup a pripomienku. Sortiment sa snažíme priebežne dopĺňať a rozširovať, aby boli zákazníci čo najviac spokojní. S pozdravom Andreashop Šaľa

• lacné produkty, rýchlosť dodania objednaného tovaru

• + dobrá cena
    • + spoľahlivé a rýchle doručenie
    • - nemožnosť osobného odberu v Šali, hoci tu obchod má veľkú kamennú predajňu
    • - platobné údaje doručené až deň po vytvorení objednávky, čo o deň predĺžilo dodaciu lehotu

Spoľahlivý obchod so širokým sortimentom, pružným doručením a solídnou cenou, ale s chýbajúcou možnosťou osobného odberu v kamennej predajni. Odporúčam.

Dobrý deň, Juri,
    ďakujeme za nákup a pripomienku. Budeme ich s kolegami riešiť. S pozdravom Andraeshop Šaľa

Mal som 3 objednávky a zatiaľ som nedostal žiadnu informáciu o ich vybavovaní a to už prešlo 12 dní !!!

• neda sa zaregistrovat

Nevhodny obchod .

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, v čase vAśej registrácie bol na stránke menší technický problém, preto ste nedostali hne´D pottdzovací mail. Objednávku sme od Vás obdržali. Kolega Vám pošle aktuálny link, kde sa môžete zaregistrovať dodatočne , aby ste mohli pohodlne nakupovat v našom eshope.
    S pozdravom Andreashop Šaľa.

Rychle dodanie,zatial ziadne komplikacie.

• Pomer cena - kvalita

Dobrý deň, Jozef,
    ďakujeme za kladné hodnotenie. Teším nás Vaša spokojnoť. S pozdravom Andreashop Šaľa.

Dobrá cena,rýchle dodanie tovaru.

Dobrý deň, Irana,
    ďakujeme za nákup a hodnotenie. Máme radosť, že ste spokojná s našimi službami. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Podla stranky je tovar na sklade a ma byt doruceny do 4 dni a cakam j 11 a nic. Hrozne ziadny mail s upozornenim.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, ďakujeme za spatné info. Bude Vás kontakovať náš zákaznícky servis. Doriešime všetko k Vašej spokojnosti. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Majú síce zaujímavé ceny,
    • ale čo z toho, keď tovar nedodajú :D

Objednávku som odoslal začiatkom novembra. Išlo o vianočný darček, preto s takým predstihom. Po mesiaci som ich kontaktoval, ako to vyzerá s objednávkou. Mali sa na to pozrieť. A pozerajú sa dodnes, ak medzitým nepomreli. Lebo sa už neozvali.
    Ak by som sa spoliehal na AS, boli by to smutné Vianoce.
    Tovar som si teda tesne pres štedrým dňom objednal U KONKURENCIE, doručený mi bol do 24 hodín. Síce drahšie, ale s bonusom, takže som ešte získal.
    Ak chce niekto meno konkurencie, rád pomôžem. :)

Dobrý deň, Jozef,
    veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutý problém. Urobíme všetko preto, aby sa niečo také už neopakovalo. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Prehľadný web.
    • Dodacia lehota.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, Peťa, teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že ostanete našou vernou zákazníčkou. S pozdravom Andreashop Šaľa

Tovar pri ktorom bolo napisane dodanie do 5 dni , mi nebol dodany ani po 10tich dnoch. Nikto ma nekontaktoval , ohladom predlzenia cakacej doby.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, ďakujeme za pripomienku. Ospravedlňujeme sa za vzniknutý problém. Bude Vás kontaktovať naše zákaznícke oddelenie. S pozdravom Andreashop Šaľa.

• Dobrá cena
    • dodacie lehoty by mohli byť kratšie

Ja som spokojný, preto smelo doporučujem aj ostatným

Dobrý deň, Zolo,
    ďakujeme za kladné hodnotenie. Je to pre nás veľká motivácia robiť veci ešte lepšie. S pozdravom Andreashop Šaľa.

• Objednal som 2 kusy tovaru, pri potvrdzovaní objednavky mi system oznamil, ze mail nevie zaregistrovat. Po troch dnoch som pisal mail na kontaktne centrum, prisla mi odpoved, ze objednavku registruju a ze mi poslu sms ked bude tovar na odbernom mieste. Dnes 13.1. je 12 den od objednavky, neprisila ani SMS ani vysvetlujuci mail. Kedze to mal byt darcek k urcitemu datumu, povazujem objednavku za zrusenu a nemam zaujem uz v tomto obchode cokolvek kupovat. Pekny den ;-)

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za spatné info. Vzniknutý problém nás mrzí. Preveríme, kde sa stala chyba, bude Vás kontaktovať naše zákaznícke oddelenie. S pozdravom Andreashop Šaľa

Je to rýchle, pohodlné a lacnejšie než z kamennej predajne.

Dobrý deň, pani Adámková,

Veľmi som spokojná s obchodom.Tovar som si objednala v nedeľu a v utorok mi bol doručený.Dakujem!

Dobrý deň, Andrea,
    ďakujeme za nákup a kladné hoddnotenie. Ceníme si to.
    S pozdravom Andreashop Šaľa.

• komunikacia velmi zla, platba kartou neuspesna, dorucenie kurierom na adresu, co dnes povazujem za normalnu standartnu zluzbu neprebehlo namiesto toho zostal pomerne rozmerny tovar na poste...nikto ma nekontaktoval, nikto ma na to vopred neupozronil...vo finale bol este aj poskodeny balik...stravil som s tym vela casu a vysledok, ze na vianoce sme nemali televizor

najlepsie, ked to prestanete robit...idealne pre vsetkych

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, veľmi nás táto situácia mrzí. Ak došlo k poškodeniu tovaru , prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie. S pozdravom Andreashop Šaľa