• - dobré ceny
    • - (prevažne) dobré recenzie
    • - nedostatočná komunikácia
    • - tovar nedodaný

Pre nákup v Andrea shop som sa rozhodol z dvoch dôvodov: Pre pomerne dobré skúsenosti mojich priateľov a pre vynikajúcu cenu.
    Objednávku som vytvoril začiatkom novembra. Tovar mal byť naskladnený do 10 dní. Nebol. Čas ma tlačil (ide o vianočný darček), ale doteraz mi nebola poslaná faktúra ani tovar nebol dodaný. Pred dvoma týždňami som ich kontaktoval, mali to preveriť. A preverujú to dodnes, ak medzitým nepomreli. Lebo sa už neozvali. Pre pokročilosť času som musel nakúpiť u konkurencie. Síce drahšie, ale s okamžitým dodaním a bonusom k tomu. Je mi ľúto že to nevyšlo. Dúfam, že vy budete mať viac šťastia. Zrejme ja som tou výnimkou, čo potvrdzuje pravidlo. :)

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

mrzí nás Vaša nespokojnosť. Dodatočne sa ospravedlňujeme. Preveríme, kde nastal problém. Napriek tomu veríme, že na náš nezanevriete. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Dvojjazyčnosť personálu aj na nápisoch v obchode v Šali.
    • Nápomocní predavači.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, teší nás Vaša spokojnosť. Ďakujeme za nákup a želáme krásne a pohodové Vianoce. S pozdravom
    Andreashop Šaľa

V celku som spokojný akurát tovar ktorý mi doručili bol už rozbalený a použitý a balenie nebolo kompletné, chýbalo montážne príslušenstvo čo síce nemá vplyv na funkčnosť ale zamrzí to.

Dobrý deň, Peter,
    ďakujeme za nákup a spatnú vazbu. Vzniknutá situácia nás mrzí. Ak ste nespokojný s tovarom, prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie [email protected]
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• Nákup tovaru za prijateľné ceny z pohodlia domova.

Nízke ceny
    Spoľahlivosť
    Oboznámenie o stave vybavovania objednávky
    Rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň, Maja,
    ďakujem za nákup. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste. Tak do skorého videnia-:
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• Najnizsia cena za pozadovany tovar
    • Nepisu aktualny udaj o skladovej dostupnosti. Na Webe maju vsetko skladom, v skutocnosti nemaju. To je moja opakovana skusenost.

Ak ponukaju najnizsiu cenu, treba pocitat s terminom dodania min.dva tyzdne aj ked pisu "tovar skladom". Ak objednate s casovou rezervou je to ok. Ak nie, je to problem.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za Váš nákup. Na web stránke uvádzame pri tovare dostupnosť, nie všetko máme skladom, ale môže sa stať, že kým prebieha pravidelná aktualizácia informácií na web stránke, ukazuje sa pri tovare ešte info, že tovar je skladom hoci už je aktuálne na objednávku.
    Snáď vás táto skúsenosť neodradila od ďalších nákupov.

• Dodanie tovaru.

Odporucam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, ďakujeme za Váš nákup, teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že budete v našom eshope nakupovať aj naďalej. S pozdravom Andreashop Šaľa

Odporúčam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobokojnosť zákazníka je pre nás to najvačšie ocenenie. Ďakujeme za nákup a tešíme sa do skorého videnia.

• spoľahlivosť, výber ponuk
    • neviem

spokojný,,doporučujem

Dobrý deň, Miro,
    ďakujeme za kladné hodnotenie. Podeľte sa s dobrou skúsenosťou aj so svojimi priateľmi-: Všetko dobré želá Andreashop Šaľa

• Cena tovaru a prepravy
    • Priame informácie bez zavá
    • Priebežné informovanie o aktuálnom stave objednávky

Spoľahlivý predajca s kompetentnými zamestnancami. Môžem iba odporúčať.

Dobrý deň, Janka,
    ďakujeme za nákup a pochvalu. Dúfame,že ostanete našou vernou zákazníčkou. Pekný víkend. S pozdravom Andreashop Šaľa

• tovar s výodnou cenou
    • kurirska služba celé zle:(

oplatí sa nakupovať

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za informáciu. Prosím, pošlite nám info, s čím konkrétne ste mali problém s kuriérskou službou na [email protected] . Toto spatné info je pre nás veľmi dôležité.
    S pozdravom Andreashop Šaľa

Dobrá a rýchla komunikácia, odporúčam

Dobrý deň, Enka,
    ďakujem za nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. Všetko dobré želá Andreashop Šaľa

• -black friday - dobru cenu dali
    • tovar nemali okamzite skladom - ale bolo to hned oznamene a nakoniec priešel ešte skorej ako bolo spominane v maile

v mojom prípade bezproblémovo .. vybraný tovar doručili, komunikovali ..

Dobrý deň Marek,
    ďakujeme na Váš nákup. Teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame, že ostanete aj naďalej našim verným zákazníkom. S pozdravom Andreashop Šaľa

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť. Napíšte nám na [email protected] s čím konkrétnym ste boli nespokojný.
    Ďakujeme s pozdravom Andreashop Šaľa.

• ani mi neodpovedali ci bude v buducnosti tento tovar

podla moznosti nakupujte inde

Dobrý deň, Helena,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť. Bude Vás kontaktovať kolegyňa zo zákazníckeho oddelenia a dorieši všetko potrebné. S pozdravom Andreashop Šaľa

• *niekedy ponúkate tovar, ktorý iní predajcovia nepredávajú. Napr. sluchátka Sony, ktoré inde stáli o 30€ viac, alebo LED baterku Brondi na 220V a súčasne na 3xAAA akumulátor.V iných obchodoch si takú nevedia ani predstaviť
    • *hľadal som pomaloobrátkový odšťavovač na hrozno aj s jadierkami a Sencor to hravo zvládol, dokonca aj s cviklou.
    • *kilometer, (možno aj 5 km) v okruhu výdajného miesta na Starej Ivánskej ceste v Bratislave nie je žiadny pútač, tabuľka, usmernenie, jednoducho nič. Hanba manažérovi zodpovednému za reklamu. Keby som bol majiteľ obchodu, dal by som mu príkaz osadiť pútače do 24 hod. a to jeho vlastnými rukami.
    • *objednal som si odšťavovač Sencor a do poznámky v e-shope som uviedol, že chcem biely, šedý, resp. čierny, ale nie červený. Čo myslíte, akú farbu ste mi predali? Predsa červenú.
    • Myslí niekto u Vás vo firme aj na zákazníkov?

*Ak sú zákazníci ochotní prižmúriť oči nad horeuvedenými nedostatkami, tak nech nakupujú u Vás

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, Rudolf, ďakujeme za nákup a pripomienky. Za nedostatky v komunikácii sa ospravedlňujeme. Ak nie ste spokojný s farbou produktu kontaktujte naše reklamačné oddelenie [email protected]. Urobíme všetko pre Vašu spokojnosť. S pozdravom Andreashop Šaľa

• dobrá komunikácia rýchle dodanie

Dobrý deň, Vika,
    ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Dúfame, že zostanete našou vernou zákazníčkou.
    S pozdravom Andrea Shop

• Prehľadnosť stránky a veľký sortiment produktov
    • Neviem asi nemá slabiny

Dobrá ponuka výrobkov

Dobrý deň, Štefan,
    nesmierne náš teší Vaše kladné hodnotenie! Je to pre nás obrovská motivácia do ďalšej práce.Ak si nájdete chvíľku, zahlasujte za náš eshop aj v súťaži o Shop roka 2016-:
    Pekný deň želá Andrea Shop

• prijateľné ceny
    • pri doručovaní na poštu v Šali (andreashop šaľa sídli v šali) by bolo fajn neúčtovať cenu dopravy ako do Košíc resp. po SK....

inak ok

• CENA
    • OK

OK

Dobrý deň, Jan,
    ďakujeme za Váš nákup. Máme radosť, že ste s našimi službami a tovarom spokojný.
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• Obchod vôbec nekomunikuje, neberú telefón, neodpovedajú na mail.

Dobrý deň, Sara,
    mrzí nás Vaša negatívna reakcia. Kolegyňa so zákazníckeho oddelenia Vás kontaktovala mailom 23.11. s informáciou , že jeden z produktov, ktorý ste si objednali nie je dostupný, či môžeme dodať zvyšok. Na tento mail ste nereagovali. O chvíľu sa s Vami kolegyňa spojí telefonicky a dohodne detaily, aby Vaša objednávka bola čo najskôr vybavená. Ďakujeme