• Siroky vyber.

Spokojnost

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

teší nás Vaša spokojnosť, dúfame, že onedlho nakúpite zas. S pozdravom Andreashop Šaľa.

• zohnali mi tovar, ktory je v mnohých obchodoch uz nedostupny

maximalna spokojnost

Dobrý deň, Erika,
    ďakujeme za hodnotenie. Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Dostupnost, dobra cena
    • Postovne, nieje mozne vyzdvihnut osobne v nr

Inak ok

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deń, teší nás Vaša spokojnosť. Dúfame,že čoskoro nakúpite zas. S pozdravom Andreashop Šaľa

• rýchlosť a dobrá cena

Ďakujeme za nákup a hodnotenie. S pozdravom Andreashop Šaľa

• 10 dni mam objednany tovar a stale mi neprisiel.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Urobíme všetko preto, aby sa to v budúcnosti neopakovalo. S pozdravom Andreashop Šaľa.

• Široký výber aj alternatívy hľadaných produktov.

Dobrý deň, Erik, ďakujeme za nákup. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Nákup v pohodlí domova
    • Aj keď tovar nebol na sklade, bola som prekvapená, ako rýchlo bola objednávka vybavená
    • Cena tovaru bola uspokojivá

Som spokojná, vzhľadom na to, že tovar nebol na sklade, objednávka bola aj tak vybavená veľmi rýchlo

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, Andrea, ďakujeme za nákup a pochvalu. Snažíme sa robiť všetko preto, aby boli naši zákazníci čo najspokojnejší.
    S pozdravom Andreashop Šaľa

Dobrý obchod. Odporúčam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, ďakujeme za nákup. Dúfame, že naďalej ostanete našim verným zákazníkom.
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• Ťažko mi hodnotiť,možno som mala len smolu,že som objednávala tovar s ktorým mali problémy.

• Pri mojom nákupe to bola jednoznačne najlepšia cena
    • Tovar skladom, rýchle dodanie

Balenie bolo navonok v poriadku, po rozbalení sme zistili poškodenie práčky - polámané plasty. Reklamácia uznaná a riešená výmenou. Kuriér doviezol novú práčku a poškodenú odviezol na náklady obchodu(alebo prepravcu?). Maximálna spokojnosť s jednaním, komunikáciou a rýchlosťou riešenia reklamácie. Jednoznačne odporúčam!

• na viacmasobne tel. urgencie , mi bola slubená tel. odpoved , ked preveria kde to viazne a tovar ani odpoved doteraz nemam .

Moja prva skusenost nedopadla dobre od novembra nemam tovar pri ktorom bolo uvedené že dodacia lehota je par dni a čo je smutnejšie ked som sa zo tri krat dovolala , mala som dostat telefonickú odpoved kedy je realne tovar mat . Nik ma nekontaktoval. Varna doska bola objednana na spol Karfer s.r.o

• ---

odporúčam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, ďakujeme za nákup a kladné hodnotenie. Dúfame, že budete u nás nakupovať aj naďalej.S pozdravom Andreashop Šaľa

• Od mojej reklamácie uplynulo 9 týždňov, bez akéhokoľvek vyriešenia !

Andrea Shop - NIKDY VIAC !!!!

Dobrý deň, Maroš,
    mrzí nás Vaša nespokojnosť. Preveríme, kde nastal problém. Bude Vás kontaktovať šéf nášho reklamačného oddelenia. S pozdravom Andreasho Šaľa

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť . Prosím, napíšte nám s čím konkrétne ste neboli spokojní. S pozdravom Andreashop Šaľa.

• výber,cena,rýchlosť dodania
    • židne

vrele odporúčam

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za nákup a hodnotenie. Tešíme sa do skorého videnia-:) S pozdravom Andreashop Šaľa

• Dobrá cena, rýchle dodanie tovaru

Dobrý deň, Jasmina,
    ďakujeme za nákup. Veríme, že aj naďalej budete nakupovať v našom eshope. S pozdravom Andreashop Šaľa

• najnižšia cena, rýchle dodanie
    • nenašla som

Výborná komunikácia so zákazníkom, najnižšia cena, rýchle dodanie.

Dobrý deň, SU,
    ďakujeme za pochvalu. Dúfame, že čoskoro nakúpite zas-:) Pekný deň želá Andreashop Šaľa

• Dlhá dodacia doba

Nie je možné, aby v dnešnej dobe dodanie tovaru trvalo tak dlho. Od predávajúceho som síce obdržala niekoľko mailov, ale ani v jednom nevysvetľuje, prečo sa tovar tak zdržal. Objednávku budem nútená zrušiť, nakoľko príležitosť, na ktorú som tovar potrebovala, o dva dni prebehne. Pochybujem, že tovar bude dovtedy dodaný. Som veľmi nespokojná.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobrý deň, mrzí nás Vaša nespokojnosť, žiaľ v niektorých prípadoch, ak tovar nie je skladom, sme odkázaní na dodanie tovaru od externého dodávateľa. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Zlá komunikácia. Jedno oddelenie nevie čo robí druhé. Tovar nebol načas. Dohodol som osobný odber a razervaciu na predajni. Tam o ničom nevedeli. Tovar nenašli. Nakoniec áno a tovar som si odniesol. Najprv mi chceli účtovať vyššiu cenu. Potom sa to po pol hodine doriesilo. A ako perlička... Po troch dňoch mi volal kuriér že mi tovar prinesie dobierkou.

Odporúčam iný obchod s lepším prístupom.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknutý chaos. Preveríme, kde sa stala chyba, aby sa podobné veci neopakovali. S pozdravom Andreashop Šaľa

• Rýchlosť

Odporucam