Andreashop Šaľa

• 3,6 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie Andreashop Šaľa

Pridané: pred 2 hodinami

• prijateľné ceny
  • pri doručovaní na poštu v Šali (andreashop šaľa sídli v šali) by bolo fajn neúčtovať cenu dopravy ako do Košíc resp. po SK....

inak ok

JAN

Pridané: 30. novembra 2016

• CENA
  • OK

OK

Dobrý deň, Jan,
ďakujeme za Váš nákup. Máme radosť, že ste s našimi službami a tovarom spokojný.
S pozdravom Andreashop Šaľa

SARA

Pridané: 30. novembra 2016

• Obchod vôbec nekomunikuje, neberú telefón, neodpovedajú na mail.

Dobrý deň, Sara,
mrzí nás Vaša negatívna reakcia. Kolegyňa so zákazníckeho oddelenia Vás kontaktovala mailom 23.11. s informáciou , že jeden z produktov, ktorý ste si objednali nie je dostupný, či môžeme dodať zvyšok. Na tento mail ste nereagovali. O chvíľu sa s Vami kolegyňa spojí telefonicky a dohodne detaily, aby Vaša objednávka bola čo najskôr vybavená. Ďakujeme
S pozdravom Andreashop Šaľa

mato

Pridané: 28. novembra 2016

• za 20 hodín od objednania som mal tovar doma

super,vrelo odporúčam

Dobrý deň, Maťo,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Dúfame, že aj naďalej budete nakupovať v našom internetovom obchode. Všetko dobré,

Eta tepovač

Pridané: 27. novembra 2016

• Všetok ponúkaný tovar je v reálnej cene.
  • %Ziadne

Každému doporučujeme akýkoľvek nákup,jedná sa o solventný obchod a prístup k zákazníkom.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčanie nášho internetového obchodu aj ďalším zákazníkom. Veríme, že zostanete našim verným zákazníkom.
S pozdravom,

PF

• Ziadne
  • Z dvoch položiek jedna nefunkcná!
  • Peniaze vyhodené do "luftu",
  • Velika vdaka!
  • Fatura Pavol

Ostatni budu mat mozno viac stastia !?

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobry deň, ďakujeme za informáciu. Ak pri prebratí tovaru zistíte, že je poškodený, nefunkčný, postupujte prosím podľa platných pravidiel reklamačného poriadku, ktorý nájdete na našej web stránke http://www.andreashopsala.sk... a kontaktujte reklamačné oddelenie - reklamcie@andreashop.sk. Naše reklamačné oddelenie celú záležitosť preverí a vybaví. S pozdravom,

DI

Pridané: 27. novembra 2016

• U niektorých produktov lepšia cena oproti konkurencii.
  • komunikácia - 2x som im volal ohľadom dostupnosti tovaru, 2x mi povedali, že sa mi ozvú a ani raz sa neozvali. Potvrdenie objednávky prišlo s nefunkčným linkom na sledovanie stavu objednávky a bez akéhokoľvek spätného kontaktu na infolinku alebo obchod..

Cena bola lepšia, ako u konkurencie a ponúkali aj iné drobnosti, ktoré som zháňal, teda som chcel zabiť viac múch jednou ranou (kefková hubica k vysávaču - alza to neponúka, asi je to cenovo banálna položka pre nich...)
Komunikácia s obchodom je zlá. Kupoval som vec, ktorú nemali skladom, ale potreboval som ju nabetón do 5prac. dní, ako deklarovali na svojej stránke. V e-maile potvrdzujúcom objednávku už bola uvedená doba vybavenia až 12dní. Na infolinke sú milí, ale stav objednávky Vám na počkanie nepreveria. Povedali, že sa ozvú späť, ale nestalo sa ani raz. Ani e-mailom sa neozvali...

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za reakciu. Za komunikačný problém sa ospravedlňujeme. Preveríme, technický problém s nefunkčným linkom. Problémy v komunikácii sa budeme snažiť eliminovať.
S pozdravom Andrea Shop Šaľa

Martin

Pridané: 25. novembra 2016

• cena. Na ňu sa ale iba snažia nalákať a potom ponúknuť iný tovar namiesto objednaného.
  • Predpokladané vybavenie objednávky za 4..12 dní, po ktorých oznámia, že tovar dodať nevedia.
  • Zmätočná komunikácia - zaznačia si v systéme možnosť dodávky alternatívneho tovaru (vystavený kus) ale mail pošlú za inú položku.

Ak kupovať, tak iba to, čo majú skladom. Overiť si, či sú naozaj schopní tovar dodať (ten,ktorý bol objednaný, nie alternatívny produkt) a v požadovanej kvalite (nový, nie predvádzaný kus).

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Žiaľ, produkty, ktoré ste si objednali, neboli skladom u externého dodávateľa a nevedel nám dať informáciu, kedy ich vie doručiť na náš sklad. Nie vždy je v našich silách to ovplyvniť.
Dúfame, že napriek tomu nestratíme Vašu priazeň. S pozdravom,

Avatar používateľa

Jozef

Pridané: 25. novembra 2016

• Rýchlosť dodávky
  • Prehľadné informovanie o zásielke
  • Zatiaľ nič

Tovar v poriadku a rýchlo dodaný (1,5 dňa).

• Bola pre vás táto recenzia užitočná?
  • Áno
  • Nie

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za reakciu. Pochvala zo strany zákazníka je pre nás najvačším hnacím motorom. Všetko dobré Vám želá Andrea Shop Šaľa

mikoslov

Pridané: 23. novembra 2016

• Lehota dodania, mala ponuka

Odporucam

Dobry den,

Dakuejme za nakup a spatnu vazbu. Web Andrea Shop Sala je nastaveny najma na vyhodnu cenu. Kompletnu ponuku najdete na nasom sesterskom webe www.andreashop.sk.

Prajeme pekny zvysok dna

S pozdravom,