• Žiadna
    • Neustála zmena dátumu doručenia na faktúre!!! našťastie som zvolila platbu pri preberaní tovaru v hotovosti
    • Na tovar čakám od 3.4.24, Dnes je 10.4, termín doručenia presunuli už minimálne 4.krát
    • Neodpovedajú na email
    • Žiadne info o dátume doručenia alebo dôvodu zdržania

Objednávku budem stornovať, pračku objednám cez inú firmu ktorá si zákazníkov váži.

• Celkom slušná podpora, rýchle kontaktovanie
    • Nefunguje stránka Andrea shopu Šaľa,horší prehľad o stave zásielky..

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme Vám za recenziu. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb a urobíme všetko pre to aby sa v budúcnosti sa na našej stránke takáto chyba nevyskytovala.

S pozdravom, Andreashop

• Arogantná komunikácia so zákazníkom

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov sa môžete vždy obrátiť na náš zákaznícky servis, kde Vám vždy radi pomôžeme. Kontaktovať nás môžete telefonicky na našej infolinke 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Príliš krátky koniec pre mna

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za recenziu. Veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie s doručením Vašej objednávky . Pri doručovaní niektorých objednávok môže dôjsť k meškaniu dodania. Žiaľ, aj to sa stalo vo Vašom prípade. Môžem Vás uistiť , že táto situácia nie je našim štandardom a verím , že sa nebude opakovať.
    V prípade nedostupnosti dopytovaného modelu snažíme zákazníkovi ponúknuť vhodnú alternatívu, ktorá je vo voľných kusoch skladom.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Tovar mi prisiel uplne iný ako som si objednala

Tovar som si zakúpil pred 5dnami…stále neprišiel

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Vašu objednávku evidujeme z Vašej strany so spôsobom úhrady na bankový prevod avšak bez úhrady k dnešnému dňu. Po úhrade objednávky Vám doručíme Vašu objednávku za 2-5 pracovných dní.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• neviete sa skutočne dopátrať stavu objednávky na internete a neexistuje telef. spojenie.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Chyba sa nestala s našej strany, keďže došlo k udaniu zlého telefónneho čísla zo strany zákazníka preto bola zásielka odmietnutá keďže kuriér kontaktoval osobu ktorej udané číslo patrí.

S pozdravom Janka z ANDREASHOP

• K produktu by som mala dostat aj darcek, ale ten nedorazil na adresu. Inac vybavenie objednávky bola velmi komplikovana, raz som zarezervovala vyrobok s vyzdvihnutím v Dunajskej Strede, ale tam nenasli moju rezerváciu. Strávila som skoro hodinu v predajni. Nakoniec musela som ho objednat, cakat na fakturu a zaplatit s bankovym prevodom (je to smiesme ze v dnesnej dobe sa nedá platit normálne kartou na internete), potom cakat dni a dostala som nekompletnú objednávku. Som velmi sklamaná.

• komunikácia

objednávka prijatá pred 10 dnami od vtedy žiadna informácia

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Po vyše týždni nič neprišlo, ani žiadna správa, tak som výrobok objednal v inom obchode.

Neodporúčam.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Po 10 dňoch od objednavky je tovar zaplatený, poslali mi fakturu, dotazník spokojnosti ale tovar stále neprišiel…

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Teplomer dorazil bez darceka ktory mal byt k produktu

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vaše kladné hodnotenie, veľmi si ho vážime. Veríme, že zostanete aj naďalej našim spokojným zákazníkom. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Blízko od mesta kde bývam
    • Dá sa platiť edenred darčekovým poukazom
    • Velký sortiment
    • Príjemný a nápomocný personál
    • Pomalé vybavenie objednávky
    • Prišiel som na predajňu a nefungoval systém

V stredu som objednával tovar ktorý bol na sklade v predajni, v sobotu o 13:35 mi bola doručená správa že si môžem balík prevzať a otváracie hodiny v sobotu sú do 12:00. Prvý email o prijatí mi prišiel už vo štvrtok teda nikto sa objednávky nechytil 2 dní. Keď som prišiel na predajňu zamestnancom nešiel systém za čo nemohli tak museli hľadať tovat čo tiež nenaznačuje profesionalitu.

• Veľmi zlá skúsenosť.

Objednaný tovar nebol doručený ani 11 dní od objednávky a zaplatenia vopred. Zásielka bola vyfaktúrovaná a tvárila sa ako odoslaná. Až po naliehaní a zisťovaní stavu objednávky bolo zistené, že tovar bol poškodený a doručený nebude vôbec. Chápem, že takáto situácia môže nastať, avšak neinformovať o vzniknutej situácii zákazníka je maximálne neprofesionálne.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar bol už používaný a takto zaslaný. Bez ochranného obalu a s viditeĺnými známkamu že nešlo o nový výrobok. Náklady za reklamovanie tovaru nevrátili všetky nechali si financie za dobierku. Toto iné eshopy nerobia. Preto tento eshop neodporúčam

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Krabica bola prelepovaná , ale nepoškodená. Žiaľ tovar v nej bol už používaný a prasknutý. Veľmi zlá skúsenosť.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujem za recenziu, Mrzí ma, že ste mali takú negatívnu skúsenosť. Spätná väzba od zákazníka je pre nás veľmi dôležitá , preto posuniem na príslušné oddelenie na preverenie pre skvalitnenie našich služieb. Prosím kontaktujte naše reklamačné oddelenie ohľadom vzniknutej situácie s Vašou objednávkou na [email protected] a naši kolegovia spravia všetko preto aby bola situácia vyriešená k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Tovar nedoruceny. V objednavke bol tovar dohodnuty na dobierku. Po tyzni pytali zalohu . Na dotaz o aku ciastku ide a kam uhradit nik nereagoval.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za Vašu recenziu. Po preverení Vašej objednávky sme zistili, že bola vytvorená na spôsob úhrady bankovým prevodom z Vašej strany. Deň po vytvorení objednávky 6/12 sme Vám poslali na Vami uvedenú e-mailovú adresu avízo pre zaplatenie Vašej objednávky. Ak si želáte zmenu spôsobu úhrady kontaktujte nás cez infolinku 031 590 18 18 alebo písomne cez kontaktný formulár na našom eshope - [email protected].

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Na pobočke Dun.Strede nevydali na základe objednávky tovar.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za Vašu recenziu. Vaša objednávka bola vytvorená cez náš e-shop cez košík s dodaním z centrálneho skladu na osobný odber na predajni v Dunajskej Strede so spôsobom platby cez bankový prevod. V takomto prípade je taký postup s objednávkou, že po evidovaní úhrady objednávky na náš účet expedujeme objednávku na Vami vybraté odberné miesto kde po uložení dostáva zákazník avízo cez sms správu o možnosti vyzdvihnutia zásielky a až potom je zákazníkovi takáto objednávka vydatá. Ak zákazník chce zaplatiť priamo na predajni danú objednávku je potrebné si vytvoriť 24 hodinovú rezerváciu cez tlačidlo "KLIKNI A VYZDVIHNI" a po vytvorení rezervácie môže si zákazník ísť vyzdvihnúť rezervovaný produkt na predajni.

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

Celkovo by sa mohlo zlepšiť, neochota, neviem kde majú sklad, ale v porovnaní ostatnými obchodmi, keď objednám z internetu na druhý deň mám tovar, alebo aj za hodinu môžem vyzdvihnúť, už som dostala 4 sms,ale pre tovar kedy môžem ísť to nie, a ani neni platba pri vyzdvihnutí. Strata času.... 2019 obchod roka..... Možno vtedy, ale už prešli 4 roky... treba obnoviť systém

S pozdravom Janka z ANDREA SHOP

• Stranka dobre nefunguje, nemala som moznost platit kartou, tak som zaplatila prevodom na ucet. Zasielkovna napriek tomu pyta platbu znova - vraj som vybrala moznost dobierky.