• Prehľadnosť stránky a veľký sortiment produktov
    • Neviem asi nemá slabiny

Dobrá ponuka výrobkov

Dobrý deň, Štefan,
    nesmierne náš teší Vaše kladné hodnotenie! Je to pre nás obrovská motivácia do ďalšej práce.Ak si nájdete chvíľku, zahlasujte za náš eshop aj v súťaži o Shop roka 2016-:
    Pekný deň želá Andrea Shop

• prijateľné ceny
    • pri doručovaní na poštu v Šali (andreashop šaľa sídli v šali) by bolo fajn neúčtovať cenu dopravy ako do Košíc resp. po SK....

inak ok

• CENA
    • OK

OK

Dobrý deň, Jan,
    ďakujeme za Váš nákup. Máme radosť, že ste s našimi službami a tovarom spokojný.
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• Obchod vôbec nekomunikuje, neberú telefón, neodpovedajú na mail.

Dobrý deň, Sara,
    mrzí nás Vaša negatívna reakcia. Kolegyňa so zákazníckeho oddelenia Vás kontaktovala mailom 23.11. s informáciou , že jeden z produktov, ktorý ste si objednali nie je dostupný, či môžeme dodať zvyšok. Na tento mail ste nereagovali. O chvíľu sa s Vami kolegyňa spojí telefonicky a dohodne detaily, aby Vaša objednávka bola čo najskôr vybavená. Ďakujeme
    S pozdravom Andreashop Šaľa

• za 20 hodín od objednania som mal tovar doma

super,vrelo odporúčam

Dobrý deň, Maťo,
    ďakujeme za Vaše hodnotenie. Dúfame, že aj naďalej budete nakupovať v našom internetovom obchode. Všetko dobré,
    Andrea Shop Šaľa

• Všetok ponúkaný tovar je v reálnej cene.
    • %Ziadne

Každému doporučujeme akýkoľvek nákup,jedná sa o solventný obchod a prístup k zákazníkom.

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Ďakujeme za kladné hodnotenie a odporúčanie nášho internetového obchodu aj ďalším zákazníkom. Veríme, že zostanete našim verným zákazníkom.

• Ziadne
    • Z dvoch položiek jedna nefunkcná!
    • Peniaze vyhodené do "luftu",
    • Velika vdaka!
    • Fatura Pavol

Ostatni budu mat mozno viac stastia !?

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

Dobry deň, ďakujeme za informáciu. Ak pri prebratí tovaru zistíte, že je poškodený, nefunkčný, postupujte prosím podľa platných pravidiel reklamačného poriadku, ktorý nájdete na našej web stránke http://www.andreashopsala.sk/reklamacie a kontaktujte reklamačné oddelenie - [email protected]. Naše reklamačné oddelenie celú záležitosť preverí a vybaví. S pozdravom,
    Andrea Shop Šaľa

• U niektorých produktov lepšia cena oproti konkurencii.
    • komunikácia - 2x som im volal ohľadom dostupnosti tovaru, 2x mi povedali, že sa mi ozvú a ani raz sa neozvali. Potvrdenie objednávky prišlo s nefunkčným linkom na sledovanie stavu objednávky a bez akéhokoľvek spätného kontaktu na infolinku alebo obchod..

Cena bola lepšia, ako u konkurencie a ponúkali aj iné drobnosti, ktoré som zháňal, teda som chcel zabiť viac múch jednou ranou (kefková hubica k vysávaču - alza to neponúka, asi je to cenovo banálna položka pre nich...)
    Komunikácia s obchodom je zlá. Kupoval som vec, ktorú nemali skladom, ale potreboval som ju nabetón do 5prac. dní, ako deklarovali na svojej stránke. V e-maile potvrdzujúcom objednávku už bola uvedená doba vybavenia až 12dní. Na infolinke sú milí, ale stav objednávky Vám na počkanie nepreveria. Povedali, že sa ozvú späť, ale nestalo sa ani raz. Ani e-mailom sa neozvali...

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za reakciu. Za komunikačný problém sa ospravedlňujeme. Preveríme, technický problém s nefunkčným linkom. Problémy v komunikácii sa budeme snažiť eliminovať.
    S pozdravom Andrea Shop Šaľa

• cena. Na ňu sa ale iba snažia nalákať a potom ponúknuť iný tovar namiesto objednaného.
    • Predpokladané vybavenie objednávky za 4..12 dní, po ktorých oznámia, že tovar dodať nevedia.
    • Zmätočná komunikácia - zaznačia si v systéme možnosť dodávky alternatívneho tovaru (vystavený kus) ale mail pošlú za inú položku.

Ak kupovať, tak iba to, čo majú skladom. Overiť si, či sú naozaj schopní tovar dodať (ten,ktorý bol objednaný, nie alternatívny produkt) a v požadovanej kvalite (nový, nie predvádzaný kus).

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

mrzí nás Vaša negatívna skúsenosť. Žiaľ, produkty, ktoré ste si objednali, neboli skladom u externého dodávateľa a nevedel nám dať informáciu, kedy ich vie doručiť na náš sklad. Nie vždy je v našich silách to ovplyvniť.
    Dúfame, že napriek tomu nestratíme Vašu priazeň. S pozdravom,

• Rýchlosť dodávky
    • Prehľadné informovanie o zásielke
    • Zatiaľ nič

Tovar v poriadku a rýchlo dodaný (1,5 dňa).

Reakcia obchodu Andreashop Šaľa

ďakujeme za reakciu. Pochvala zo strany zákazníka je pre nás najvačším hnacím motorom. Všetko dobré Vám želá Andrea Shop Šaľa

• Lehota dodania, mala ponuka

Odporucam

Dobry den,

Dakuejme za nakup a spatnu vazbu. Web Andrea Shop Sala je nastaveny najma na vyhodnu cenu. Kompletnu ponuku najdete na nasom sesterskom webe www.andreashop.sk.

Prajeme pekny zvysok dna

Andrea Shop Sala

• Nizke ceny.Tovar doruceny v poriadku.Vyborna komunikacia.

Dobry den Jaja,

Dakujeme Vam za nakup, Vasa spokojnost nas velmi tesi. Budeme sa tesit na Vasu dalsiu navstevu :)

Pekny vikend prajeme

Andrea Shop Sala

• Ak tovar nie je obchodu k dispozícii, tak by zákazník mal byť informovaný o ďalšom postupe a nenechať ho zákazníka čakať bez informacii.

Dobry den,

Vasej skusenosti s nakupom u nas je nam nesmierne luto. Aj na zaklade Vasej recenzie sme preverili interny postup a vyvodili dosledky, aby sme podobne situacie eliminovali. Pevne verime, ze sme sa "nevideli" naposledy.

Pekny den

• Dobré ceny
    • Na internete je napísané, že tovar je na sklade a pri tom to tak nebolo a tovar mal nakoniec dodaciu dobu 4 až 12 dní!

S ponukou a aj s cenami tovaru som spokojná. Jediné s čím som nebola spokojná bola dostupnosť tovaru.

Dobry den Libelle,

Dakujeme Vam za nakup a recenziu. Za komplikacie pri Vasom nakupe sa Vam ospravedlnujeme. Preverili sme Vasu objednavku a zjednali napravu, aby sa podobny problem neopakoval. Ak Vas nieco z nasej ponuky zaujme, pevne verime, ze sa "uvidime" opat :)

Pekny zvysok dna

S pozdarvom,

• dobra cena

dobrý obchod

Dobry den Mako,

Dakujeme Vam za nakup a recenziu. Bolo nam potesenim, ze ste vyuzili nase sluzby.

Andrea Shop

• Pobocka v BA
    • Vyhodnejsie ceny
    • Snaha vyjst v ustrety zakaznikovi

Ja som maximalne spokojny, kludne odporucim znamim. Velka snaha z ich strany vyjst v ustrety zakaznikovi.

Dobry den Maxim,

Dakujeme Vam za krasnu spatnu spatnu vazbu a rovnako tak dakujeme, ze ste sa rozhodli vyuzit nase sluzby. V pripade, ze Vas z nasej ponuky cokolvek zaujme, velmi radi u nas opat privitame Vas, alebo Vasich znamych. Bude nam potesenim.

Pekny zvysok dna

Maximálna spokojnosť.

Dobry den,

Verime, ze obchod je dobry vtedy, ked je na jeho konci uplne spokojny zakaznik, preto sa z Vasej skusenosti s nasimi sluzbami velmi tesime.

Dakujeme Vam za nakup a prajeme pekny den

Andrea Shop Sala

• rýchle dodanie od objednania tovaru
    • zatiaľ som nezistila žiadne

S objednaným tovarom som spokojná

Dobry den,

Dakueme Vam krasna za nakup a recenziu. Vasa spokojnost nas velmi tesi. Ste u nas kedykolvek vitana.

• dlhé dodacie lehoty

pevne nervy na čakanie tovaru

Dobry den,

V prvom rade dakujeme, ze ste sa rozhodli vyuzit nase sluzby a zaroven sa Vam ospravedlnujeme za neprijemnosti spojene s tym spojene.
    Objednavali ste tovar na objednavku, kde Vam po styroch kalendarnych dnoch od zaslania objednavky nasi operatori oznamili, ze je tovar nedostupny na zaklade informacii od nasho dodavatela, ktory dovtedy viedol tovar s informaciou, ze je dostupny. Aj na zaklade Vasej objednavky sme model prehodnotili a stiahli ho z ponuky na stranke www.andreashopsala.sk, aby sa podobna neprijemnost uz nezopakovala.
    Pokial by Vas cokolvek z nasej ponuky v bududnosti zaujalo, pevne verime, ze nam date sancu napravit si reputaciu u Vas. Ste u nas vzdy vitani.

Pekny zvysok dna prajeme a este raz sa Vam za tieto komplikacie ospravedlnujeme.

Andrea Shop Sala

• rychle dodanie, dostupnu cenu
    • dodavka v ktorej bol doruceny tovar

Tovar bol objednany v piatok a dodany prekvapivo v pondelok. Velmi ocenujem ochotu a rychle vybavenie predlzenej zaruky pracky prostrednictvom mailu.

Dobry den Lucia,

Dakujeme Vam velmi pekne za nakup a recenziu. Sme velmi radi, ze ste boli s nakupom spokojna.

Ak Vas mozem poprosit, napiste mi prosim Vas, aky bol problem pri doruceni s dodavkou, aby sme mohli podobnemu problemu predist do buducna na [email protected]

Pekny vecer Vam prajem
    Peter Kincel