Spokojnosť

volala som im a neboli mi schopny, dorucit navod na pouzite, kozmeticky stroj bol pouzity, co ma sokovalo, bol pouzivany v krabicke chumace spinky a rucka ozonizera bola spinava. bolo vidiet ze som to nebola ja ktora to otvara prvy krat. predavaju mozno repasovane stroje ja neviem. dodnes mi neprislo vysvetlenie.

Tovar bol dodaný nad moje očakávanie rýchlo ďakujem

• Nakup 2x bez vyhrad. Zatial 100% spokojnost

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše vynikajúce hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Super. Telefonicky sme doriešili nejaké drobnosti, vybavené boli hneď na druhý deň

• rýchle doručenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• rýchle doručenie objednaného tovaru

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Nakup/ dorucenie rychle, vsetko super. Jedine, co ma trochu zarazilo, a udrelo hned do oci, Made in China... na obale, ale dnes uz je asi vsetko odtial...

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vážený zákazník ďakujeme za Vaše hodnotenie. Sme radi, že ste s nákupom u nás spokojní. Tešíme sa na Váš ďalší nákup.

Rýchla dodávka.

Hodnotím kladne

Super obchod, rýchle doručenie

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Tovar objednaný a do troch dni som ho mal.Rychle vybavenie

Súper obchod

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Hodinky nefunkčné, myslel som si, že na príčine bola batéria, no po výmene novej baterky žiadna zmena, hodinky išli do smetného koša. Za málo peňazí málo muziky.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Vzniknutá situácia nás veľmi mrzí, tovar Vám bez problémov vymeníme.

• Oceňujem veľmi ústretový a flexibilný prístup. Objednaný tovar ktorý nebol na sklade veľmi ochotne vymenili za iný ktorý na sklade bol a do 2 dní vrátili na účet rozdiel v cene. Dodanie v nasledujúci pracovný deň

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

• Expresná dodávka, aj keď som objednávala v piatok večer a platila cez faktúru.

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Rýchle dodanie tovaru, široký sortiment

Reakcia obchodu Zdravynakup.sk

Rýchle dodanie tovaru v bez chybnom stave.

• rýchlosť dodania,
    • dobrá cena