• Rýchlosť dodania
    • Komunikácia
    • Ústretovosť

Reakcia obchodu Wilsondo.sk

Veľmi nás teší Vaša pozitívna spätná väzba.
    Spokojnosť zákazníka je pre nás na prvom mieste, preto sa mu snažíme vždy čo najlepšie poradiť.
    Nech Vám tovar slúži dlhé roky v spokojnosti.

Wilsondo.sk

• rýchlosť
    • ochota poradiť a pomôcť s výberom matraca

Som úplne nadšený svojou skúsenosťou s matracom, ktorý som si sem zakúpil (Wilsondo Penový matrac Wilsondin 140x200 s 2 vankúšmi) .
    Po niekoľkých týždňoch používania môžem s istotou povedať, že je to jednoducho najlepší matrac, aký som kedy vlastnil. Jeho pohodlnosť je úžasná - každú noc sa cítim, akoby som spal na oblakoch. Jeho podpora tela je dokonalá, čo mi pomáha získať skvelý nočný odpočinok a zbaviť sa bolesti chrbta, ktorá ma trápila dlhé roky. Navyše, jeho dizajn a kvalita spracovania sú neskutočné.

Okrem toho by som rád zdôraznil vynikajúcu funkcionalitu tohto matraca. Jeho praktické úchyty sú užitočné a zjednodušujú manipuláciu s ním. Presun a otáčanie matraca sa stali oveľa jednoduchším procesom, čo mi ušetrilo čas a energiu. Tieto úchyty sú naozaj výhodou, ktorá robí tento matrac ešte príťažlivejším a funkčnejším produktom.

Navyše, ma veľmi potešili aj vankúše, ktoré boli súčasťou tohto matraca. Ich kvalita a pohodlie len umocňujú celkový zážitok z každej spánkovej hodiny. S manželkou sme s výberom spokojní a úplne nás teší, že sme sa rozhodli pre tento produkt.

Rád by som tiež poďakoval pracovníkom spoločnosti Wilsondo za ich pomoc a rady pri výbere matraca. Ich odborné znalosti a ochota poradiť nám veľmi pomohli pri rozhodovaní. Celkovo sme s nákupom nesmierne spokojní a nemôžeme si predstaviť lepšiu investíciu do nášho spánku.

Pokiaľ ide o nákup cez internetový eshop, musím priznať, že som bol pôvodne trochu skeptický. Nemal som s tým dobré skúsenosti v minulosti. Avšak, táto skúsenosť ma vyvrátila. Proces nákupu bol jednoduchý a spoľahlivý, a to vďaka profesionálnemu prístupu spoločnosti Wilsondo. Teraz som presvedčený, že nákup cez internet môže byť rovnako spoľahlivý ako nákup v kamennom obchode. E-shop spoločnosti Wilsondo ma prekvapil a teším sa na ďalší nákup u nich.

Reakcia obchodu Wilsondo.sk

ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a spätnú väzbu.
    Sme veľmi radi, že ste spokojný s tovarom od nás a že jeho kvalita spĺňa všetky Vaše očakávania.
    Vaša skúsenosť s komunikáciou nás veľmi teší a veríme že si náš internetový obchod vyberiete aj nabudúce, nakoľko Vaša spokojnosť je u nás najväčšou prioritou.
    Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek otázky, neváhajte sa na nás obrátiť.
    Prajeme Vám pekný deň.

S pozdravom, Wilsondo

• Ochota rýchlosť vybavenie

Príjemný dobrý deň.
    Ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Veľmi si to vážime.
    Sme veľmi radi, že ste boli spokojný s rýchlosťou doručenia postele.
    Snažíme sa s každú objednávku doručiť čo najrýchlejšie.
    Nech Vám posteľ dlho slúži.
    Prajeme pekný deň.
    S tukaním pozdravom

Wilsondo :-)

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Fantastický prístup a ochota s doručením.

Reakcia obchodu Wilsondo.sk

Príjemný dobrý deň pani Lenka !

Ďakujeme za Vašu úžasnú a povzbudzujúcu recenziu! Veľmi nám robí radosť vidieť, že naša práca má zmysel. Teší nás, že ste spokojná s dodaním a komunikáciou, ktorú sme Vám poskytli. Snažíme sa, aby sme našich zákazníkov včas upozornili na termín dodania objednávky. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou a najlepšiou odmenou. Veríme, že ste s pohovkou a kreslom spokojná a skrášľuje Váš domov a spríjemňuje oddychový čas.
    Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky, tak píšte alebo volajte na naše zákaznícke oddelenie. Kolegyne Vám ochotne pomôžu a poradia :-)
    Prajeme krásny deň.

Vaše Wilsondo :-)

• Rychle dorucenie, ochotny personal vo vsetkom pptadi vsetko bolo Ok

Dobrý deň pani Dominika,
    Veľmi nás teší Vaša pozitívna spätná väzba.
    Snažíme sa tovar čo najrýchlejšie doručiť k našim zákazníkom.
    Nech Vám matrace slúžia dlhé roky v spokojnosti.

Wilsondo.sk

• Prehľadné, praktické riešenie e-shopu :)
    • Fajn výber
    • Výhodná cena
    • Vlastný kuriér ✅️, navyše veľmi milý a ochotný

Dobrý deň.
    Ďakujeme, že ste si našli čas na recenziu.
    Veľmi nás teší Vaša pozitívna skúsenosť s naším obchodom aj so šoférom.
    Spokojnosť naších zákazníkov je pre nás na prvom mieste.
    Už teraz sa tešíme na ďalší nákup!
    Prajeme všetko dobré.

S pozdravom Vaše Wilsondo :-)

• Rýchlosť
    • Veľká ochota poradiť a pomôcť
    • Kvalita tovaru

Výborný eshop. Nakupujem už asi desiaty krát. Vždy sa rada vraciam, pretože mi nikde nebol poskytnutý tak kvalitný servis, služby a tovar. Odporúčam.

Dobrý deň pani Otília.

Teší nás, že ste boli vždy spokojná s kvalitou našich ponúkaných tovarov a s našími službami. Taktiež si ceníme Vašu poznámku ohľadom našej prepravy. Našim cieľom je zabezpečiť, aby Vaša objednávka dorazila v bezpečí a nepoškodená . Vaša spokojnosť je pre nás najlepšou odmenou.
    Chceme, aby ste vedeli, že udržiavanie spokojnosti a dobrej skúsenosti zákazníkov zostáva našou prioritou a nikdy sa neprestaneme snažiť zachovať tieto hodnoty. Ďakujeme Vám za Vašu vernosť a za to, že ste si našli čas zdieľať Vašu pozitívnu skúsenosť s nákupmi v našom eshope.
    Ak budete mať v budúcnosti akékoľvek ďalšie požiadavky alebo otázky, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám budeme k dispozícii.
    Prajeme krásny zimný čas.
    S tukaním pozdravom

• Široký výber
    • Prehľadná stránka
    • Bezkonkurenčné ceny
    • Perfektný prozákaznícky prístup
    • Rýchlosť dodania
    • Veľmi milý a ochotný šofér
    • Kvalita

Celý nákup od A po Z hodnotím na výbornú. Stránka prehľadná, čo som potrebovala som sa dozvedela. Kreslo ušiak je veľmi pohodlné, príjemné a kvalitné! Bol to síce darček, ale už teraz je on bitka. Kto ešte váha nad kúpou tak neváhajte ! Slečny na infolinke ochotne poradili. Kreslo prišlo ešte skôr, ako sme čakali. O doručení nás informovali dva dni vopred a v deň doručenia nám polhodinu pred volali, čo pokladám ze nesmiernu výhodu. Človek tak nemusel doma trčat celý deň a čakať na kuriéra, ktorý bol mimochodom veľmi milý a ochotný a len ma utvrdil v tom, že môj nákup nebol určite posledný! Ďakujeme.

Dobrý deň.
    ďakujeme Vám za pozitívnu recenziu a Vašu dôveru v naše služby.
    Sme veľmi radi, že ste spokojná s našou komunikáciou a spôsobom, akým Vás informujeme o stave Vašej objednávky. Naša snaha je vždy mať spokojných zákazníkov a veľmi nás teší, že sa nám to aj darí.
    Ak by ste mali v budúcnosti otázky alebo ďalšie požiadavky, neváhajte nás kontaktovať.
    Veľmi radi a ochotne pomôžeme. Prajeme pekný deň!

Wilsondo :-)

• Dohodnute informácie ohľadom doručenia
    • Ochotný kuriér
    • S predstihom som vedela kedy príde, aby som sa včas mohla dostaviť na adresu

Dobrý deň pani Petra.

Ďakujeme za ochotu pridať recenziu pre náš internetový obchod.
    Veľmi nás teší Vaša pozitívna skúsenosť s nákupom.
    Dúfame, že Vaša objednávka nebola posledná.
    Prajeme pekný deň.

Wilsondo - internetový obchod

• Ochota

Tovar mi prišiel veľmi rýchlo a som s ním spokojná.

Dobrý deň pani Andrejka.

Ďakujeme, že ste si v dnešnej uponáhľanej dobe našli čas na pridanie hodnotenia pre nás internetový obchod.
    Veľmi nás teší, že ste s objednávkou spokojná ako aj s jej doručením.
    Snažíme sa vyhovieť každému zakazníkovi a ich spokojnosť je pre nás najvyššou prioritou.
    Ešte raz ďakujeme za spätnú väzbu a prajeme všetko dobré.
    S pozdravom tukana

internetový obchod Wilsondo :-)

• Ústretovosť k zákazníkovi
    • Ochota
    • Rýchlosť

Príjemný dobrý deň.
    Ďakujeme, že ste si našli čas na recenziu.
    Veľmi nás teší Vaša pozitívna skúsenosť s naším obchodom.
    Spokojnosť naších zákazníkov je pre nás na prvom mieste.
    Už teraz sa tešíme na ďalší nákup!
    Prajeme všetko dobré.

S pozdravom Vaše Wilsondo :-)

• Bezproblemove dorucenie
    • Ochotny telefonicky servis

Bezproblemove dorucenie a celkovy nakup. Velmi ochotne slecny mi poradili po telefone a odpovedali na moje otazky. S nakupom som spokojna a nebudem vahat objednat opat.

Reakcia obchodu Wilsondo.sk

Dobrý deň pani Vladimíra.

Veľmi nás teší, že ste si našli čas ohodnotiť náš internetový obchod.
    Spokojnosť naších zákazníkov je pre nás veľmi dôležitá a kladieme ju na prvé mieto.
    Taktiež si veľmi ceníme, že sa Vám páčila komunikácia a spôsob, akým odpovedáme naším zákazníkom.
    Už teraz sa nevieme dočkať na Váš ďalší nákup!
    Ak by ste mali v budúcnosti akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať.

S pozdravom tím Wilsondo :-)

• Bola som informovana o zasielke rychlo a v poriadku bola dorucena mily a ochotny kurier

Dobrý deň.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru.
    Veľmi nás teší Vaša dobrá skúsenosť s naším obchodom.
    Veríme, že Váš nákup nebol posledný .