• Horibilna a velmi slaba kvalita nabytku.

Dobrý deň p. Silvia,

mrzí nás vzniknutá situácia! O Vašej nespokojnosti sme sa dozvedeli až z tejto recenzie, preto sme Vás okamžite kontaktovali. Sme každopádne radi, že v spoločnom telefonáte sme si spolu prešli všetky Vaše výhrady k nábytku a vieme ich vyriešiť veľmi rýchlo a jednoducho cez reklamáciu. Reklamáciu u nás vyriešite veľmi rýchlo a jednoducho cez náš web, bez nutnosti zasielať tovar.

• Mizerná kvalita tovaru

Dobrý deň, pán Patrik,

mrzí nás vzniknutá situácia! Ak Vám tovar nevyhovuje, určite ste nás mali kontaktovať predtým ako ste sa rozhodli nás hodnotiť. Sme každopádne radi, že na základe tejto recenzie Vás kontaktoval kolega z Reklamačného oddelenia a budeme Vás problém riešiť. Veríme, že tento problém sa nám podarí vyriešiť k vašej spokojnosti.

• Cenovo dostupné
    • Rýchle doriešenie reklamácii k spokojnosti zákazníka
    • Nekvalitne vyrobený tovar
    • Poškodený tovar

Dobrý deň, pán Ladislav,

mrzí nás Vaša nespokojnosť. Sme každopádne radi, že sme Vašu reklamáciu vyriešili rýchlo a k Vašej spokojnosti.
    S pozdravom Wilsondo.sk

• Príspevok bol odstránený na žiadosť autora príspevku.

• Rýchle dodanie, kvalitná a presná prezentácia tovaru
    • Tovar neprišiel v TOP kvalite, kancelársky stôl má viditeľné poškodenia dosiek.

Prehľadne prezentované produkty na webovej stránke, veľmi dobre komunikované dodanie a dodanie včas.

Dobrý deň pani Adela!

Ďakujeme že ste si v tejto uponáhľanej dobe našli čas na pridanie recenzie pre náš e-shop.
    Veľmi si vážime Vaše slová a teší nás, že ste bola spokojná s rýchlosťou a kvalitou našej služby doručenia.
    Snažíme sa, aby sme našich zákazníkov včas upozornili na termín dodania objednávky, aby si vedeli efektívne zariadiť svoj čas. Taktiež si veľmi ceníme poznámku o prezentácii naších produktov. Ak ste s kvalitou tovaru nespokojná, môžete to riešiť s naším reklamačným oddelením. Kolegovia Vám určite radi a ochotne pomôžu :-)
    Veríme, že napriek Vašej skúsenosti nám dáte v budúcnosti šancu, aby sme Vás presvedčili o kvalite naších ponúkaných tovarov.
    Prajeme všetko dobré! S pozdravom

Wilsondo :-)