• nakúpil v obchode Wellenmark pred 1 mesiacom

Uzasny servis nadmieru sme boli vsetci spokojny. Aj objednavatelka aj obdareny. Uplne tip top podla poziadaviek splnene. Super. Odporucam. Kvalitne vyrobky, krasny dizajn, uzasny pristup.

• Skvelá komunikácia
    • Ochotný personál
    • Rýchla dodávka

Všetko bez problémov, už som aj odporučil kamarátom :)

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 2 mesiacmi

• Nakupujem tu pravidelne, nakoľko slečna, ktorá koše robí si veľmi dáva záležať na celkovom výsledku.ešte ani raz ma nesklamali. Krásne koše za veľmi prijateľné ceny. Všetkým len odporúčam.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 2 mesiacmi

Veľmi som bola spokojná, nebolo zo prvý krát čo som objednala darčekový kos pre svojich rodičov a opäť som bola veľmi spokojná. Veľmi rýchla donáška, vybavené rýchlo, výrobky super. Ďakujem. Z. Canada

• Dobrý výber darčekových kosov
    • Ochotný personál
    • Dobrá komunikacia
    • Doručené v želaný deň
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 mesiacmi

• Ojednávka aj doručenie bez problémov.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 mesiacmi

Rýchle dodanie, milý personál a kvalitný sortiment

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 4 mesiacmi

• Poslali mi starú čokoládu a nevrátili mi peniaze!

Reakcia obchodu Wellenmark

Váš podnet sme konzultovali aj so samotným výrobcom čokolády Venchi. Na základe zhodnotenia obrázkov, ktoré ste nám poskytli, zjavne nejde o starú čokoládu, pretože v reze vyzerá bonbón v poriadku- náplň je tekutá a čokoláda bez závad. Naša čokoláda je uložená v chladenom sklade (18°C) a záručná doba bonbónov, ktoré sme Vám zaslali, je ešte viac ako rok. V čase, kedy bola Vaša objednávka spracovaná a odoslaná, bola vonkajšia teplota cca 28°C. Taky veľký teplotný rozdiel mohol mať na čokoládu vplyv, čo sa prejavilo vyzrážaním cukrových kryštálikov na povrchu bonbónov.

Naozaj nás veľmi mrzí, že došlo k vizuálnej zmene čokolády, ale vek je určite v poriadku.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 4 mesiacmi

• Krasne balenie, expresne dodanie
    • To, ze balenie do darcekoveho kosa je za priplatok sa dozviete az na konci objednavky.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

• Jednoduchý spôsob ako poslať mame darček k narodeninám z ďaleka.
    • Jednoduché objednanie, dodanie promptne .

Velmi spokojny

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

s nákupom som maximálne spokojná, promtne vybavená objednávka,milý prístup a hlavne vyskladanie darčekového koša na mieru ,kde si môžem vybrať produkty podľa želania obdarovaného.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

Urcite vyuzijem sluzby tejto firmy. Stopercentna spokojnost, super servis, rychle dorucenie. Dakujem

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 6 mesiacmi

• Rýchle​ spracovanie objednávky a doručenie zásielky
    • Dobrý výber
    • Prehľadná stránka
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 6 mesiacmi

Extremely professional; highly recommended!

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 7 mesiacmi

• TOP prozákaznícky prístup, aký som kedy zažil :)
    • Rýchla komunikácia
    • Rýchle dodanie
    • Nadštandardné riešenie objednávky

Nákup v tomto obchode určite odporúčam. Dávam 12 bodov z 10 :)

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 7 mesiacmi

S Wellenmarkom som veľmi spokojná. Vždy mi pripravili nádherný darčekový kôš a doručený mi bol vždy presne na dohodnutý termín. Cením si ich vysokú profesonalitu.

• Velmi rychly servis
    • Ponuka sortimentu
    • Moznost vyskladat si vlastny kos

Velmi ochotny pristup a mily personal.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 7 mesiacmi

• Bol pekné zabalený a chránený v krabici . Už teraz uvažujem o objednávke na druhý rok v apríli na životné jubileum svojej najlepšej priateľke do Prahy . Dúfam že sa to bude dať zrealizovať.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 7 mesiacmi

• Odporúčam , veľmi rýchla donaska ;)