• nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 týždňami

Uzasny vyber, velmi rychle vybavenie objednavky, a mila obsluha.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 týždňami

• Vyborny vyber kvalitnych veci na akekolvek prilezitosti, rychla priprava objednavky,prijemny personal

• Rozmanity sortiment
    • Moznost zaslania objednavky postou
    • Kvalitne produkty
    • Ziadnu nevyhodu som nezaregistroval
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 1 mesiacom

• Vyskladanie darčekového koša podľa seba a doručenie až ku dverám.
    • Zatiaľ žiadne nevýhody

Pekny dnik!
    Uz aj som Vas obchod doporucila priatelom a znamym tu v Canade. Prvykrat som vase sluzby pouzila pred par dnami, lebo som chcela potesit syna s darcekovym kosom k jeho 40 im narodeninam. Trosku som sa obavala, lebo som o vasej sluzbe pred tym nikdy nevedela, ale som si povedala, vyskusam. Musim sa vam priznat ze som velmi milo prekvapena. Okamzite my bolo oznamene ze objednavku ste dostali, prijali, a postupne vsetko co sa s nou dialo kym neprisla az k mojmu synovi. Dakujem Vam! Krasne ste aj pozdrav presne tak isto napisali ako som si to zelala, a kosik presne tak vyzeral ako na obrazku, lebo syn sa s nim s velkym usmevom vyfotil.

Zo srdca dakujem, Livia K, Ottawa,Canada

PS.Skoda ze som nemohla "selectovat"uheracik ani iny z tych udenych vyrobkov ktore mate na vasej stranke, ale urcite je na to dovod.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 2 mesiacmi

Objednavka prebehla bez problemov. Moje otazky, kt. som mala mi boli zodpovedane do 24h prostrednictvom emaila. Rozhodne Vasu stranku vyuzijem. Dakujem

• Vyborny web-obchod.
    • Dobry zakaznicky servis.
    • Tovar bol aj v predvianocnom zhone doruceny nacas.
    • Ak bude prijemcom obsah darcekoveho kosa chutit, urcite tu rada nakupim zas.
    • Darcekovy kosik bol zabaleny tak, ze pri doprave sa krabice (papierove a plechovky) pokrcili. Flase nastastie rozbite neboli. Na krabici nebolo ozvnacene ktorou stanou hore.

• Love it!

Vyborna sluzba, darcek dorazil kozmickou rychlostou, obdarovany velmi spokojny, opat pouzijem. Zasielka objednana z USA na Slovensko; perfect service.

• Vhodny vyber, rychla dodavka

Ja zijem v Spojenych Statoch, takze si cenim obchopne sluzby na dialku.
    Vlastnik podniku ososbne zariadoval moju prvu objednavku lebo moja situacia bola komplikovanejsia. Urcite by som si objednala z tohto podniku.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 2 mesiacmi

• Vyborny vyber kvalitnych vyrobkov na darovanue ale aj pre vlastne potesenie a maskrtenie
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 2 mesiacmi

Super sluzby! Dorucene na cas! Telefonat kedze nemali jeden produkt a zistovali ci mozu nahradit niecim inym! Spokojnost

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 mesiacmi

Rychle spracovanie a odoslanie objednavky, siroky sortiment. Urcite odporucam.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 3 mesiacmi

Uzasny servis nadmieru sme boli vsetci spokojny. Aj objednavatelka aj obdareny. Uplne tip top podla poziadaviek splnene. Super. Odporucam. Kvalitne vyrobky, krasny dizajn, uzasny pristup.

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 4 mesiacmi

• Skvelá komunikácia
    • Ochotný personál
    • Rýchla dodávka

Všetko bez problémov, už som aj odporučil kamarátom :)

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

• Nakupujem tu pravidelne, nakoľko slečna, ktorá koše robí si veľmi dáva záležať na celkovom výsledku.ešte ani raz ma nesklamali. Krásne koše za veľmi prijateľné ceny. Všetkým len odporúčam.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

Veľmi som bola spokojná, nebolo zo prvý krát čo som objednala darčekový kos pre svojich rodičov a opäť som bola veľmi spokojná. Veľmi rýchla donáška, vybavené rýchlo, výrobky super. Ďakujem. Z. Canada

• Dobrý výber darčekových kosov
    • Ochotný personál
    • Dobrá komunikacia
    • Doručené v želaný deň
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 5 mesiacmi

• Ojednávka aj doručenie bez problémov.
  • nakúpil v obchode Wellenmark pred 6 mesiacmi

Rýchle dodanie, milý personál a kvalitný sortiment

• nakúpil v obchode Wellenmark pred 6 mesiacmi

• Poslali mi starú čokoládu a nevrátili mi peniaze!

Reakcia obchodu Wellenmark

Váš podnet sme konzultovali aj so samotným výrobcom čokolády Venchi. Na základe zhodnotenia obrázkov, ktoré ste nám poskytli, zjavne nejde o starú čokoládu, pretože v reze vyzerá bonbón v poriadku- náplň je tekutá a čokoláda bez závad. Naša čokoláda je uložená v chladenom sklade (18°C) a záručná doba bonbónov, ktoré sme Vám zaslali, je ešte viac ako rok. V čase, kedy bola Vaša objednávka spracovaná a odoslaná, bola vonkajšia teplota cca 28°C. Taky veľký teplotný rozdiel mohol mať na čokoládu vplyv, čo sa prejavilo vyzrážaním cukrových kryštálikov na povrchu bonbónov.

Naozaj nás veľmi mrzí, že došlo k vizuálnej zmene čokolády, ale vek je určite v poriadku.