• Rychle a bezproblémové objednanie,doručenie a top materiál.maximalna kvalita za dobré ceny

Reakcia obchodu velvesa.sk

Lýdia, veľmi pekne ďakujeme za super recenziu, mimoriadne potešila :)
    Našou snahou je mať presne takto spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi a s dôverou vracajú :)
    potešený tím velvesa

• Problém s platobnou bránou na viackrát, až po vystavení zálohovej faktúry mohla byť zrealizovaná úhrada.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Tatiana, podobne ako pri doprave, aj platobnú bránu zabezpečuje dodávateľ, nie samotný e-shop. Mrzí nás, že ste mali problém zaplatiť, ale tento problém mohol nastať na strane platobnej brány, poskytovateľa internetu, Vašej banky alebo Vás samotnej, ak ste spravili nevedomky preklep v zadávaných údajoch.

Dúfajme, že pri budúcej platbe už prebehne všetko hladko a v poriadku.
    tím velvesa

Veľmi rýchle dodanie tovaru.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme za čas, ktorý ste venovali recenzii :) Dodávame naozaj rýchlo, ak si vyberiete tovar, ktorý je skladom a objednáte do 12:00, nasledujúci pracovný deň je zásielka u vás. Niekedy to netrvá ani 24 hodín :)
    tím velvesa

Bio olej slnečnica/aloe vera v stave zápachu fermeže a pokazeného masla=nebezpečný odpad, použijem na mazanie reťaze motorovej píly.
    A spokojnosť s obchodom? No, mali by vedieť, čo predávajú, aj keď pri šírke sortimentu a všeobecnej rozhľadenosti(skôr nerozhľadenosti) ľudských zdrojov sa ťažko takéto detaily detekujú.
    Možno pomôže táto recenzia.
    Ja na dohadovanie sa s predajcom čohokoľvek nefunkčného, po predošlých skúsenostiach, nemám vôbec čas ani vôľu, normy sa tu po nežnom podvode nastavili tak, ako niekto potreboval pre odbyt braku, ale to už je o nevyzrelosti kupujúcich. Máme sa učiť a nie spoliehať sa na nejaké predpisy

Vážený pán Pištol,
    ak sa Aloe vera bio oleju od overeného českého výrobcu stalo čokoľvek, štandardná a jediná cesta, ako to riešiť, je reklamácia.

Áno, sme veľký e-shop, denne odovzdáme do prepravy stovky balíčkov, v sortimente sa vyznáme, ale skutočne neotvárame a neoňuchávame každý jeden olej pred expedíciou. Kontrolujeme len dátum exspirácie.

Nákup na e-shope je už raz taký, neviete si tovar vopred ohmatať, ovoňať, skontrolovať. Vždy však máte možnosť vrátiť tovar do 14 dní bez dôvodu alebo ho reklamovať, ak nie je v poriadku. Napriek Vášmu nedostatku času a vôle Vás budeme kontaktovať, nie aby sme sa dohadovali, ale aby sme vybavili reklamáciu.

Bude to trvať zhruba tak dlho, ako napísať recenziu, len výsledok bude uspokojivejší. Teda z našej strany určite, lebo ak ide o nespokojného zákazníka a tovar, ktorý nevyhovuje, chceme vedieť, čo sa stalo, ospravedlniť sa za nepríjemnosti a vrátiť peniaze. Možno iba na taký prístup nie ste zvyknutý.

Aby sme ostali v informačnom duchu, pri objednávke, ktorá prišla cez Packetu: zabalíte tovar, napíšete na balíček ID, ktoré príde mailom, pošlete číslo účtu, na ktoré chcete vrátiť peniaze a balíček odovzdáte v Packete. Možno táto odpoveď na recenziu niekomu pomôže.

tím velvesa

• Produkty by mohli byt viacej popísané a pomerané

Reakcia obchodu velvesa.sk

Eva, ďakujeme za pripomienku, snažíme sa popisky vylepšovať a spresňovať. Pomohlo by, keby ste uviedli konkrétne produkty a otázky k nim, pokojne aj cez formulár pod produktom. Ďakujeme za spoluprácu, zlepšujeme sa aj vďaka našim zákazníkom :)
    tím velvesa

Co potrebujem, to kúpim. Ceny normálne, prijateľné.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ooo, ďakujeme, to je aký pekný slogan: Čo potrebujem, to kúpim. Na velvese. Berieme! :)

• Profesionalny pristup

Reakcia obchodu velvesa.sk

Kucok, vďaka za recenziu a ocenenie :) to si považujeme!
    tím velvesa

Mám rada ich kvalitné výrobky

Reakcia obchodu velvesa.sk

Edita, ďakujeme pekne, sme radi, že ste si u nás našli to svoje :)

Rychle vybavenie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Kinga, ďakujeme, sme rýchli ako blesk, kto objedná do 12:00 tovar na sklade, ďalší deň má balíček doma :)
    tím velvesa

• rýchle dodanie bez komplikácie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Vďaka za recenziu :) Bez komplikácií, hladko, rýchlo, tak to má byť :)
    tím velvesa

• Velmi rychle a prehladne jednanie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Karin, ďakujeme za recenziu, vieme vybaviť aj nemožné do 3 dní, keď s nami zákazníci komunikujú :)

• Nízke ceny
    • Výhody pre registrovaných zákazníkov
    • Kvalitné produkty

Reakcia obchodu velvesa.sk

Veronika, ďakujeme za precízne zhrnutie výhod velvesa :) Lepšie by sme to nenapísali! Srdečná vďaka za recenziu :)
    tím velvesa

• S obchodom som veľmi spokojná!

Reakcia obchodu velvesa.sk

Janka, potom sme spokojní aj my a ďakujeme za recenziu :)
    tím velvesa

Tovar bol dodaný rýchlo a v poriadku.Som veľmi spokojná.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Janka, to nás teší a ďakujeme za Váš čas venovaný recenzii, vážime si to :) Veľmi spokojní zákazníci sú naším potešením, príďte zas, radi Vás uvidíme :)

Reakcia obchodu velvesa.sk

Emília, vďaka za recenziu. Naši zákazníci už sú zvyknutí, že objednávka tovaru skladom zadaná do 12:00 príde hneď nasledujúci pracovný deň. Tak to chceme, tak sa nám to páči a našim zákazníkom tiež :)

Spokojnosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Díky za recenziu, spokojnosť zákazníka = naša spokojnosť :)

cena

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ivan, vďaka za recenziu, radi by sme vedeli, čo Vám nevyhovovalo, že ste nás ohodnotili na 70%? Budeme vďační za reakciu mailom.
    tím velvesa

Dobré dodanie tovaru. Všetko prebehlo tak ako má.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Lucia, ďakujeme za recenziu, ako vždy potešila :) Sme radi, že nákup prebehol štandardne, tak to má byť.

• dobry vyber olejov

Reakcia obchodu velvesa.sk

Aktuálne ponúkame masážne oleje od 7mich overených výrobcov. Teší nás, že ste si na velvesa.sk vybrali, ďakujeme za recenziu a príďte zas! :)

• rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu velvesa.sk

Julius, vážime si každú jednu recenziu, lebo jej venujete svoj čas, ďakujeme :)