• dobry vyber olejov

Reakcia obchodu velvesa.sk

Aktuálne ponúkame masážne oleje od 7mich overených výrobcov. Teší nás, že ste si na velvesa.sk vybrali, ďakujeme za recenziu a príďte zas! :)

• rýchle dodanie tovaru

Reakcia obchodu velvesa.sk

Julius, vážime si každú jednu recenziu, lebo jej venujete svoj čas, ďakujeme :)

• Rýchle
    • Mali by ste banky obalovat v bublinkovéj fólií

Reakcia obchodu velvesa.sk

Vďaka za recenziu. Využívame rôzne obalové materiály, snažíme sa zrecyklovať a zužitkovať všetko, sklo sa balí zvlášť opatrne, ale prečo práve do bublinky?
    zmätený tím velvesa

Reakcia obchodu velvesa.sk

Monika, vďaka za recenziu, ak ste objednali do 12:00 v pracovný deň tovar skladom, v nasledujúci pracovný deň bola objednávka u Vás, toto je u nás štandard :)

Žiadne nevýhody

Reakcia obchodu velvesa.sk

Adrian, ďakujeme za odporúčanie a poteší nás aj 5*, nie sme zas takí skromní :)

• Žiadna
    • Musel som kontaktovať obchod, čo je s mojou objednávkou. 4-5 dní od objednania sa nič nedialo. Žiadne info v akom stave je moja objednávka

Dobrú recenziu som dostal od prednášajúcej na masérskej škole, kde som si robil kurz. Tak som si objednal u nich vybavenie potrebné na masáže. Od stola masérskeho po dezinfekciu na nohy.
    No "dobrá" recenzia bola pre mňa, v mojom/tomto prípade mylná. Keby som vedel čo sa bude diať, neobjednávam si u tohto predávajúceho v tomto e shope.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Branco, ďakujeme za objednávku aj za kontaktovanie zákazníckeho servisu, tam sa o aktuálnom stave objednávky vždy dozviete najviac.

Objednávku expedujeme v deň objednania za dvoch podmienok:
    1. objednávka bola zadaná do 12:00
    2. všetok objednaný tovar je skladom
    Ani jednu z podmienok Vaša objednávka nespĺňala, takže tu márne uvažujeme, čo ste vlastne od nás očakávali? V štátne sviatky máme aj my voľno, takže objednávka k Vám skôr doraziť nemohla, ani keby ste v nej mali iba tovar skladom.
    Zákazníkom vychádzame maximálne v ústrety, ale zázraky na počkanie (ešte) nerobíme, niekedy sa nám podaria do troch dní, ale aj to len za predpokladu, že spolupráca je obojstranná.

Všetky informácie o objednávaní nájdete u nás na webe a info o dostupnosti produktov priamo pri konkrétnom produkte.

Nezostáva iné, iba požiadať Vás o zhovievavosť a trpezlivosť pri prípadnej ďalšej objednávke. Ak ju zadáte do 12:00 a vyberiete si len produkty, ktoré sú skladom, kuriér Vás bude naháňať už na druhý (pracovný!) deň.
    tím velvesa

PS: Mrzí nás, ak ste niekomu sľúbili masáž v ten predĺžený víkend a nevyšlo to.

Rýchle dodanie, tovar zodpovedal intern. ponuke.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Eva, ďakujeme za recenziu. Uvedomujeme si, že fotka a popis niekedy nenahradia "na vlastné oči", ale snažíme sa popísať a nafotiť čo najlepšie, aby ste mali tento pocit, že ste dostali presne to, čo ste chceli :)

Dobrý deň!
    Služba DPD mi balík č. 065545002525284 stále nedoručila. Na moje telefonáty kuriér reagoval negatívne. Môj balík vrátil naspäť . Neviem sa ho dopátrať. Uvažujem aj o zrušení balíka.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Vážená pani Sulková, zase nevieme napísať nič iné, len toľko, že velvesa je e-shop, nie doručovacia služba. Nevieme, prečo DPD na prvý pokus Váš balík nedoručilo, zo záznamov sme sa dozvedeli, že ho niekto odmietol prebrať.
    DPD si urobí občas svoju chybu, niekedy urobí chybu zákazník, niekedy kuriér, všetci sme len ľudia. Škoda, že čas, ktorý ste venovali tejto negatívnej recenzii, ste radšej nevenovali telefonátu alebo mailu k nám, situáciu by sme s Vami a s DPD riešili a balík (už šťastne nájdený a doručený) mohol byť u Vás skôr.

• Rýchlosť

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme, že ste si našli čas na recenziu, každá poteší :)

rychlost

Reakcia obchodu velvesa.sk

Milan, vďaka za rovnako rýchlu recenziu :)
    tím velvesa

Ochota poradit pomoct. Dakujem.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Dakini, ďakujeme za recenziu, poradíme a pomôžeme vždy radi :) Aj nám kľudne napíšte, čo treba zlepšiť, aby sme si vyslúžili 5* :)

Tovar je nekvalitný

Vážená pani Kanková,
    prečo si ten "nekvalitný tovar" znova a znova u nás objednávate a dokonca zaň zabúdate zaplatiť? Nech sa páči, prejdite k dodávateľovi, ktorý má podľa Vás kvalitnejší tovar, ale nevieme, či uspejete s neplatením faktúr a vulgárnou komunikáciou, ktorú radšej zverejňovať ani nebudeme.
    Výnimočne znechutený tím velvesa

+Skvelý výber

Reakcia obchodu velvesa.sk

Mony, ďakujeme za recenziu a sme radi, že ste si u nás vybrali, radi Vás znova u nás privítame.
    tím velvesa

• Objednávam z tohto obchodu uz dlho, vsetko je ako ma byť. Som velmi spokojný
    • Rýchlosť vybavovania objednávok
    • Veľký výber tovaru... dúfam ze tak bude aj naďalej

Najväčší výber tovaru
    Veľmi dobré ceny

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ooo, ďakujeme srdečne, pán J. N.! Novinky vyhľadávame stále a na rýchlosť si potrpíme. Dobrý servis je naším hobby :) a spokojní zákazníci naším potešením :)
    tím velvesa

Bezproblémové, rýchle vybavenie objednávky a jej dodanie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ľubica, ďakujeme za recenziu a sme radi, že Váš nákup u nás bol príjemnou skúsenosťou :)
    tím velvesa

• Po objednávke na druhý deň som tovar dostal.

Bol som prekvapený rýchlosťou dodaného tovaru.

Reakcia obchodu velvesa.sk

Pri dobrej spolupráci s kuriérskymi firmami to ide, týmto ďakujeme im aj Vám, že ste si našli čas a napísali nám pozitívnu recenziu :)

všetko prebehlo v poriadku

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme, tak to má byť, to je náš štandard :)

spokojnosť,rýchle doručenie

Reakcia obchodu velvesa.sk

Zanka, ďakujeme za recenziu a sme potešení, že ste spokojná :)

Rýchle dodanie

Reakcia obchodu velvesa.sk

To to frčí, však? :) sme radi, že ste spokojní a ďakujeme za recenziu.
    tím velvesa

• velmi promptne vybavenie objednavky, doslova obratom :-)

Reakcia obchodu velvesa.sk

Ďakujeme za rovnako promptnú a pozitívnu recenziu, potešila :)