Neviem načo prevádzkujú eshop, pokiaľ to nevedia robiť. Objednála som si cez nich La Roche krémy, ukazovalo, že ich majú na sklade. Obratom prišlo potvrdenie.
    A koniec...nič, žiadna komunikácia.
    Po týždni, keď sa mi nikto neozval, som ich kontaktovala a dozvedela som sa, že už nič nemajú. A preto mi nič nepošlú.
    Fakt skvelý obchod !

Dobry den, pani Jana,
    velmi nas mrzi vypadok danej znacky, ktory bol pricinou neprijemnej situacie. Dakujeme za vasu reakciu, vdaka ktorej mozme efektivne pracovat na predchadzani jej opakovania.

VasaLekaren.sk

Nedostala som ani spravu, ani odpoved na moj dotaz, ze co je s mojou objednavkou, preco nie je este stale vybavena. Az po zavolani z mojej strany mi bolo oznamene, ze obchod zrusil objednavku. Vraj nebola vopred uhradena. len teda tazka: preco nereagoval obchod / lekaren na moje predosle dotazy?
    Poparova.

Dobry den,
    velmi nas mrzi vzniknuta situacia. Po neprijati platby bol zaslany informacny email s podkladmi pre platbu. V pripade, ze i po vyzve nie je prijata platba, objednavka je stornovana.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

• pani na zákazníckej linke bola milá
    • obchod vôbec nekomunikuje/neinformuje o nemožnosti vybaviť objednávku ak nemá skladom objednaný tovar. musíte si to proaktívne zisťovať sami, ak sa vám vôbec podarí dovolať na zákaznícku linku
  • Tovar som objednala 19.1. , všetko čo som objednala bolo na sklade. Dnes 26.1. mi neprišla žiadna správa o neskoršom dodaní alebo nedostatku tovaru. Zasielka ešte stále není vyexpedovaná.

• Tovar uhradeny a tyzden od uhrady este nedoruceny

Dobry den, pani Vlasta,
    ospravedlnujeme sa za oneskorenie dodania Vasej objednavky. Bohuzial pri nej doslo i k oneskoreniu prijatia platby, ktore malo vplyv na dorucenie.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

• Tovar objednal 9.1.2023 a do dnešneho dna nedorazil! Tovar bol zaplateny .

Dobry den, pan Miroslav,
    velmi nas mrzi oneskorenie dorucenia Vasej objednavky. Sme radi, ze aj napriek komplikaciam bola v poriadku dorucena.

VasaLekaren.sk

Eshop nemá zvládnutý logistický proces. Objednala som viac položiek tovaru, ktoré sa dali objednať a bola pri nich informacia, že sú na sklade. Objednávka už 2 tyzdne nechodí a na žiadosť o vrátenie peňazí obchod nereaguje. Následne som pozrela dane položky a tri z nich už sú nedostupné, ale v tom čase tam ešte boli. Zjavne nemajú prepojené systémy a položky im neaktualizuje. Komunikácia zo strany obchodu žiadna ani na základe výzvy. Pýtala som sa kolegýň, či majú s nimi skúsenosť a skúsenosti sú opakovane negatívne, tovar im nebol dodaný.

Pri objednavani a plateni vam nedaju vediet, ze tovar nemaju takze ho nedodaju vcas

• totálne mínusová komunikácia

Tovar mal príst až 13.1.medzi 13.45-14.45,tak som počital ,že v tom čase už konečne príde.O 13.36 som si všimol neprijatý hovor ,pred 27 minútami,tak som zavolal,ozval sa kuriér ,že som nebol doma, tak už odyšiel a že dnes už nepríde ,až v pondelok .Ak si všimnete prišiel o 13.09 ,čiže skôr, ako bol termín, kedy mal prisť.Kurier povedal ,že on za to nemôže,že to mu vygeneroval systém. Práve som sa sa vracal domov, aby som bol na určeny termín doma.Dufam ,že v pondelok už príde ķurier v termíne kedy má a nebude si robiť z ľudí bláznov.

Dobry den, pan Peter,
    velmi nas mrzi, ze ste nebol spokojny priebehom dorucovania, sme vsak radi, ze nasledujuci pracovny den bolo dorucenie uspesne.

VasaLekaren.sk

Nedostatocna komunikacia skoro ziadna a tiez ziadne informacie kedy mi pride tovar

Objednala som súpravu glukomeru a v balení bolo použité pero s lacentami. Na email mi nikto neodpovedá.

• Ceny

Tyzden cakam na vybranej lekarni na svoj vopred zaplateny tovar, ktory potrebujem a ziadna informacia, na spravu ziadna odozva.

Dobry den, pani Sabina,
    velmi nas mrzi oneskorenie dodania Vasej objednavky. Bohuzial nastala komplikacia pri prijati tovaru na pobocke. Sme radi, ze objednavka bola aj napriek okneskoreniu dorucena.

VasaLekaren.sk

• Nevidim nic, co by neponukala konkurencia
    • Ponukaju vyrobky, deklarovane ako na sklade a nemaju ich
    • Priserna komunikacia

Ak nemusite, kupte inde, usetrite si nervy.

Dobry den, pan Jozef,
    velmi sa ospravedlnujeme za vziknuty vypadok. Sme radi, ze ste sa rozhodol na tovar pockat a objednavka mohla byt vybavena.

• Zle skladovaný tovar

Objednala som si 7 krémov na ruky, prišli nechutne nerovnomerne zozltnute obaly, evidentne skladované na slnku… predajca sa navyše ani neobťažoval reagovať na email.

Tovar mi bol doručený . No nechápem ako môžete podľa krém , ktorý je v krabičke , ktorá nie je prelepené ako to obvykle býva . Po vybratí z krabičky bol krém akoby už použitý neskutočne

Dobry den, pan Pavol,
    velmi nas mrzi vzniknuta situacia. V pripade podozrenia na manipulaciu s obsahom zasielky prosime o nahlasenie nedostatku prostrednictvom nasich kontaktov. Tovar je mozne reklamovat, vymenit alebo vratit, cize vyriesit k vasej spokojnosti.

• Nutná bezhotovostná platba vopred

Dobry den,
    aktualne je platba vopred nutna pre objednavky s dorucenim "Osobny odber v lekarni". Neustale pracujeme na novinkach, pre zlepsovanie nasich sluzieb a samozrejme platby v lekarni su jednou z nich.

VasaLekaren.sk

Dlhá čakacia doba na tovar.. písala som aj informačný mail o tom kedy mám čakať dodanie na predajnu ale ani sa nikto neunúval odpísať.Keď tovar konečne dorazil,pani mi ho podala zabalený v sáčku na desiatu.Môj prvý a posledný nákup ..

Calciovy sirup aj D vitamin pre deti je pred koncom expiracie co nemam sancu minut , nebolo by od veci keby to dali niekde do poznamky pri tovare.

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknutu neprijemnost. V pripade zaujmu je vzdy k dispozicii moznost vratenia resp. vymeny tovaru. Dakujeme za Vase hodnotenie, ktore nam pomoze ponukat nase sluzby v najlepsej kvalite.

VasaLekaren.sk

• Nulová komunikácia mailom , pri vrátení platby za tovar nevrátili aj čiastku za dopravu i keď to je v obchodných podmienkach