• Ked som tovar objednavala bolo vsetko skladom,použila so aj 6 € kupón, nakoniec mi objednavku o 2 dni zrusili z dôvodu nedostupnosti produktov, a kupón mi nevrátili.

Dobrý deň, pani Borscova,
    ospravedlňujeme sa za nedostupnosť tovaru. Akcia, ktorú ste si želali využiť je veľmi populárna a z tohto dôvodu došlo k rýchlemu vypredaniu tovaru. V prípade, že je zrušená objednávka, na ktorú sa vzťahuje zľavový kupón je kupón obnovený.
    Ďakujeme za pochopenie a prajeme príjemný deň.
    VasaLekaren.sk

• Tovar sa stratil. Liek si človek objednáva, lebo ho potrebuje teraz. Ak mi ho doručia o 2 týždne, už ho nebudem potrebovať.

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

vaša objednávka bola vytvorená dňa 10.1. vo večerných hodinách a doručená a prevzatá dňa 12.1., čiže k strate alebo iným komplikáciám nedošlo.

• ziadne mnozstevne zlavy,
    rovnake produkty lacnejsie u konkurencie

podvodna banda, poslete 15% zlavu a ked si ju idem uplatnit, tak vraj vyprsaa

Dobrý deň, milá Dalma,
    zľava, o ktorej píšete bola časovo obmedzená, čiže žiaľ po uplynutí jej platnosti už nie je možné ju uplatniť.
    VasaLekaren.sk

• Neni možnost platby v lekarni pri osobnom odbere .

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

áno, aktuálne táto možnosť nie je dostupná. Na sprístupnení platby pri prevzatí objednávky náš tím usilovne pracuje.
    VasaLekaren.sk

• Prišiel mi iný tovar ako som si objednal.

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

ďakujeme za Vaše upozornenie. Produkt má nový obal, čiže jeho správnosť bola v poriadku len teda farebnosť obalu a logo boli zmenené - fotka výrobku bola aktualizovaná.
    Tovar ste sa aj napriek tomuto rozhodol vrátiť, čo sme plne akceptovali a aktuálne pracujeme na refundácii.
    VasaLekaren.sk

• Neda sa platiť v hotovosti. Cele zle ked cez bankovy ucet, vopred

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

v hotovosti resp. na dobierku aktuálne nie je možná platby v prípade, že si zvolíte spôsob dopravy Osobný odber vo vybraných lekárňach. NA tom, aby to možné bolo usilovne pracujeme. :)
    VasaLekaren.sk

• Tovar som objednávala na dobierku
    Odmietli prijať platbu kartou

Dobrý deň Ketlin,
    ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti. Veríme, že kuriér pri doručení neprijal platbu kartou z oprávneného dôvodu. Požiadame o prešetrenie situácie u prepravcu.
    VasaLekaren.sk

Ráno mi prišlo upozornenie, že zásielka je pripravená na vyzdvihnutie kuriérom, poobede mi prišiel automaticky email o zrušení objednávky bez uvedenia dôvodu. Sama som musela volať do e-shopu a zisťovať dôvod. Na základe tohoto nákupu e-shop určite odporúčať nemôžem.

• Žiadna komunikácia
    • Nemožnosť platiť inou kartou ako slsp,Tatra banka a VUB

Tovar sa dal zaplatiť len kartou SLSP a tatrabankou ktorú nemám .Keď som sa dopytoval na objednávku ktorá prešla bez zaplatenia a navrhoval že zaplatím na pobočke...tak sa neunúvali odpovedať 2 dni ani na objednávku ani na môj mail.. Keď som objednávku zrušil, keďže ma nemali záujem kontaktovať...tak po zrušení mi zrazu rýchlosťou blesku prišlo potvrdenie že objednávka je zrušená... Dovtedy nemali záujem o komunikáciu

Dobrý deň Vlado,
    na Vašej objednávke ste si ako spôsob platby zvolil SporoPay (Slovenská sporiteľňa) - platobné tlačidlo danej banky. Na výber máme z rôznych druhov platby od klasickej Online platby kartou pre všetky banky, cez tlačidlá rôznych bánk a rovnako aj Google Pay, Apple Pay a platbu prevodom. Neuhradená objednávka bola automaticky stornovaná.

Kozmetický balíček pol roka pred zárukou, vyrobený pred 1.5 rokom

Dobrý deň Michal,
    v prípade, že nie ste spokojný s tovarom máte nárok na jeho vrátenie. Pri tomto balíčku sa však jedná o produkty, ktoré nemajú príliš veľký obsah a nemal by byť problém ich vypoužívať za pol roka.
    VasaLekaren.sk

Najprv mi objednávku potvrdili a potom ju zrušili...vraj nedostatok tovaru....

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

veľmi nás mrzí zrušenie Vašej objednávky. Žiaľ, došlo k výpadku objednaného tovaru.
    Ďakujeme za pochopenie.

• Rýchlosť

Zamenili mi iný tovar aký som si objednala

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

objednávka je vybavovaná podľa zadania zákazníka. V prípade, že niečo nebolo v poriadku, alebo ste si želali objednať iný tovar, naši kolegovia na zákazníckej linke alebo maili Vám radi pomôžu s výmenou alebo vrátením tovaru.
    VasaLekaren.sk

• Predávajú dojčenské mlieko po záruke
    • Neodpisujú na mail

Dobrý deň Veronika,
    tovar po dátume spotreby samozrejme nepredávame. Ospravedlňujeme sa za nedorozumenie. Pri tovare je uvedené upozornenie na končiacu sa dobu exspirácie pričom bol v žiaľ v roku preklep. Tovar ste sa aj napriek vysvetleniu rozhodli neprevziať a objednávka bola zrušená a refundovaná.
    VasaLekaren.sk

Pri uzatvarani objednavky mi vyskocila zlava 5 eur na nakup nad urcitu sumu.I ked som sumu prekrocila a dodrzala som vsetky podmienky tych 5 eur mi neodpocitali. Uz pri potvrdeni objednavky som im napisala , ze preco mi nedali zlavu.A neozvali sa mi. Az ked som objednavku mala prijat sa mi ozvali ze nevedia o akej zlave hovorim , tak som im ju poslala .Vtedy som objednavku neprijala lebo som bola v praci. S kurierom som sa dohodla ze mi ju donesie na druhy den. Po prevzati objednavky sa mi uz neozvali.

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

na našom eshope aktuálne prebieha akcia pre novoregistrovaných zákazníkov. Pričom za registráciu obdržia zľavový kód. Váš kód ste Však žiaľ do objednávky nezadali a z tohto dôvodu Vám zľava odpočítaná nemohla byť.
    Ďakujeme za pochopenie.
    VasaLekaren.sk

• 2krat mi boli stiahnute peniaze z uctu za 1 produkt a stale mi nebola vratena jedna ciastka naspät.

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti spojené s úhradou objednávky. Finančné prostriedky boli samozrejme vrátené čo najrýchlejšie po zistení a preverení situácie.
    VasaLekaren.sk

• Objednala som 10 testov, zaplatila a nasledne mi prisla odpoved, ze testy nie su na sklade. Vo vsetkych internetovych obchodoch existuje evidencia poctu kusov tovaru skor, ako si ju objednate a zaplatite. Toto je obrovskou nevyhodou vasho obchodu

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

bohužiaľ pri testoch, ktoré ste mali objednané došlo k zisteniu výrobnej chyby a z tohto dôvodu nemohli byť dodané.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti a prajeme všetko dobré.
    VasaLekaren.sk

• musela som instalovat appku
    • minimalne 30min trvalo kym sa appka spustila opakovane som musela odpajat vyhladavanie kym sa appka dala do stavu ze mi otvorilo dvere
    • prvy krat mi neslo zaplatit za tovar a na mail ani po tyzdni ze to neslo od spolocnosti neprisla odpoved
    • vasu lekaren pok´adam za velmi nizko profesionalnu belmi som zvazovala ze napriek cene objednam tovar inde kde nemam taketo problemy

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

pre vytvorenie objednávky na našom e-shope nie je potreba inštalovania žiadnej aplikácie. Potrebný je iba akýkoľvek internetový prehliadač, ktorý bežne používate. Objednávka bola prijatá vo štvrtok v podvečerných hodinách, v piatok doobeda pripravená na expedíciu a nasledujúci pracovný deň, čiže v pondelok, doručená a rovnako vami i prevzatá. Pri vašej objednávke rovnako neevidujeme žiaden problém s platbou.
    V prípade technických problémov pri vytváraní objednávky prosíme kontaktujte náš zákaznícky servis mailom alebo na telefonicky.
    VasaLekaren.sk

Reklamujem dodaný produkt: VoltaTherm - 1 kus - z mojej objednávky č. 2023092492. Zaslaný produkt má konečnú dobu spotreby 9/23.
    Keby som vedela, že mi pošlete 14.9.2023 produkt s týmto dátumom spotreby - 9/2023 - za cenu 9,99 EUR tak si ho u Vás neobjednám,
    ale objednám u iného predajcu Giga-lekáren, ktorý predával tento produkt s dátumom spotreby 10/23!!!, ale lacnejšie za 7,86 EUR lebo ide o výpredaj.
    Považujem to za veľmi neseriózne správanie voči zákazníkovi. Na moju reklamáciu žiadna odozva.

Reakcia obchodu Vaša Lekáreň

ospravedlňujeme sa za nevyhovujúcu dobu exspirácie tovaru. Tovar je samozrejme v takomto prípade možné bez problémov vymeniť alebo refundovať sumu za tovar.
    VasaLekaren.sk

Objednala som si 2+1 produkt zdarma a po uhrade mi pisali,ze maju len 1vyrobok a ten mi mozu poslat. Objednavku som teda zrusila a momentalne cakam na vratenie platby. Neozyvaju sa

Dobrý deň, milá Tatiana,
    ospravedlňujeme sa za nedostupnosť tovaru. Vrátenie finančných prostriedkov bolo urýchlene realizované a refundácia vášho prípadu v poriadku vybavená. Ak máte akékoľvek otázky alebo dotazy, neváhajte kontaktovať náš zákaznícky servis mailom alebo telefonicky.