Žiadna komunikácia zo strany obchodu!
    Som veľmi sklamana.

Dobry den prajeme,

ospravedlnujeme sa za vzniknute neprijemnosti. Emaily o zmenach stavu Vasej objednavky boli od nas riadne zasielane - vsetky podrobnosti sme zaslali v doplnujucej sprave. Na vyrieseni tohto nedorozumenia usilovne pracujeme.

Dakujeme za pochopenie.
    VasaLekaren.sk

• obj. prijatá 6.3.2022, platba za obj. prijatá 9.3.2022 a k 16.3 2022 nebola doručená obj. a ani neprišla info od obchodu v akom stave vybavovania je objednávka.

Dobry den prajeme,

prijmite nase ospravedlnenie za zdlhavejsie riesenie Vasej objednavky z dovodu oneskorenej platby. Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.

VasaLekaren.sk

• Prišiel mi úplne iný tovar ako som si objednala.Nechápem načo dávate fotografiu iného tovaru keď taký istý nepríde.

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu. Svoju objednavku vzdy mozete reklamovat prostrednictvom kontaktov na nasej stranke. Sme tu pre Vas!

Este raz sa ospravedlnujeme a prajeme vsetko dobre.

• Dlhá dodania doba

Dobry den prajeme,
    velmi nas to mrzi, ze sme neboli dostatocne rychli. Bohuzial, objednavky prijate pocas vikendu nie je mozne ihned vybavovat. Neustale pracujeme na tom, aby sme boli vo vybavovani Vasich objednavok lepsi a rychlejsi.

S pozdravom a prianim pekneho dna
    VasaLekaren.sk

• Lekáreň nekomunikuje na email mi neodpovedali telefón nedvihajú

Dobry den,

ako sme Vas uz telefonicky informovali, velmi nas to mrzi, ze prave v dobe prijatia Vasho emailu sme neboli schopni promptne reagovat. Sme radi, ze sa vsak situacia nakoniec vyriesila a vybavenie objednavky prebehlo v poriadku. Vazime si Vasu reakciu!

S pozdravom a prianim vsetkeho dobreho
    VasaLekaren.sk

• Ostatné objednané produkty sú v poriadku
    • Poslali ste mi iný typ nočného krému.
    • Už som vám písala mail, ale ešte ste naň neodpovedali

Dobry den Lenka,
    ospravedlnujeme sa za vzniknute nedorozumenie. Sme radi, ze sme ho mohli vyriesit spolocnym telefonatom. Inovacie produktov alebo zmena obalu, moze byt casto krat matuca a preto sme vzdy vdacni, ked nas zakaznik kontaktuje.

S pozdravom a prianim vsetkeho dobreho
    VasaLekaren.sk

Lekáren som upozornila, ze mi bol dodany iny tovar, ako bol objednany - aj ked to bol podobny tovar. Absolutne ziadna reakcia.

Dobry den prajeme,
    velmi nas mrzi vzniknuty problem. Dodany tovar bol urychlene vymeneny po uspesnom kontatke.
    Aj vdaka Vasej reakcii sme boli schopni zaviest nove postupy. Stale sa snazime byt lepsi a rychlejsi pri vybavovani Vasich objednavok.

Este raz sa ospravedlnujeme a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

• Nespokojnosť ,tovar bol odoslaný mesiac pred zárukou,takže nestihnem podať všetky tabletky!

Dobry den,
    velmi nas mrzi vzniknuta situacia. Svoju objednavku mozte vzdy reklamovat. Sme tu pre Vas, nasich zakaznikov, aby sme riesili vsetky Vase dotazky, otazky ci pripomienky.

Dakujeme za reakciu a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

Zial po objednani a zaplateni tovaru mi bolo za dva dni oznamene, ze tovar nieje na sklade. Peniaze mi boli vsak promptne vratene.

Dobry den Marcela,
    ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu pri vybavovani Vasej objednavky. Dakujeme za Vasu reakciu a prajeme vsetko dobre.

• Neochota poslať tovar z centrálu do pobočky Rimavská sobota
    • Išiel som pre tovar do Rimavskej Soboty do vaša lekáreň som mislel že objednaný tovar z esopu už mám pripravený, bohužiaľ lekárnička mne povedala ze bohužiaľ tu žiadny tovar na mojom mene ne je nakoľko som nevyplatí dopredu cez eshop, to ma veľmi mrzelo lebo v esope píšete ze dá sa aj priamo v pobočke vyplatiť objednaný tovar, a ešte horšie na tom bolo ze ten tovar som objednal ako darček pod stromček, som veľmi sklamaný a už nehovoriac o aroganciu a bezcitnost vášho zamestnanca v pobočke v rimavskej sobote!!!!

Dobry den pan Zoltan,

velmi nas mrzi Vasa negativna skusenost. Ospravedlnujeme sa za nedorozumenie. Bohuzial, objednavky vytvorene na eshope je potrebne vopred vyplatit pri sposobe dopravy "osobny odber". Tieto objednavky su vybavovane ako i ostatne, priamo v eshope a nie na lekarni. Pri volbe sposobu platby nie je dostupna moznost platby na dobierku resp. pri prevzati. Lekaren je len miestom vyzdvihnutia.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.

• Dlhé doručenie

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu a dakujeme za Vasu reakciu. Vdaka nej sa vieme zdokonalovat a urychlovat nase procesy. Vasa objednavka sa bohuzial dostala na rozvoz pred vikendom, cize bola dorucena z tohto dovodu az v pondelok po vikende.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.

VasaLekaren.sk

• nikto sa doteraz po týždni neozval, čo je s tovarom

Dobry den pani Marcela,

mrzi nas Vasa negativna skusenost. Bohuzial, v pripade Vasej objednavky sa jednalo o oneskorenu platbu a z tohto dovodu bolo oneskorene i dodanie tovaru. Dakujeme za Vasu reakciu a pochopenie.

VasaLekaren.sk

Tovar bol dodaný v roztrhané balíku kyslíková fľaša prázdna a návod na obsluhu necitatelny.
    Maximálna nespokojnosť a cítim sa oklamana.

Dobry den pani Maria,

ospravedlnujeme sa za poškodenie tovaru pri preprave. Sme vsak radi, ze bola dohodnuta kompenzacia k Vasej spokojnosti.

S prianim vsetkeho dobreho
    VasaLekaren.sk

Tovar mi bol doruceny tesne pred datumom spotreby. Nakolko je na tvar, bojim sa ho pouzivat.

Dobry den pani Anna,

velmi nas mrzi vzniknuta situacia. Navrhovali sme Vam vratenie penazi, vymena tovaru bohuzial nie je mozna z dovodu nedostupnosti tovaru. Tovar je uplne v poriadku a v ziadnom pripade nie je nebezpecny. Tovar mozete stale na nase naklady kedykolvek vratit.

VasaLekaren.sk

Dňa 21.9. 2021 11:16 som si objednala tovar za Vášho e shopu. Krém Vichy akcia 2 +1. Poslali ste mi len jeden krém. Reklamovala som to na Vašej zákazníckej linke a bolo mi povedané že ten tovar nemáte a poslali ste mi jeden posledný kus. )Tak buď pošlem všetky, alebo žiaden). Bolo mi povedané že mi dopošlete do 2 dní ostatné, ale neprišli. Urgovala som opätovne a slečna na zákazníckej linke mi povedala že to už zasiela. Dnes je 14.10.2021 a tovar ešte stále nemám.

Dobry den,

Velmi nas mrzi vzniknuta situacia, bohuzial sme informaciu o doruceni Vasej objednavky nemali. Akonahle sme sa tuto skutocnost dozvedeli, objednavku sme vychystali a odoslali. Podla nasich informacii bola v priebehu 24 hodin dorucena. Dakujeme za Vasu reakciu.

Dakujeme za pochopenie.