Objednávku som musela po 4 dňoch urgovať. Po preverí mi pani povedala, že mi ju ešte vôbec neposlali.

Dobry den,

velmi nas mrzi predlzenie dodacej doby pri Vasej objednavke. Objednavky sa snazime expedovat, tak aby Vam bol tovar co najrychlejsie doruceny.

Dakujeme za hodnotenie a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

• Po 4 hod.som spravil ďalšiu objednávku nad 40 eur a zľavový kód mi eprišiel!Tovar som riadne vyplatil a prevzal.

nikdy viac odtialto už neobjednam.tovar ešte nemam a už chcete hodnotenie? môžete sa hanbiť!!!

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu. Email s moznostou hodnotenia objednavky, je zasielany automaticky a Vasa objednavka bola tyzden pripravena na vyzdvihnutie, cize verime, ze nedorozumenie vzniklo zo spojenia tychto skutocnosti.

• Tovar objednany 4.10 doteraz nedorazil.ani žiadne info

Dobry den prajeme,

velmi sa ospravedlnujeme za predlzenie dodacej doby pri Vasej objednavke. Bohuzial musela byt objednavka opakovane odoslana, co sposobilo toto predzlenie. Dakujeme za vase hodnotenie a pochopenie.

VasaLekaren.sk

• Objednavka bola zaslana 2.10. A este 9.10. nebola dorucena. Dorucenie tovaru z inych internetovych lekarni trva max 3 az 4 dni.

• mala som možnosť si vyskúšať aj iný typ ponožky s otvorenou špičkou než aký som zakúpila v inom obchode. Lebo ho potrebujem zo zdravotných dôvodov kvôli lepšiemu obúvaniu chodidla do tenisky
    • drahé aj na skúšanie, som invalidná dôchodkyňa

Dobry den, pani Katka,

dakujeme za Vase hodnotenie, tesi nas Vasa spokojnost s rozmanitostou ponukaneho tovaru. Na nasom eshope sa snazime ponukat neustale co najlepsie ceny, rovnako i mnozstvo akcii a zliav.

VasaLekaren.sk

• Po 7 dnoch stale nebola platba vratena???

Dobry den Marek,

velmi nas mrzi vzniknuta situacia. Standartny proces vratenia financnych prostriedkov sa snazime neustale zrychlovat pre spokojnost nasich zakaznikov

VasaLekaren.sk

Tovar som nedostala ako sľúbili a bolo uvedené že to majú na sklade.

• krém na ruky mi prišiel otvorený...

Dobry den prajeme,

velmi sa ospravedlnujeme za vzniknutu situaciu. Vzhladom na plastovu poistku na danom kreme predpokladame, ze poskodenie nastalo v preprave. V pripade akychkolvek pochybnosti alebo otazok nas nevahajte kontaktovat prostrednictvom emailu alebo na nasej zakaznickej linke.

• komplikovna uhrada zakazky

Dobry den Peter,

ospravedlnujeme sa za vzniknute technicke problemy. V pripade problemov s uhradou objednavky, je zasielany informacny email o tejto skutocnosti, ktory obsahuje i vsetky potrebne informacie pre pohodlny navrat k platbe.

VasaLekaren.sk

Ponúkajú akciu ale nemajú na sklade dostatok tovaru.....

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknute neprijemnosti pri kompletovani Vasej objednavky. Sme vsak radi, ze sme situaciu mohli po telefonickom kontakte vyriesit vymenou tovaru so zachovanim akcie.

VasaLekaren.sk

Doručený mi bol iný opaľovací krém ako som objednala, samozrejme pre mňa cenovo nevýhodný. Reklamáciu neriešia, okamžite po doručení podaný reklamačný formulár bez odpovede, pár dní potom zaslaný email bez odpovede. Áno, majú na odpoveď zákonných 30 dní, ale takto sa voči zákazníkovi nespráva. E-shop sa javí ako cenovo výhodný, doprava veľmi rýchla, no kvôli zákazníckemu servisu tu už neobjednám nič. Neodporúčam.
    Objednaný krém za 25€ som si bola nútená kúpiť inde, nakoľko ho potrebujem.

Dobry den,

velmi nas mrzi vzniknuta situacia. Tovar, je samozrejme mozne bez problemov vymenit, resp. vratit. Ospraveldnujeme sa, ze nasa rychlost odpovede nebola dostatocna. Samozreme, aj vdaka tomuto hodnoteniu sa budeme moct zlepsovat a hlavne zrychlovat.

VasaLekaren.sk

tovar neposlali a peniaze stale nevratili

• Žiadna
    • Dodávateľ poplietol produkt a poslal iný , bolo potrebné volať aby poslali správny.

• nespravny produkt mi bol poslany
    • ziadna odpoved na email
    • prvy a posledny nakup tu

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknute neprijemnosti pri dodani objednavky. Na vsetky zakaznicke otazky a dotazy sa snazime odpovedat co najrychlejsie. Sme radi, ze vymena tovaru prebehla v poriadku a aj vdaka vasej reakcii sa mozeme stale zlepsovat.

VasaLekaren.sk

• Tovar objednaný pred týždňom mi zatiaľ neprišiel asi zruším objednavku

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknute komplikacie pri dodani tovaru. Sme radi, ze sa situacia vyriesila a tovar dorazil v poriadku. Dakujeme za Vasu reakciu a prajeme vsetko dobre.

VasaLekaren.sk

9.6. Prijatá platba za objednávku, je 17.6. A tovar stále nemám a ani žiadne info…pritom vraj dodanie do 2 dní…

Dobry den, Marianna,

velmi nas mrzi vzniknuta situacia, radi by sme ju vyriesili k Vasej spokojnosti ale bohuzial sa nam nedari s Vami skontaktovat. Budeme radi, ked sa nam podari sa spojit ci uz telefonicky alebo emailom.

VasaLekaren.sk

Všetko čo požadoval eshop vaša lekaren som uviedla ,nákup schválený,zaplatený a nakoniec zrušený,bez vysvetlenia.teraz neviem v akom stave je moja objednávka.snoblova

Dobry den prajeme,

ospravedlnujeme sa za vzniknute neprijemnosti avsak za Vasu objednavku zial neevidujeme platbu. O tejto skutocnosti sme Vas informovali prostrednictvom emailu nasledujuci den po vytvoreni objednavky.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.
    VasaLekaren.sk

• Predávajú čo nemajú !!!

Dobry den Richard,

ospravedlnujeme sa za mierne oneskorenie Vasej objednavky. Podla nasich informacii mate dohodnuty termin jej dorucenia s prepravcom. Verime, ze dorucenie a vybavenie objednavky prebehne v poriadku.

• Pozor!!! Posielajú tovar pred expiraciou
    • 24ks balenie môžem o mesiac vyhodiť
    • Vysoké ceny
    • Komunikácia
    • Neoplatí sa

Dobry den,

ospravedlnujeme sa za vzniknutu situaciu. Vami zakupeny tovar a jeho expiracia su vsak este niekolko mesiacov v poriadku. Nasa ponuka na vratenie tovaru, ktoru sme komunikovali emailom nadalej plati. Verime, ze i po telefonickom kontakte situaciu vyriesime k Vasej spokojnosti.

Dakujeme za pochopenie a prajeme vsetko dobre.