• Tovar bol doručený nefunkčný. Tovar som poslala naspäť. Zatiaľ sa neozvali.

Veľký pozor si dám aby som od tade nič neobjednala.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected]. Email sme od vás nedostali.
    V prípade odstúpenia od zmluvy máme zo zákona na vybavenie 14 dní, v prípade reklamácie je to 30 dní.

Tím Topvyrobky.sk

Tovar mi nebol doručený doteraz 17 dní od od dátumu zaplatenia. Všetky údaje pre platbu boli správne, banka potvrdila prevod, avšak neustále žiadali ďalšie potvrdenie o vykonanej platbe. Umelá inteligencia, telefón nie je dostupný a nekonečné mailovanie vás odradí. Už v budúcnosti s touto firmou nebudem komunikovať. Varujem pred touto firmou.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Telefonický kontakt nemáme k dispozícii, preferujeme emailovú komunikáciu. Kontaktovali ste nás až na 11 deň od zadania objednávky. Potvrdenie o prevode ste nám poslali raz a akonáhle ste nám ho poslali, platbu sme priradili k objednávke. Zásielka vám bola odoslaná.

• Chyba slovensky navod
    • napisala som email bohuzial ziadna odpoved

• Žiadna konverzacia

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V objednávke máte zadanú platbu bankovým prevodom. Objednávku neevidujeme ako uhradenú. Ak ste objednávku uhradili pošlite nám potvrdenie o prevode na emailovú adresu [email protected].
    Zatiaľ sme od vás nedostali žiadny email.

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar prišiel poškodený a fungoval na jeden pomaranč
    • Neviem kde ho mam a ako reklamovat

Dobrý deň.
    Všetky kontakty ako aj postup pri reklamácii sú uvedené na stránke.

Tím Topvyrobky.sk

Úplne zavádzajúce produkty ktoré obec nie sú také ako na obrázku

Tím Topvyrobky.sk

Dobrý deň! Tovar mi prišiel.
    Popis tovaru bol dobrý !
    Po vyskúšaní som bola veĺmi sklamaná.
    Posielam tovar spáť.

Tím Topvyrobky.sk

• Nepoužiteľné priemer kotúča 115 sa tam nezmestí.
    • Neodporucam

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V popise produktu sú uvedené rozmery produktu.

Tím Topvyrobky.sk

• Prišiel mi iný tovar ako som mala objednany

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Bola vám vrátená suma zaplatená za objednávku a omylom doručený produkt ste si mohli nechať.

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar mi došiel, ale nie komplet to čo som si objednala.
    • 2x mi bol doručený zle
    • Keď som im písala, 2x že opäť mi poslali niečo čo som nechcela, už sa áno neozvali

Podľa mňa nevedia čo ponúkajú na nete a majú v tom bordel, navyše, keď opakovane urobia omyl, už sa neunuvaju ani ozvať.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Chybu sme si priznali a ospravedlnili sme sa. Samozrejme sme odpísali aj na váš druhý email. Ak ste emaily nenašli v doručenej pošte skontrolujte si priečinok spam alebo reklama.

Tím Topvyrobky.sk

Brúska na nože je nekvalitná atrapa originálu Bavaria edge. Nepoužiteľ ý výrobok

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Žiadna hydromasazna tryka ale len klasická tryska do bazénu

Tím Topvyrobky.sk

tovar prišiel v poškodenom stave a po druhé nekompletný

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Na základe vášho emailu vám bol odoslaný druhý produkt. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Som veľmi sklamaná tovar na fotografii vyzeral úplne inak ako v realite čistá katastrofa.Fotka veľa znesie je to fakt.Reklamacia neuznána samozrejme.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná.
    Pred zadaním objednávky sme vás informovali, že nakoľko sa jedná o hygienický produkt, vrátenie produktu nie je možné. Je to uvedené na stránke v popise produktu.
    "Prosíme Vás, aby ste počas nákupu brali ohľad na to, že tento výrobok je hygienickým produktom, takže 14 dňové odstúpenie od zmluvy sa na neho nevzťahuje.
    Zákon č. 102/2014 Z. z. zákon o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho.
    §7 ods. 6 Spotrebiteľ nemôže odstúpiť od zmluvy, predmetom ktorej je:
    e) predaj tovaru uzavretého v ochrannom obale, ktorý nie je vhodné vrátiť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený."

Tím Topvyrobky.sk

• Zlý postup namontovania!

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• Po dvoch týždňoch od objednávky tovar nedorazil, pravdepodobne ide z Číny.

Tovar som objednala pred 2 týždňami, zatiaľ nebol dodaný.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Dňa 12.06.2023 sme vás emailom informovali o nedostupnosti produktu. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Neodporucam tuto stranku. Poslali mi iny produkt ako som objednala, na mail neodpovedaju, telefonne cislo nemaju uvedene

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Telefonickú linku nemáme k dispozícii. Na váš email sme odpovedali a dodatočne sme vám poslali druhý správny produkt. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Kosačka je bez podrobného návodu na zloženie (nehovoriac, že to, čo je, nie je v slovenčine...

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade nezrovnalostí s produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected]. Všetky dokumenty týkajúce sa objednávky posiela systém automaticky na email zadaný pri objednávke. Ak ste email nenašli v doručenej pošte skontrolujte si priečinok spam alebo reklama.

Tím Topvyrobky.sk

po rozbalení skončil v koši, s plastu fuj naletel som no čo už.

Tím Topvyrobky.sk

• Prišiel upne iný tovar ako je vyobrazený.