• je to šmejd

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade nezrovnalostí s produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Príliš dlhá dodacia lehota
    Tovar nezodpovedá popisom a kvalie

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Predpokladaná doba dodania je uvedená pri každom jednom produkte a je uvedená aj v potvrdení o objednávke. V prípade nezrovnalostí s produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Objednavka nedorazila, hodnotenie uz ano

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Emailom sme vás informovali o nedostupnosti produktu a zrušení objednávky. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

• Motyka nrpoužiteĺná

Hrozný výrobok, tupá, má zlý sklon, hrozne pozváraná. Vôbec sa ňou nedá pracovať . Obyčajný šmejd. Zbytočne vyhodené peniaze. Hlavne že na obrázkoch vyzerá krásne a ešte ako sa s ňou pracuje, bohužiaľ iba na videu, v skutočnosti nepoužiteľné.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V prípade nezrovnalostí s produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar ktorý som si objednal , som nedostal , ten váš internetový obchod stojí za velké hovno ,ten tovar je stále na internete a objednať sa nedá, to je môj názor.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Emailom informovali o nedostupnosti produktu a zrušení objednávky. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

tovar nezodpovedal norme a bolo nepouzitelny v domacnosti

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Dodávateľ nám omylom dodal iný produkt. Produkt bol na naše náklady vrátený a bude vám vrátená suma zaplatená za objednávku. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Čakala som aj vrchný aj spodný rad chrupu
    No nič, iba jeden rad, polovica
    Nie som spokojná.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Pri produkte na stránke je uvedený presný popis produktu a rozpísaný obsah balenia. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

• Veľmi dlhá dodacia lehota

Niesom spokojný

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Pri každom produkte na stránke je uvedená predpokladaná doba doručenia. Predpokladaná doba doručenia je pri jednotlivých produktoch rôzna. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

hodinky sú nanič , keďže sa remienok nedá nastavovať a veľkosť je asi na ruku školopovinného decka. Škoda ,že to v popise nebolo ...

Tím Topvyrobky.sk

Dodnes mi tovar nebol doručený ani ma bližšie nekontaktoval.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Dňa 20.03.2023 sme vás emailom informovali o nedostupnosti produktu a zrušení objednávky. O každej zmene objednávky sme vás informovali emailom. Ak ste emaily nenašli v doručenej pošte skontrolujte si priečinok spam alebo reklama.
    V prípade otázok kontaktujte náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

tovar veľmi nekvalitný,nezodpovedajúci cene

zavádzajúce informácie o výrobku

• rychlost dodavky

Bruska na noze ktoru som objednal vobec nie je taka ako v reklame.Dokonca aj meno je ine a o kvalite ani nehovorim, lacny produkt z ciny. :(

• Veľmi Dlhé dodanie
    • Nedoručenie tovaru

Nedoporučujem nákup v tomto obchode.

Tím Topvyrobky.sk

Po prvom použití sa tovar pokazil

Tím Topvyrobky.sk

Tovar nekvalitný jak od ryzojeda z garáže no hnus jedným slovom podvod

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba po doručení produktu hneď kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• popis vyrobku nezodpoveda jeho realnej kvalite a vykonu, LED svetlo je len atrapa, vobec to nesvieti, ako ma, vykon o nicim, vydrzi to sotva par minut a sacia sila o nicom, zbytocne sa planeta zahlcuje lacnymi vyrobkami a hromadi odpad

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba po doručení produktu hneď kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

co povedat .. dodacia lehota 2 tyzdne .. za tie peniaze som necakal ziadnu velku slavu .. ale dorazila mi uplne nefunkcna haraburda .. co uz ... moja chyba ..

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar prišiel nefunkčný .

Tovar v hodnote cca8€--vianočné cencúle--nesvietili.Po reklamácií bolo povedané -mám poslať na svoje náklady cca 7 € .Takže skončili v koši .Nikdy viac.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Po doručení produktu, ho treba bezodkladne preskúšať a v prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba hneď po doručení produktu kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected]. Ak zákazník reklamuje po niekoľkých dňoch, znáša náklady na reklamáciu zákazník. Náklady na vrátenie produktu sú cca. 2,50 €.

• nekvalitne vyrobky

dodrziavaju termin dorucenia