Dostal som rozbitý tovar, napriek tomu, že krabica bola bez známok poškodenia. To znamená, že do krabice nabalili rozbitý.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba po doručení produktu hneď kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Ob jednavka bola vytvorená 17.12.a dnes mame 8.1.Dodacia lehota bola 3 do 7 dní,nakoĺko som ich kontaktovala či mi bude tovar doručený ,odpisali mi,že maju dovolenku nemali snahu ani odpisať .

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Pri jednom vami objednanom produkte bola na stránke uvedená informácia, že produkt bude dodaný v januári 2023. Nakoľko ste mali v objednávke produkty s rôznou dobou doručenia, platila dlhšia doba doručenia teda január 2023.
    Na váš email zo dňa 01.01.2023 sme odpovedali dňa 02.01.2023.

• Napriek garancie dodania do Vianoc tovar dorazil až po Novom roku

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Žiaľ prepravná spoločnosť nezvládla doručovanie zásielok, pracujeme na zmene prepravnej spoločnosti.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Tím Topvyrobky.sk

Nikdy viac,14.12 potvrdena objednavka dodnes nič.Uz to ani neprevezmem.Dnes je 31.12.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Žiaľ prepravná spoločnosť nezvládla doručovanie zásielok, pracujeme na zmene prepravnej spoločnosti.
    Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti.

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar na sklade nemaju,aj tak ho ponukaju

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Žiaľ vami objednaný produkt sa vypredal. O tejto skutočnosti sme vás informovali emailom.

Tím Topvyrobky.sk

Namiesto hadice mi prišla ochranná fólia na predné sklo a na moju reklamáciu ste už týždeň neodpovedali !!!???

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Ospravedlňujeme sa, žiaľ občas sa stane, že dôjde k zámene produktu. V prípade odstúpenia od zmluvy máme zo zákona na vybavenie 14 dní od doručenia. Vašu zásielku s vráteným produktom sme prevzali dňa 14.12.2022. Vaše odstúpenie od zmluvy bolo vybavené dňa 16.12.2022. Suma zaplatená za objednávku vám bude vrátená dňa 19.12.2022. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.s

Kupoval som svietidlá na firmu, pri objednávke som zadal všetky potrebné údaje, ale miesto faktúry mi došlo len nejaké potvrdenie o platbe.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Všetky dokumenty týkajúce sa objednávky posiela systém automaticky na email zadaný v objednávke. Ak ste email s faktúrou nenašli v doručenej pošte skontrolujte si priečinok spam alebo reklama. Potvrdenie o platbe, o ktorom píšete, ste dostali od spoločnosti Packeta. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• Zly produkt...uplne sracka ktora sa neda pouzit

Tím Topvyrobky.sk

Objednal som dva solárne LED svetlá jedno z nich nefungovalo tak som ho vrátil a oni mi poslali druhé úplne iné a to tiez nefunguje

Tím Topvyrobky.sk

Je to čínsky šmejd nefunguje,je z nekvalitného materiálu cele sa to skrivylo,nôž reže vedla nie tam kde ma...je to celé na ho..no.

Tím Topvyrobky.sk

Pila dorazila a po odskusani nefungovala. Poslala som balik spat do Sturova a balik nikto neprebral, vratil sa mi spat. Ludia nekupujte nic z tohto obchodu.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Zásielky s vráteným tovarom vždy preberieme. Zásielku nepreberieme len v prípade, že bola doručovaná na dobierku, v takomto prípade je zásielka odmietnutá a vrátená odosielateľovi. Budeme vás kontaktovať.

Tím Topvyrobky.sk

• Po objednaní tovaru, t. j. od 05.11.2022 som dodnes neobdržala platobné inštrukcie, potvrdenú objednávku ani tovar.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. Údaje potrebné k platne vám boli zaslané spolu s potvrdením o objednávke dňa 05.11.2022. Potvrdenie o objednávke posiela systém automaticky na email zadaný v objednávke. Ak ste email nenašli v doručenej pošte skontrolujte si priečinok spam alebo reklama.

• 15 den od objednavky stale nedorucene

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Pri každom produkte na stránke je uvedená predpokladaná doba doručenia, doba doručenia je uvedená aj v potvrdení o objednávke. Vo výnimočných prípadoch, keď niektoré druhy tovarov nie sú skladom, a nie sú k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar bol dodany plne nefunkčný,skôr ako hračka pre deti.nikdy viac tento obchod .

Tím Topvyrobky.sk

tovar bol už rozbalený a nerovnomerne uložený

• žiadna
    • Ulynulo 7 pracovnych dní, ani len neoznamil obchod, kedy plánuje produkt dodať.

Je to veľmi podozrivé. Nemajú uvedeny ani telef.kontakt.Komunikujem e mailom.
    Odpoved je vždy:"Budeme Vás informovať".Pri objednani tovaru napisali,
    odhadovaný termin dodania je 7 pracovnych dni.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Emailová komunikácia je dnešnej dobe úplne bežná. Napísali ste nám dva emaily, na ktoré sme vám aj odpovedali.
    Predpokladaná doba doručenia je pri každom produkte iná a je uvedená pri produkte. Predpokladaná doba doručenia vami objednaného produktu je 7 pracovných dní. Vo vašom prípade sa táto doba predĺži o 1-2 pracovné dni kvôli bankovému prevodu. Chceme vás upozorniť, že táto doba je len informatívna. Vo výnimočných prípadoch, keď produkt nie je skladom, a nie je k dispozícii ani u výrobcov a dovozcov môže byť dodacia lehota dlhšia.

Tím Topvyrobky.sk

Bol mi dodany uplne iny tovar ako som si objednal a navyse nebol funkcny

Tím Topvyrobky.sk

• ujednote si plnenie a vrátte jednu platbu.Nie som milionár

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Nerozumieme vašej recenzii. Kontaktujte, prosím vás, náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

Elektrická motorová píla mi bola doručená iná, než som si objednal a ešte k tomu jeden zdroj vôbec nefungoval, nešiel nabiť. Som sklamaný, ale čo už. Riziko objednávky cez internet. Neviem, kto má na starosti balenie výrobkov, ale ja som si objednal inú elektrickú pílu ( zelenú Sawavay) a prišla mi červená, inej značky. Moje číslo viete. Ak budete chcieť vedieť viac, zavolajte mi kedykoľvek. 0917 941505

Tím Topvyrobky.sk

Predajca neie vvôbec prozákaznícky orientovaný. Pri požiadavke na preverenie možnosti termínu dodania bola odpoveď “neviem systéme vidím 7 dní”

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Pri každom produkte na stránke je uvedená predpokladaná doba doručenia, doba doručenia je uvedená aj v potvrdení o objednávke. Doba doručenia je pri každom produkte iná. Termín doručenia závisí od prepravnej spoločnosti, preto sme vám nevedeli uviesť presný termín. V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected].