• Výrobok veľmi zlej kvality
    • Obchod odmietol vrátenie peňazí za vrátený tovar
    • Tento e-shop naozaj nedoporučujem
    • Nikdy v živote z tohto e-shopu nebudem objednávať!!!!
    • Komunikácia maximálne neústretová

• Objednaný tovar prišiel rozbitý
    • Na balíku nebolo nalepené pozor sklo
    • Neodporúčam obchod komunikovať sa, dá, len cez email

• Ďakujem som spokojný
    • Dobre odstraňuje zvyšky medzi zubami
    • Mohla by byť pribalená náhradná triska

Dobrý deň.
    Ďakujeme za hodnotenie. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte na emailovej adrese [email protected].

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar bol doručený nefunkčný. Tovar som poslala naspäť. Zatiaľ sa neozvali.

Veľký pozor si dám aby som od tade nič neobjednala.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V prípade nezrovnalostí s doručeným produktom, poškodenia alebo nefunkčnosti treba kontaktovať náš zákaznícky servis na emailovej adrese [email protected]. Email sme od vás nedostali.
    V prípade odstúpenia od zmluvy máme zo zákona na vybavenie 14 dní, v prípade reklamácie je to 30 dní.

Tím Topvyrobky.sk

Tovar mi nebol doručený doteraz 17 dní od od dátumu zaplatenia. Všetky údaje pre platbu boli správne, banka potvrdila prevod, avšak neustále žiadali ďalšie potvrdenie o vykonanej platbe. Umelá inteligencia, telefón nie je dostupný a nekonečné mailovanie vás odradí. Už v budúcnosti s touto firmou nebudem komunikovať. Varujem pred touto firmou.

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojný. Telefonický kontakt nemáme k dispozícii, preferujeme emailovú komunikáciu. Kontaktovali ste nás až na 11 deň od zadania objednávky. Potvrdenie o prevode ste nám poslali raz a akonáhle ste nám ho poslali, platbu sme priradili k objednávke. Zásielka vám bola odoslaná.

• Chyba slovensky navod
    • napisala som email bohuzial ziadna odpoved

Lacný produkt,ktorý plni svoj účel (mám už 3kus)

• Žiadna konverzacia

Dobrý deň.
    Mrzí nás, že nie ste spokojná. V objednávke máte zadanú platbu bankovým prevodom. Objednávku neevidujeme ako uhradenú. Ak ste objednávku uhradili pošlite nám potvrdenie o prevode na emailovú adresu [email protected].
    Zatiaľ sme od vás nedostali žiadny email.

Tím Topvyrobky.sk

• Tovar prišiel poškodený a fungoval na jeden pomaranč
    • Neviem kde ho mam a ako reklamovat

Dobrý deň.
    Všetky kontakty ako aj postup pri reklamácii sú uvedené na stránke.

Tím Topvyrobky.sk

+ tovar, cena, rýchlosť dodania

• Spoĺahnutie

Funguje ako ma

• korektná komunikácia

Tím Topvyrobky.sk

• Prijatelné ceny.Dobrý eshop.
    • žiadna.

Tím Topvyrobky.sk

Všetko prebehlo v poriadku a obchod môžem odporúčať.

Tím Topvyrobky.sk

• Bezproblémové a rýchle dodanie, odporúcam

Tím Topvyrobky.sk

Lišty sa pri varení krútia a nepriliehajú k sporáku a linke, tak ako by mali. Mali byť hrubšie a tak by sa nekrútili

dobré

je to OK