Možno je to množstvom objednávok,ale aby tovar za týždeň nedora-il,to je veľa. Nechcem krivdiť samotnému obchodu,skôr to vyzer na dopravcu - GLS. Od 5.12.je tovar na Slovensku!!!
    Naozaj sme nerátali,že tretry do piatku nedorazia veľké sklamanie!

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to veľmi ľúto, z našej strany sme Vám balíček odoslali hneď na druhý deň po prijatí objednávky, avšak došlo k zdržaniu v preprave u dopravcu, na ktoré bohužiaľ nemáme vplyv. Veríme však, že aj napriek dlhšiemu čakaniu objednaný tovar splnil Vaše očakávania a budete s ním spokojný.

Prajeme Vám veľa športových úspechov,
    Majka, tím Top4running.sk

Tovar ešte nemám a nikto ma komtaktoval(?)

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Ospravedlňujeme sa Vám za oneskorenie týkajúce sa dodania Vašej objednávky. Tú sme prijali v piatok a hneď v pondelok odoslali, avšak došlo k zdržaniu v preprave, z tohto dôvodu Vám bola objednávka doručená o 2 dni neskôr ako predpokladaný termín doručenia.

Veríme, že aj napriek neskoršiemu dodaniu objednaný tovar splnil Vaše očakávania a poslúži Vám.

Majka, tím Top4running.sk

Nákrčník ,ktorý som si objednala bol na obrázku dlhší,aspoň to tak vyzeralo.Objednávku som obdržala a nákrčník je podstatne kratší...takže v tom je moje sklamanie.

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania a bol iný v skutočnosti ako na obrázku. Práve v takýchto prípadoch ponúkame bezplatné vrátenie tovaru do 30 dní od zakúpenia. Pre viac informácií sme Vám samozrejme k dispozícii.

Dúfame, že aj napriek tejto negatívnej skúsenosti budeme mať ešte možnosť Vašu skúsenosť napraviť pri ďalšom nákupe.

• Riesenie reklamacie =0
    • Ochota dohodnut sa na rieseni =0
    • Aj ked bol mnou zakupeny tovar v podstate nepouzitelny, nebolo mozne s uvedenou vecou nic spravit, jedine ze by som obchodu nechal 70% z ceny vyrobku.

Kupil som si botasky na behanie ktore mi ale nebol dobre, co som zistil az po odbehnuti 5 km...ziadal som obchod o vymenu botasiek no uspel som asi tak ze najskor mi pani z reklamacii odporuvila predat botasky na nejakom intetnetovom portali a nakoniec sme sa dopracovali k tomu, ze mi vratia 30% z ceny tovaru a zbytok si necha obchod..v mojom pripade islo o botasky v hodnote 250 €..prislo mi to strasne smiesne ako aj postoj tohoto obchodu k reklamacii zakaznikom.

Dobrý deň, Peter,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu.

Je nám to veľmi ľúto, avšak vo Vašom prípade sme Vám žiaľ nevedeli pomôcť. Ako uvádzame aj v obchodných podmienkach, je možné vrátiť iba nový, nepoužitý tovar v originálnom balení. Vzhľadom na to, že Vaše tenisky už boli používané, navrhli sme Vám spomínanú kompenzáciu vo forme vrátenia 30% z ceny výrobku, ktorú ste však odmietli. Žiaľ inú možnosť neponúkame.

Majka, tím Top4running.sk

• Objednal som si 2 balenia magnezia v sklenenych nadobach, ktore mi prisli v krabici rozbite - prasok rozsypany a produkt nepouzitelny
    • Obchod nereaguje na reklamaciu

Dobrý deň, Marek,

veľmi sa Vám ospravedlňujeme za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite. Pri preprave zrejme muselo dôjsť k poškodeniu balíka. Tak ako sme s Vami komunikovali aj e-mailom, reklamáciu sme Vám uznali a platba Vám bude refundovaná.

Do budúcna sa budeme snažiť byť dôraznejší pri balení takéhoto typu tovaru, tak aby Vám bol doručený bez poškodení. Budeme veriť, že nám ešte dáte šancu na nápravu.

Majka, tím Top4running.sk

v jednom pripade nekompletny obsah krabice, v druhom kazove tenisky za 300€!??!

Reakcia obchodu Top4Running.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie.

Ospravedlňujeme sa Vám za dodanie nevyhovujúceho tovaru. Ako sme Vám už aj v e-mailovej komunikácií spomenuli, ak kvalita tovaru nesplnila Vaše očakávania, máte samozrejme možnosť tovar vrátiť, ako ste aj urobili. Vo Vašom prípade zrejme išlo o výrobnú chybu. Do budúcna sa budeme snažiť pred odoslaním tovar dôkladnejšie skontrolovať.

Veríme, že nám dáte ešte šancu na nápravu a pri Vašej ďalšej objednávke dopadne všetko bez komplikácií.

• Neochota

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Mrzí nás, že máte s nami negatívnu skúsenosť, avšak pre akceptovanie vrátenia tovaru je potrebné dodržať stanovené podmienky, ktoré žiaľ vo Vašom prípade neboli splnené.

• Sluzby dorucovania kayastrofa
    • Nenej dodane bez konzultacie

Reakcia obchodu Top4Running.sk

ďakujeme Vám za hodnotenie a spätnú väzbu.

Ospravedlňujeme sa Vám za nedodanie jednej položky z Vašej objednávky, ktorú sme žiaľ už nemali skladom, o čom sme Vás pred odoslaním objednávky informovali e-mailom. Objednávka Vám následne hneď na druhý pracovný deň od odoslania bola doručená so všetkými ostatnými položkami. Veríme, že uvedené položky splnili Vaše očakávania a dobre Vám poslúžia :)

Prajeme Vám veľa športových úspechov,
    Majka, tím top4running.sk

Dostal som tovar, aj keď nie v takej kvalite, akú som za tie peniaze očakával. Cena je pre túto kvalitu príliš vysoká

ďakujeme Vám za spätnú väzbu.

Je nám to ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania. Samozrejme, ak s ním nie ste spokojný, ponúkame možnosť vrátenia do 30 dní o zakúpenia, bezplatne cez Zásielkovňu.

Veríme, že Váš ďalší nákup už bude úspešnejší :)

Majka, tím top4running.sk

Tovar som objednal a zaplatil kartou 26.2. , dnes je 5.3. stále tovar nedorazil -ani žiadne info o tovare-asi je to ďalšia podvodná stránka

Pekný deň, Milo,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu, aj keď negatívnu a zároveň sa Vám ospravedlňujeme za malé oneskorenie týkajúce sa dodania Vašej objednávky. Vzhľadom na to, že sme objednanú položku mali na externom sklade a došlo k omeškaniu jej dodania k nám na expedičný sklad, posunul sa o 2 dni aj termín expedície.
    V tejto chvíli je však Vaša objednávka už na výdajnom mieste, pripravená na vyzdvihnutie.

Veríme, že v budúcnosti nám ešte dáte šancu dokázať, že vieme byť aj rýchlejší.

• Dorucene opotrebovane tenisky

Reakcia obchodu Top4Running.sk

veľmi nás mrzí vzniknutá situácia a ospravedlňujeme sa Vám za dodanie tovaru v nevyhovujúcej kvalite v dôsledku chyby na sklade.

Samozrejme, do budúcna sa budeme snažiť, aby sa takáto chyba už neopakovala a potešíme sa, ak nám dáte možnosť našu chybu napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

S pozdravom,
    Majka, tím top4running.sk

Fotky klamú, farby oblečenia sú v skutočnosti úplne iné

Reakcia obchodu Top4Running.sk

je nám ľúto, že objednaný tovar nesplnil Vaše očakávania. Zobrazenie farieb na fotografiách však závisí od viacerých faktorov, nastavenia jasu, osvetlenia, ale i samotnej obrazovky počítača alebo mobilného zariadenia.

V prípade, že Vám dodaný farebný odtieň nevyhovuje, samozrejme máte možnosť tovar vrátiť do 30 dní od jeho zakúpenia.

Veríme, že budeme mať možnosť Vašu negatívnu skúsenosť napraviť pri Vašom ďalšom nákupe.

Majka, tím top4running.sk

• Pri vymene tovaru zlý sistém výmeny za večšiu velkosť TOHO istého produktu .Aj ked majú číslo je tam len nahrávka živáčka nepočuješ

Ak nemáš penazí nazvyš čakáš až Ti príde na účet platba a následne TEN istý tovar objednáš ešte raz v inej velkosti.Tabulka velkosti pri značke Asics
    na pováženie či je alebo nie je správna.

Dobrý deň, pán Ján,

ďakujeme za konštruktívnu spätnú väzbu. Výmeny tovaru nerobíme, máme to uvedené aj na našich webových stránkach.
    Za vrátený tovar vraciame peniaze. Vašu vrátenú objednávku práve spracovávame, a peniaze vám vrátime čo najskôr.

Veríme, že s ďaľšou vašou objednávkou budete spokojný.
    Ak by ste nás chcel kontaktovať telefonicky, môžete v pracovné dni od 10-17h.

Peťa, tím Top4running

Som maximalne sklamana, tyzden ste sa neozyvali, bral som to za vybavene. Medzicasom tovar vypredali aj ine online shopy… neseriozne, budte doslednejsi pri update vasich skladovych zasob. Velky palec dole.

Reakcia obchodu Top4Running.sk

ešte raz sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie,
    a veríme, že nám dáte šancu ukázať, že to vieme aj lepšie pri inej objednávke.

Peťa, tím Top4running

Nepoznajú svoj tovar reálne a presnej otázke na veľkosť sa riadia len tabuľkami čo je to niektorých teniskách veľmi zle

Reakcia obchodu Top4Running.sk

Dobrý deň, ďakujeme za konštruktívnu spätnú väzbu.

Nie je v našich možnostiach odmerať vnútornú dĺžku kazdej topánky,
    preto na našich stránkach uvádzame tabuľky veľkostí priamo od dodávateľa.

Veríme, že vaša objednávka bola nakoniec v poriadku.
    V budúcnosti nám však tovar, ktorý vám nesadne viete vždy bezplatne vrátiť Zásielkovňou.

Peťa, tím top4running.sk

• Máte super ceny
    • Až do momentu že som po objednaní zistil že na tenisky musím čakať 3-4 pracovné dni. Netušil som že objednávam z Čiech. Medzitým ako som čakal som našiel stranku idealo.de a tie isté topánky sa dali odtiaľ objednať za 89€ - poštovné v cene a rovnaká dodacia doba. Takže toto bol môj posledný nákup za predražené ceny.

Reakcia obchodu Top4Running.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.

Predpokladaný dátum doručenia je na stránke viditeľný keď vložíte produkt do košíka.

Ceny na eshopoch sa menia, mrzí nás že tento krát ste nevystihli tú vhodnú pre vás. Ak sa prihlásite do nášho klubu môžte získať zľavu 5% navyše.

Katarína, tím top4running.sk

material produktu s velkost sa odlisuje od skutocnosti

Reakcia obchodu Top4Running.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu.

Ak s vašou objednávkou niečo nie je v poriadku kontaktujte nás prosím čím skôr na [email protected]

Katarína, tím top4running.

• Dlhá doručovacia doba.

Reakcia obchodu Top4Running.sk

Dobrý deň, mrzí nás vaša negatívna skúsenosť, nabudúce snáď budeme rýchlejší.

Pekný deň.

Katarína, tím top4running.

Veľmi dlhé doručenie, tovar po týždni stále neprišiel ani nebol odoslaný

• ak vám nesedí číslo, nemožete ho vymeniť

Reakcia obchodu Top4Running.sk

Dobrý deň, ďakujeme za spätnú väzbu, vďaka ktorej vieme čo je pre našich zákazníkov dôležité.

Výmenu produktu za produkt nerobíme, tovar je však do 30 dní možné vrátiť (ak je nepoužitý a nepoškodený), peniaze sú potom vrátené na účet. Následne si samozrejme môžte objednať inú veľkosť.

Výmenu ako takú teda nerobíme, ak vám však tovar nesedí stále je k dispozícii táto možnosť.

Katarína, team top4running