• kvalita

Dobrý deň, Tibor,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru nákupom v našom e-shope. Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania tak čo sa týka kvality, ako i ceny. Budeme mať radosť, ak sa pridáte k našim verným zákazníkom a nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

• Rchle dodanie a bezkonkurenčna cena

Reakcia obchodu Top4Running.sk

ďakujeme Vám za pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Kvalita, profesionalita, prehladnost, dostupnost, super cena vsetko na 100%

Pekný deň, Alex,

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Zároveň ďakujeme za prejavenú dôveru nákupom v našom e-shope. Máme radosť, že sme Vás nesklamali a objednaný tovar splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

• Dobré ceny

Pekný deň, Dušan,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Budeme sa tešiť, ak sa rozhodnete u nás nakúpiť aj v budúcnosti :)

Majka, tím Top4running.sk

• Rychlost dodania, kvalita produktu a cena

Dobrý deň, Igi,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania, tak z pohľadu rýchlosti doručenia, ako i kvality a ceny. Veríme, že na základe Vašej skúsenosti sa pridáte k našim verným zákazníkom a nakúpite u nás aj v budúcnosti :)

Majka, tím Top4running.sk

• Výborná funkcionalita odporučenia tenisiek na mieru, podľa mojich preferencií, bolo to superrýchle, výsledok bola jedna teniska v rôznych farebných kombináciách, na tenisky bola aj výborná cena (ponúknutá zľavnená teniska), po rozbalení balíka a vyskúšaní topánky veľká spokojnosť s voľbou. Len pre informáciu dodám, že som si chcela spraviť "search", či naozaj to bola najvýhodnejšia ponuka pre mňa, po niekoľkých kliknutiach na iné produkty som zistila, že lepšie by som si nevybrala. Veľmi sa mi páčil tento bleskový nákup.

Dobrý deň, Liena,

ďakujeme Vám, že ste si našli čas a zanechali nám pozitívne hodnotenie a odporúčanie. Máme radosť, že ste s odporúčaným tovarom spokojná a veríme, že Vám bude dobre slúžiť a nabeháte v ňom množstvo kilometrov. Zároveň držíme palce pri prekonávaní osobných rekordov a budeme sa tešiť, ak sa na nás obrátite aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

• Veľmi dobré ceny, v porovnaní s konkurenciou
    • Doprava a vrátenie zadarmo
    • Široký výber

Môžem len odporúčať

Pekný deň, Olav,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Vážime si, že ste sa rozhodli pre nákup práve v našom e-shope a zároveň sa tešíme, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania tak z pohľadu ceny, ako i kvality a rýchlosti doručenia. Urobíte nám radosť, ak na základe Vašich pozitívnych skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• Siroky vyber
    • Dobre ceny

Moj primarny obchod na nakup bezeckych tenisiek

Pekný deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania najmä z hľadiska pomeru cena vs. kvalita. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Prajeme Vám veľa športových úspechov,

• skladom moja velkost
    • najnisia cena za bezecke topanky
    • kavlitny servis
    • drahsie ostatne bezecke doplnky a oblecenie

Obchod je fajn, dobra cena, za nakupy sa pripisuju body, ktore sa daju vyuzit na dalsi nakup. bezproblemova komunikacia

Dobrý deň, Eduard,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás. Snažíme sa neustále rozširovať ponuku modelov tak, aby boli k dispozícii v rôznych veľkostiach. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti, nakúpite u nás aj v budúcnosti a budete naďalej využívať výhody nášho vernostného programu.

• Výhodné ceny, široký sortiment

Dobrý deň, Robo,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že ste si z našej ponuky vybrali a tovar splnil Vaše očakávania. Tešíme sa na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň,
    Majka, tím Top4running.sk

• Jeden z najšpecializovanejších bežeckých obchodov
    • Obrovský výber produtkov
    • Jednoduchý proces výmeny
    • Konkurencieschopné ceny

Pekný deň, Peťo,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Zároveň Vám ďakujeme za prejavenú dôveru. Máme veľkú radosť, že ste sa rozhodli nakúpiť práve u nás a naša ponuka Vás oslovila. Snažíme sa ju neustále rozširovať k spokojnosti zákazníkov. Veríme, že na základe Vaše pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• ponuka tovaru a ceny

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe.

Majka, tím Top4running.sk

• Nakupujem tu opakovane. Doručenie veľmi rýchle, ceny prijateľné a vybavenie reklamácie bezproblémové. Odporúčam

Pekný deň,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a odporúčanie.

Veľmi si to vážime a máme radosť, že tovar z nášho e-shopu splnil Vaše očakávania, bol Vám doručený bez komplikácií a včas. Budeme sa snažiť, aby to tak bolo aj naďalej a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšej objednávke :)

Majka, tím Top4running.sk

• S takymto TOP obchodom som sa ešte nestretla. Z doterajšich, čo poznam je ten najlepší. Veľky vyber tovaru, dobre ceny. Pri objednani tovaru - TOP komunikacia a rýchlosť dodania tovaru, neskutočne. Hoci tam bola sobota, nedeľa tovar z Prahy mi prišiel skôr, ako pri dodani z ineho obchodu vo vedlajšej ulici. Niektore obchody sa maju ešte čo učiť. Bola som prekvapená, že taštičku ešte maju, keďže som ju nikde zohnať nevedela. Som s ňou veľmi spokojna a tato bola darček, keďže sa lúbila z rodiny každemu. Vrelo odporučam tento obchod, je rychli a spolahlivy, vidieť, že im ide o zakaznika, čo sa na SK o niektorých povedať nedá.

Dobrý deň, Eva,

ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a tiež čas, ktorý ste si našli, aby ste nám napísali spätnú väzbu.

Urobili ste nám radosť :) Tešíme sa, že Vám tovar prišiel včas a všetko prebehlo bez komplikácií. Jednou z našich priorít je práve, čo možno najrýchlejšie doručenie tovaru tak, aby boli naši zákazníci spokojní. Veríme, že na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti a využijete tak aj výhody nášho vernostného programu.

• rychle vybavenie objednavok
    • dobre ceny

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Veľmi ste nás potešili správou, že Vám objednaný tovar prišiel včas, keďže jednou z našich priorít je zabezpečiť, čo možno najkratší termín doručenia. Budeme mať radosť, ak na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• Super cena

Pekný deň, Erik,

ďakujeme Vám za spätnú väzbu a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania. Budeme sa tešiť, ak u nás nakúpite aj v budúcnosti.

Majka, tím Top4running.sk

• Somi spokojný,  služby ako aj kvalita  rýchlosť doručenia  v porovnani aj s cenou jednoznačne TOP.

Pekný deň, Peter,

vážime si, že ste sa rozhodli pre nákup práve u nás a zanechali nám pozitívne hodnotenie.

Ďakujeme Vám, veľmi ste nás potešili :) Samozrejme, budeme sa snažiť, aby ste boli rovnako spokojný aj v budúcnosti, pri Vašich ďalších nákupoch.

Majka, tím Top4running.sk

• Rozmanita ponuka kvalitnych znackovych ptoduktov za zaujimave ceny.

Pekný deň, Gabriel,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že Vás naša ponuka oslovila a nakúpili ste práve u nás. Potešíte nás, ak sa stanete našim verným zákazníkom a nakúpite u nás aj v budúcnosti.

• Rychle dodanie
    • Rychla komunikacia
    • Dobre ceny

Velmi odporucam, s objednanymi vecami som vzdy spokojna

Pekný deň, Andrea,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru nákupom v našom e-shope. Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania. Tešíme sa, že ste našou vernou zákazníčkou a budeme sa usilovať, aby to tak zostalo aj naďalej :)

Majka, tím Top4running.sk

• rýchlosť dodania, dobrá komunikácia, dobré ceny

Dobrý deň, Anna,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania tak kvalitou, ako i cenou a rýchlosťou doručenia. Tešíme sa na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe.

Prajeme Vám veľa športových úspechov,