• kvalita

Dobrý deň, Tibor,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru nákupom v našom e-shope. Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania tak čo sa týka kvality, ako i ceny. Budeme mať radosť, ak sa pridáte k našim verným zákazníkom a nakúpite u nás aj v budúcnosti.

Prajeme Vám príjemný deň,

Kvalita, profesionalita, prehladnost, dostupnost, super cena vsetko na 100%

Pekný deň, Alex,

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Zároveň ďakujeme za prejavenú dôveru nákupom v našom e-shope. Máme radosť, že sme Vás nesklamali a objednaný tovar splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Majka, tím Top4running.sk

• Nikdy žiadny problém, tovar bleskovo doručený a vždy super kvalita produktov.

Pekný deň, Martin,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Ďakujeme Vám za prejavenú dôveru a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe. Budeme sa snažiť, aby prebehol opäť bez komplikácií.

• Výborné akcie
    • Kvalitný tovar
    • Rýchlosť dodania

Dobrý deň, Martin,

vážime si Vašu pozitívnu spätnú väzbu a odporúčanie.

Zároveň sme Vám vďační za prejavenú dôveru. Tešíme sa, že ste sa rozhodli využiť ponúkané akcie a tovar, ktorý Vám prišiel splnil svojou kvalitou Vaše očakávania. To je pre nás najdôležitejšie. Urobíte nás radosť, ak na základe Vašej pozitívnej skúsenosti nakúpite u nás aj v budúcnosti :)

Majka, tím Top4running.sk

• Rychlost dodania, kvalita produktu a cena

Dobrý deň, Igi,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Tešíme sa, že objednaný tovar splnil Vaše očakávania, tak z pohľadu rýchlosti doručenia, ako i kvality a ceny. Veríme, že na základe Vašej skúsenosti sa pridáte k našim verným zákazníkom a nakúpite u nás aj v budúcnosti :)

• kvalitný tovar

Dobrý deň, Tomáš

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a splnil Vaše očakávania. Tešíme sa na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Ďakujeme a prajeme Vám príjemný deň,

• rýchlosť, kvalita

Pekný deň,

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel včas a budeme sa tešiť na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe.

Majka, tím Top4running.sk

• Somi spokojný,  služby ako aj kvalita  rýchlosť doručenia  v porovnani aj s cenou jednoznačne TOP.

Pekný deň, Peter,

vážime si, že ste sa rozhodli pre nákup práve u nás a zanechali nám pozitívne hodnotenie.

Ďakujeme Vám, veľmi ste nás potešili :) Samozrejme, budeme sa snažiť, aby ste boli rovnako spokojný aj v budúcnosti, pri Vašich ďalších nákupoch.

• Rýchlosť a kvalita

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednaný tovar prišiel rýchlo a kvalitou splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

• Vždy dodržané podmienky
    • Kvalitný tovar
    • Udávajú len fakty k danému tovaru

ďakujeme Vám za pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že všetko prebehlo bez komplikácií a objednaný tovar splnil svoju kvalitou Vaše očakávania. Budeme sa tešiť na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe.

S prianím pekného dňa,

• Rýchle vybavenie objednávky
    • Kvalita tovaru

Pekný deň, Zuzana,

vážime si Vaše pozitívne hodnotenie a odporúčanie.

Máme radosť, že Vám objednávka prišla včas a tovar svojou kvalitou splnil Vaše očakávania. Už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami pri ďalšom nákupe :)

Prajeme Vám príjemný deň,