• Obchod stornoval moju objednávku a neinformoval ma o tom,lebo vraj ten tovar nemajú,pritom mi poslali e-mail,že príde s oneskorením.

Neodporúčam v žiadnom prípade

• Tovar som vrátil do 3 dní. Kontaktovali ste má o iban môjho účtu, 4 dni ubehli a peniaze mi ešte neprišli.

Podla informacii v maily bol tovar od vas odoslany pred tyzdnom a doposial mi nebol dorucovany ☹

Nedokážu odkontrolovať kvalitu tovaru, ktorý doručujú... Po doručení tovaru ste nútený tovar vrátiť na svoje náklady, veľké mínus.
    Čo je v poriadku a potešujúce - aj počas pandémie doručujú načas.

• nikdy nepouzivajte tento obchod

topanky, ktore boli skladom mi ani skoro po 2 tyzdnoch neprisli.
    s obchodom nebola mozna ziadna komunikacia. na mail neodpovedali a tefon nikto nikdy nebral. taktiez som sa nikdy nedovolal ani do ceskej pobocky centrala.
    nasledne som poslal mail, ze objednavku rusim. opat ziadna odopoved proste nic...zaujmave je vsak ze po mojom maile bola objednavka na mojom konte cez ich portal okamzite stornovana. staznost som poslal v kopii aj na cesku centralu kde sa mi nakoniec ozvala pani a ospravedlnila sa za vzniknute problemy. takze vobec nedoporucujem!

na moju objednávku niekto zabudol

• Ponukali tovar s dodanim do 2 pracovnych dni.
    • Nedodali ani 9 dni po objednavke, bez vysvetlenia. Na staznost , reagovali, ze mali softwerovu chybu a objednavka sa im stratila. Ponukli mi vyplnit si novu objednavku, ta sa zrealizovat nedala, lebo tovar z ponuky vypadol i ked ukazoval, ze posledny kupujuci na tovar som bol pred 9 dnami ja. Mnou objednany tovar si teda medzicasom urcite nikto neobjednal a nekupil. Zaver : Ponukaju tovar, ktory zjavne nemaju, namiesto ospravedlnenia, iba klamu, pre mna neseriozny obchod.

Neseriozny obchod, nevedia dodat v termine, ktory deklaruju,
    pri reklamacii klamu,ponukaju tovar, ktory nemaju.

• Tenisky prišli v rozbitej krabici, už to naznačuje že prešli zrejme niekoľkými ľuďmi. Jedna teniska mala textúru kože a šitie viditelne v horšej kvalite ako druhá teniska. Pán, ktorý mi volal sa ma snažil presviedčať, že teniska je v poriadku. Prišlo mi to neprofesionálne. Išlo zrejme o posledný kus tenisiek, ktoré im už dlhšie ležia na sklade a nevedia sa ich zbaviť. Každopádne aj keď mi nahnevaný pán položil telefón, peniaze mi vrátili.

• nesprávna kontrola objednaného tovaru

Objednal som si tenisky a prisla len jedna. Ked sa mi vraj nedovolali tak neposlali ziadne ine info ani sms alebo mailom.

Zistil som to az v momente ked som si pre tenisky priesil.

Uvadzane dostupnosti tovarov na web stranke su nerealne. Dorucenie nie je mozne v terminoch uvedenych na web stranke. Personal neochotne reaguje na podnety/poziadavky (ziadna ustretovost, nepriznanie si chyb, ziadny navrch satisfakcie...). Ziaden proaktivny pristup pri rieseni komplikacii vzniknutych na ich strane.

• Obchod poslal automaticky vygenerovane potvrdenie objednavky a odvtedy sa neudialo vobec nic uz 10 dni a to napriek tomu ze dodanie malo trvat 3-4 pracovne dni.

Nekomunikuju, objednavku nezrusili ale ani nevybavili.

• lepsia cena avsak strata nervou a casu. radsej si priplatte tych par euro
    • -objednany tovar skladom, kde deklaruju dodanie 2 dni / trvalo to 11 dni
    • -telefonicky kontakt neodporucam, email odpoved po 2 dnoch ak vobec???
    • -zamestnanec tvrdi ze exp. tovar zial cislo zasielky sa nedozviete lebo to neexpedovali