TabletStore.sk

• 2,9 dňa Priemerná doba dodania v dňoch

Recenzie TabletStore.sk

Pobiják Stanislav

Pridané: 4. mája 2017

....absolútne nefunkčný prístroj...no čo už poučim sa....totálny blud....no nestoji mi to baliť ,platiť poštovne a čas k tomu....takúto nefunkčnu hlúposť ponúkať je ozaj odvaha...ponaučenie....do budúcna....

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, pre úplnosť by sme dodali, že ste si objednali orientačný alkohol tester pre iPhone za 19,90 eur. Ak s tovarom nie ste spokojný, tak nám ho prosím vráťte, my Vám vrátime aj poštovné smerom ku nám. V obchode ponúkame vyše 9000 rôznych položiek, naozaj nemáme možnosť preveriť kvalitu každej jednej, aj keď pri tovare, ktorý ste si objednali máme minimálnu mieru reklamovanosti - ak nefunguje, je možné nám ho predsa vrátiť a buď Vám ho vymeníme za nový alebo vrátime peniaze (aj s poštovným smerom ku nám).

Trošku nás mrzí, že ste skombinovali hodnotenie produktu s hodnotením obchodu, keďže naozaj pre našich zákazníkov robíme maximum. Tiež je škoda, že ste nás nekontaktovali ohľadom nespokojnosti s produktom a rovno nám verejne dáte takéto nemilé hodnotenie.

S pozdravom
TabletStore.sk

Alex B

Pridané: 30. apríla 2017

Tovar bol uvdeny skladom, dorucenie do 48h, po 3 dnoch mi prisiel mail ze dodavatel uz vlastne tovar nema tak mi neprislo nic.

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša reakcia aj skúsenosť, za chybu sa ospravedlňujeme. Pre bližšie vysvetlenie by sme radi uviedli, že pri vyše 9000 položkách sa niekedy môže stať, že dôjde k neskoršiemu spárovaniu skladovej dostupnosti so systémom dodávateľa, prípadne v dodávateľskom systéme je dostupnosť uvedená nesprávne. Snažíme sa tieto prípady eliminovať, nie vždy je to však možné a najmä pri výpredajových položkách nemáme možnosť daný tovar opätovne objednať.

Aj práve preto, že spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste, ponúkli sme Vám podobný tovar aj s patričnou zľavou, ktorou bola cena dorovnaná s pôvodne objednaným.

Ďakujeme

Pridané: 15. apríla 2017

Nákup bol pohodlný, rýchly, prehľadný, doporučujem

Pridané: 14. apríla 2017

• Siroky sortiment

Spokojnost

Chose322

Pridané: 28. marca 2017

Nech nakupujú.

Pridané: 10. marca 2017

• ŽIADNA KOMUNIKáCIA,...tOVAR EšTE DO DNEšNEHO DŇA NEDORUčILI.

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaše hodnotenie najmä z dôvodu, že sme s Vami komunikovali. E-mail s potvrdením objednávky Vám bol odoslaný, rovnako ako odpoveď na Váš ďalší email ohľadom stavu objednávky - v utorok 7.3. o 16:14 ste nám poslali otázku ohľadom stavu, my sme Vám hneď o 16:16 odpísali v akom stave sa Vaša objednávka nachádza. Samozrejme môže sa stať, aj sa to žiaľ stáva, že naše maily niekedy končia v Spam koši.

Pri objednávaní ste si zvolili dopravu poštou do Rakúska, v takom prípade je naozaj potrebné počítať s trochu dlhším doručením, najmä ak je tovar ešte na externom sklade - čo je uvedené pri konkrétnom produkte. Každopádne, každého nášho zákazníka hneď a radi informujeme o stave objednávky. Naozaj nemáme prečo nekomunikovať.

Veríme, že napriek dlhšiemu dodaniu budete s produktom spokojná, chceme Vás ubezpečiť, že v prípade akýchkoľvek problémov s tovarom/objednávkou sa na nás môžete obrátiť.

S pozdravom
Tím TabletStore.sk

PaloM

Pridané: 12. februára 2017

• Neaktuálny web

IOverte si, či inde nie sú kvalitnejšie a lacnejšie riešenia.

Laci

Pridané: 3. februára 2017

som velmi spokojny.

Vandena

Pridané: 2. februára 2017

Doporučujem

Hajo

Pridané: 31. januára 2017

Objednal som si pred 11 dnami tovar,prisla iba automaticka odpoved. O stave objednavky dodnes niesom informovany aj napriek tomu ze po 6 dnoch som ich kontaktoval ako je na tom objednavka...slubili ze zistia a budu informovat...zatial nemam ani tovar ani info.