Tovar bol uvdeny skladom, dorucenie do 48h, po 3 dnoch mi prisiel mail ze dodavatel uz vlastne tovar nema tak mi neprislo nic.

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaša reakcia aj skúsenosť, za chybu sa ospravedlňujeme. Pre bližšie vysvetlenie by sme radi uviedli, že pri vyše 9000 položkách sa niekedy môže stať, že dôjde k neskoršiemu spárovaniu skladovej dostupnosti so systémom dodávateľa, prípadne v dodávateľskom systéme je dostupnosť uvedená nesprávne. Snažíme sa tieto prípady eliminovať, nie vždy je to však možné a najmä pri výpredajových položkách nemáme možnosť daný tovar opätovne objednať.

Aj práve preto, že spokojnosť zákazníkov je pre nás na prvom mieste, ponúkli sme Vám podobný tovar aj s patričnou zľavou, ktorou bola cena dorovnaná s pôvodne objednaným.

Ďakujeme

Nákup bol pohodlný, rýchly, prehľadný, doporučujem

• Siroky sortiment

Spokojnost

Nech nakupujú.

• ---
    • ŽIADNA KOMUNIKáCIA,...tOVAR EšTE DO DNEšNEHO DŇA NEDORUčILI.

Reakcia obchodu TabletStore.sk

Dobrý deň, mrzí nás Vaše hodnotenie najmä z dôvodu, že sme s Vami komunikovali. E-mail s potvrdením objednávky Vám bol odoslaný, rovnako ako odpoveď na Váš ďalší email ohľadom stavu objednávky - v utorok 7.3. o 16:14 ste nám poslali otázku ohľadom stavu, my sme Vám hneď o 16:16 odpísali v akom stave sa Vaša objednávka nachádza. Samozrejme môže sa stať, aj sa to žiaľ stáva, že naše maily niekedy končia v Spam koši.

Pri objednávaní ste si zvolili dopravu poštou do Rakúska, v takom prípade je naozaj potrebné počítať s trochu dlhším doručením, najmä ak je tovar ešte na externom sklade - čo je uvedené pri konkrétnom produkte. Každopádne, každého nášho zákazníka hneď a radi informujeme o stave objednávky. Naozaj nemáme prečo nekomunikovať.

Veríme, že napriek dlhšiemu dodaniu budete s produktom spokojná, chceme Vás ubezpečiť, že v prípade akýchkoľvek problémov s tovarom/objednávkou sa na nás môžete obrátiť.

Tím TabletStore.sk

• Neaktuálny web

IOverte si, či inde nie sú kvalitnejšie a lacnejšie riešenia.

som velmi spokojny.

Doporučujem

Objednal som si pred 11 dnami tovar,prisla iba automaticka odpoved. O stave objednavky dodnes niesom informovany aj napriek tomu ze po 6 dnoch som ich kontaktoval ako je na tom objednavka...slubili ze zistia a budu informovat...zatial nemam ani tovar ani info.

• V tomto prípade to bola cena,čo však možno aj preto nebolo.realizované!
    • Nevie dodaț čo ponúka!

Už Vaše služby nepoužijem.

• Všetko prebehlo V poriadku, som spokojná

• možnosť objednávania podľa vlastného uváženia a potreby
    • nezistila som zatiaľ

bola som veľmi spokojná s nákupom

• Tovar zabaleny nevhodne. Dodany s poskodenym balikom aj samotnym obalom vyrobku. Poskodenie mechanicke a poskodenie vodou.
    • Tablet je funkcny.

• Prehľadnosť

Rýchly,prehľadný

• Rýchle dodanie tovaru,spokojnosť s cenou a kvalitou tovaru.
    • Žiadne.

Odporúčam kupovať produkty na tejto stránke.

• Prehladna ponuka produktov
    • Ziadne

Urcite odporucam, bezproblemovy nakup.

• seriuoznosť

Ja osobne doporučím aj mojim známym aby využili služby int. obchodu .Aj ked oni mali problem s dodavateľom nakoniec bol objednávateľ spokojný

• Rychle vybavenie

Obchod odporučam

• Super cena a kvalita

• Rýchli prehľad a kúpu sortimentu pre tablety za skvelé ceny
    • neviem o žiadnych

.úprimne odporúčam. Skvelá komunikácia a rýchle dodanie..